Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
bukur poezi fotot fate lojra eshte tjetrit kasandra antari thenie adoleshentet dashurie cfare jeten ANTARET adoleshenca mire jeta foto Vetmia lumturi shprehje keni histori madhe besh
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiKoha e lireData e regjistrimitVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 
avatar
don corleoneshfrytezim maksimal 23/08/2008Tue Apr 12, 2016 12:17 am2525 Dėrgo mesazh privat   
 2 
avatar
SeNoRiTa04/07/2011Sat Mar 19, 2016 10:27 pm77 Dėrgo mesazh privat   
 3 
avatar
Big_Boss29/03/2009Mon Jun 22, 2015 4:55 pm3126 Dėrgo mesazh privat   
 4 
avatar
vdekja_eshte_mundesiaflas ne tel me melun17/07/2008Fri Feb 20, 2015 5:11 pm10215 Dėrgo mesazh privat   
 5 
ajsel13/07/2013Sat Jul 13, 2013 8:03 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 6 
ViganMar fryme :D09/05/2011Fri Jun 21, 2013 12:43 pm13 Dėrgo mesazh privat  http://www.europeja.com 
 7 
Prinnci13/06/2013Thu Jun 13, 2013 10:50 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 8 
Pepa LimitEn Katun 25/05/2013Sat May 25, 2013 12:35 am0 Dėrgo mesazh privat   
 9 
Amadeus30/03/2013Sun May 12, 2013 2:25 pm6 Dėrgo mesazh privat   
 10 
avatar
roxyI just stay THIRTY SECONDS TO MARS11/10/2008Sat May 04, 2013 4:00 pm63 Dėrgo mesazh privat   
 11 
raqit18/04/2013Thu Apr 18, 2013 3:11 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 12 
avatar
ani14/08/2008Fri Apr 05, 2013 2:21 am691 Dėrgo mesazh privat   
 13 
emri27/03/2013Wed Mar 27, 2013 11:18 pm1 Dėrgo mesazh privat   
 14 
Gerald1801/02/2013Fri Feb 01, 2013 3:20 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 15 
mili_shkoder15/12/2012Sat Dec 15, 2012 8:16 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 16 
avatar
total overdose1Alkimi!!!19/07/2008Fri Nov 16, 2012 2:38 pm1938 Dėrgo mesazh privat   
 17 
avatar
H_boy354kafe, internet, xhiro me makine30/05/2009Fri Sep 14, 2012 5:28 pm3566 Dėrgo mesazh privat  http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile 
 18 
fabio124/07/2012Tue Jul 24, 2012 1:54 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 19 
Flamur22/07/2012Sun Jul 22, 2012 1:36 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 20 
emaj12/07/2012Thu Jul 12, 2012 2:38 am0 Dėrgo mesazh privat   
 21 
avatar
elbasanlli-puroperhere18/11/2008Thu May 31, 2012 5:43 pm273 Dėrgo mesazh privat   
 22 
avatar
El Diablo27/05/2012Sun May 27, 2012 7:35 pm1 Dėrgo mesazh privat   
 23 
Astroboydemiri11/05/2012Fri May 11, 2012 4:32 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 24 
landi14/04/2012Sat Apr 14, 2012 2:09 am0 Dėrgo mesazh privat   
 25 
adrian luli08/02/2012Wed Feb 08, 2012 1:01 am0 Dėrgo mesazh privat   
 26 
avatar
smart devil01/08/2008Wed Jan 25, 2012 6:07 am2617 Dėrgo mesazh privat   
 27 
ervis koēi23/01/2012Mon Jan 23, 2012 11:56 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 28 
avatar
sweet_girlrri kot22/01/2009Sat Jan 07, 2012 3:36 pm1111 Dėrgo mesazh privat   
 29 
Sweet Girls 2 ore06/01/2012Fri Jan 06, 2012 6:18 pm1 Dėrgo mesazh privat   
 30 
coco girl18/10/2011Fri Nov 18, 2011 11:13 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 31 
Rrebelja04/11/2011Tue Nov 15, 2011 10:25 am2 Dėrgo mesazh privat   
 32 
avatar
nisrina13/11/2011Sun Nov 13, 2011 1:33 pm2 Dėrgo mesazh privat   
 33 
hakuna matata10/11/2011Thu Nov 10, 2011 8:34 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 34 
avatar
Bųrn Thīs Wćy (You G).lexoj libra,ose n net02/10/2011Fri Oct 14, 2011 11:37 pm5 Dėrgo mesazh privat   
 35 
avatar
ChoCho06/10/2011Thu Oct 06, 2011 5:38 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 36 
big_boy93net,kafe,xhiro...12/08/2011Mon Aug 22, 2011 1:11 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 37 
avatar
Lacuna_Coile lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P29/06/2008Sun Aug 21, 2011 12:36 am18764 Dėrgo mesazh privat   
 38 
avatar
RidikAnything...05/07/2009Thu Aug 18, 2011 4:27 pm31 Dėrgo mesazh privat   
 39 
avatar
Soldier Of Fortune21/06/2008Fri Aug 12, 2011 6:36 pm4547 Dėrgo mesazh privat  http://ibinet27.hi5.com 
 40 
princess of love19/06/2011Sun Jun 19, 2011 10:21 am2 Dėrgo mesazh privat   
 41 
`` AnDra ``17/06/2011Fri Jun 17, 2011 7:29 pm1 Dėrgo mesazh privat   
 42 
avatar
piccola perlafacebook21/06/2010Wed Jun 08, 2011 4:54 pm416 Dėrgo mesazh privat   
 43 
Eni-Super-Girl21/05/2011Mon May 30, 2011 2:55 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 44 
BEEDIO13/09/2008Mon May 23, 2011 2:32 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 45 
anja13/05/2011Sat May 14, 2011 1:15 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 46 
Distance16/01/2010Mon Apr 25, 2011 4:22 pm0 Dėrgo mesazh privat   
 47 
violinistiMuzike23/04/2011Sat Apr 23, 2011 5:46 pm3 Dėrgo mesazh privat   
 48 
visi durres23/04/2011Sat Apr 23, 2011 5:36 pm1 Dėrgo mesazh privat   
 49 
Dimionshah dhe libra23/03/2011Mon Apr 11, 2011 10:51 am2 Dėrgo mesazh privat   
 50 
xhenetaleximi 11/06/2010Wed Apr 06, 2011 1:42 pm15 Dėrgo mesazh privat   
Faqja 1 e 15Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next