Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
adoleshenca cfare foto besh eshte kasandra adoleshentet keni mire lumturi fate poezi thenie jeta dashurie lojra ANTARET Vetmia fotot antari bukur histori tjetrit jeten shprehje madhe
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
178Child In Time6670prej Sun Apr 18, 2010 1:18 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 3ida94964prej Sun Jan 10, 2010 1:42 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
36H_boy3541679prej Sat Jan 09, 2010 4:30 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 22, 23]
557Enny-Art9999prej Fri Oct 16, 2009 10:14 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 13, 14]
340Vizitor9999prej Wed Sep 30, 2009 3:58 pm
from_sweet_fire Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 12, 13]
307RioT9999prej Fri Sep 25, 2009 8:40 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 11don corleone604prej Thu Sep 24, 2009 11:40 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 7H_boy354399prej Fri Sep 18, 2009 12:57 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 3hot_spicy438prej Wed Sep 09, 2009 7:31 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27don corleone1208prej Wed Sep 09, 2009 7:28 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 10don corleone3354prej Sun Sep 06, 2009 1:06 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 21vdekja_eshte_mundesia786prej Wed Sep 02, 2009 4:27 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 13vdekja_eshte_mundesia696prej Wed Sep 02, 2009 6:24 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 9LaLuC-I713prej Fri Aug 14, 2009 9:46 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 19don corleone707prej Thu Aug 06, 2009 2:57 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 2Zhana486prej Wed Aug 05, 2009 9:01 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
39SiNdI1663prej Fri Jul 24, 2009 5:45 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel9999prej Sat Jul 11, 2009 10:05 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 13don corleone365prej Sat Jul 11, 2009 4:40 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 9Vizitor321prej Tue Jul 07, 2009 4:57 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel9999prej Mon Jul 06, 2009 6:05 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
32hot_spicy1034prej Fri Jul 03, 2009 8:54 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
43don corleone951prej Fri Jul 03, 2009 8:38 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
60don corleone1946prej Fri Jul 03, 2009 12:54 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
45vdekja_eshte_mundesia2283prej Fri Jul 03, 2009 12:44 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26Vizitor834prej Fri Jul 03, 2009 12:42 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 14RockAngel454prej Fri Jul 03, 2009 12:37 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 9vdekja_eshte_mundesia293prej Fri Jul 03, 2009 12:20 pm
Child Of Darkness Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 20ceku1227prej Thu Jul 02, 2009 10:43 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 22don corleone723prej Wed Jul 01, 2009 5:09 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
88don corleone2385prej Wed Jul 01, 2009 4:25 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27hot_spicy684prej Wed Jul 01, 2009 4:02 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel9999prej Mon Jun 29, 2009 9:53 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Soldier Of Fortune9999prej Sat Jun 27, 2009 11:32 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 21play_boy1500prej Sat Jun 27, 2009 12:31 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26don corleone705prej Sat Jun 27, 2009 12:26 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26don corleone619prej Sat Jun 27, 2009 12:21 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 1H_boy354339prej Fri Jun 26, 2009 8:46 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47metallica_death1380prej Fri Jun 26, 2009 1:14 am
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2H_boy354371prej Thu Jun 25, 2009 10:14 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel9999prej Thu Jun 25, 2009 10:13 pm
Child Of Darkness Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 12, 13]
314vdekja_eshte_mundesia6835prej Thu Jun 25, 2009 12:54 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 3don corleone276prej Thu Jun 25, 2009 12:46 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 5breang dance362prej Wed Jun 24, 2009 9:49 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet
[ Sondazh ]

tekstet e kengeve

 
20breang dance1286prej Wed Jun 24, 2009 9:46 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 1angel boy691prej Wed Jun 24, 2009 5:35 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
50LaLuC-I1513prej Wed Jun 24, 2009 5:20 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 11don corleone2913prej Wed Jun 24, 2009 5:15 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
994Enny-Art9999prej Wed Jun 24, 2009 4:48 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
82Soldier Of Fortune2445prej Wed Jun 24, 2009 12:32 am
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
E rendesishme E rendesishme
Global announcement Global announcement
Kryesore Kryesore