Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
jeta poezi adoleshenca foto fate tjetrit kasandra lumturi ANTARET cfare antari adoleshentet bukur shprehje mire thenie histori fotot dashurie jeten keni Vetmia madhe eshte besh lojra
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Debatet e adoleshenteve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Zone e lire

Seksion ku ftoheni te hapni dhe te diskutoni mbi tema argetuese ku mund te replikohet per nje kohe te gjate.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
13723389imazhe interesan...
Tue Apr 12, 2016 12:16 am
don corleone Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema sociale

Tema mbi ceshteje te jetes se perditshme qe na prekin te gjitheve.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1427885Besoni ne Zot ?!...
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Diskutime mes adoleshenteve rreth botes filozofike dhe menyres se konceptimit te saj prej secilit nga ne.
Moderator: Child In Time
12155filozofia.a njih...
Thu Sep 09, 2010 5:09 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dikutime shoqerore

Diskutoni mbi cfare te doni. Gjithcka ne kete sektor eshte mes nesh. Le te debatojme mbi tema qe nuk mund te vendosen ne katgorite e tjera.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
35513450fisi maja :21 dh...
Fri Aug 26, 2011 2:16 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Diskutime mbi ndjenjen me sublime me te bukur dhe te madherishme: Dashurine.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1506593thenie dashurie...
Fri Nov 04, 2011 9:40 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Adoleshenca

Diskutime mbi moshen me delikate te njeriut, adoleshencen, pubertetit, sjelljet seksuale, vetvrasja dhe udhekryqin e madh para te cilit gjendet cdo adoleshent.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
855757Adoleshenca esht...
Fri Nov 04, 2011 9:45 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Skuadrat e zemres. Futboll, Basketboll, Formula1, MotoGP si dhe per cdo lloj sporti tjeter mund te diskutoni ketu.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
301231kush eshte skuad...
Thu Aug 25, 2011 1:49 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe

Jepni voten tuaj ne sondazhet e hapura.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
892941A jeni i/e lidhu...
Sun Aug 21, 2011 8:36 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur