Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
adoleshenca thenie eshte keni shprehje adoleshentet histori madhe poezi bukur lumturi jeten lojra ANTARET foto jeta besh fotot tjetrit fate Vetmia kasandra mire dashurie antari cfare
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Njohje Prezantime Pershendetje Urime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.

Ketu do te njiheni me rregollren e forumit, stafin, lajmerimet si dhe mund te kerkoni ndihme apo te ankoheni.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
51165Sygjerimet tuaja...
Sat Mar 30, 2013 3:17 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi juaj

Para se te filloni te postoni ne forum jeni te lutur te prezantoheni ne kete seksion.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
222074AME PRANONI EDHE...
Sat Mar 30, 2013 3:14 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje

Pershendesni antaret me te ciliet keni marrdhenie te mira dhe qe i keni perzemer
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
32163Pershendesni ant...
Thu Oct 25, 2012 12:48 am
ani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Urime

Uroni anatret per ditelindje, festa apo raste te tjera
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
31592Uroni antaret pe...
Mon Jan 03, 2011 11:37 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur