Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
lumturi histori cfare fotot thenie adoleshenca eshte mire adoleshentet bukur jeten dashurie antari Vetmia fate besh ANTARET keni shprehje foto tjetrit lojra jeta kasandra madhe poezi
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Informacioni i grupit

Emri i grupit:Moderatorėt
Pėrshkrimi i grupit:Moderatorėt janė anėtarė (ose grupe anėtarėsh) tė cilėt janė zgjedhur pėr tu marrė me problemet e pėrditshme tė forumit. Ata kanė mundėsi tė redaktojnė dhe fshijnė mesazhet si edhe mundėsi tė kycin, shkycin, zhvendosin, fshijnė dhe ndajnė temat e forumit
Anėtarėsia e grupit:Identifikohu pėr tu futur nė njė grup ose pėr tė menaxhuar anėtarėsitė 
Mesazh PrivatIdentifikimiMesazhetVendndodhjaEmailWeb siteZgjidh
Moderatori i grupit
Dėrgo mesazh privatH_boy3543566around in elbasan or somewhere else... Vizito websitin e shkruesit 
Anėtarėt e grupit
Dėrgo mesazh privatChild In Time9831At the Hill of Madness  
Dėrgo mesazh privatLacuna_Coil18764Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(  
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: