Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
besh lumturi thenie antari cfare fate adoleshentet poezi kasandra madhe Vetmia jeten adoleshenca ANTARET eshte dashurie bukur lojra shprehje foto fotot keni mire jeta histori tjetrit
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Art dhe Kuture

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Elementi qe i con njerezit ne nje bote tjeter.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1069106Kenga qe po degj...
Mon Jun 11, 2012 1:51 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Shkrimtaret, librat, poezite dhe krijimet si dhe gjithcka tjeter qe ka te beje me letersine.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
261177Shprehje Miqesie...
Mon Oct 03, 2011 11:44 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Arti i kinematografise dhe preferencat tuaja ne kete fushe
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
371200A Walk to Rememb...
Wed Feb 09, 2011 1:31 am
bleona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura

Diskutime mbi artin pamor, pikturen dhe fotografine.

Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
15439SPIRO XEGA
Mon Apr 11, 2011 10:49 am
Dimion Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fotografia

Seksion ku ftoheni te vendosi fotot tuaja dhe te komentoni per to apo te argetoheni me fotografi te ndryshme.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
1711Fotot e antareve...
Sat Sep 26, 2009 12:00 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur