Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
poezi adoleshentet histori adoleshenca dashurie antari eshte thenie foto ANTARET cfare fate keni bukur Vetmia jeta tjetrit fotot besh madhe shprehje jeten mire lojra kasandra lumturi
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiKoha e lireData e regjistrimitVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 
avatar
Lacuna_Coile lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P29/06/2008Sun Aug 21, 2011 12:36 am18764 Dėrgo mesazh privat   
 2 
avatar
hot_spicy ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥12/11/2008Thu Sep 30, 2010 1:35 pm15511 Dėrgo mesazh privat   
 3 
avatar
Darkangeljam busy skam koh te lir fare :PpPpPp18/07/2008unknown10720 Dėrgo mesazh privat  http://www.Tuttu Ta Kapesh.com 
 4 
avatar
angel boymbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une26/07/2008Wed Dec 23, 2009 1:05 am10377 Dėrgo mesazh privat  http://www.forumivirtual.com 
 5 
avatar
vdekja_eshte_mundesiaflas ne tel me melun17/07/2008Fri Feb 20, 2015 5:11 pm10215 Dėrgo mesazh privat   
 6 
avatar
Child In Timesex drugs & rock n roll19/07/2008unknown9831 Dėrgo mesazh privat   
 7 
avatar
Blue Paradisesnuk24/07/2008unknown8513 Dėrgo mesazh privat   
 8 
Child Of Darkness11/07/2008Sat Jan 02, 2010 5:36 pm7438 Dėrgo mesazh privat   
 9 
avatar
rapper_girlkafe, net, kercej :D18/07/2008Thu Mar 04, 2010 7:53 am7158 Dėrgo mesazh privat  http://www.facebook.com 
 10 
avatar
Mars10/07/2008Wed Jun 10, 2009 10:42 pm6920 Dėrgo mesazh privat   
 11 
avatar
Endimsn21/07/2008Mon Jun 29, 2009 7:10 pm4605 Dėrgo mesazh privat   
 12 
avatar
fefe_sweet cafe *alsioni14/07/2008Sat Aug 22, 2009 4:02 pm4592 Dėrgo mesazh privat   
 13 
avatar
Soldier Of Fortune21/06/2008Fri Aug 12, 2011 6:36 pm4547 Dėrgo mesazh privat  http://ibinet27.hi5.com 
 14 
avatar
RioTpyt kohen e lir jo mu22/07/2008Tue Mar 30, 2010 2:41 pm4242 Dėrgo mesazh privat   
 15 
LaLuC-I19/12/2008Wed Mar 25, 2009 3:50 pm4078 Dėrgo mesazh privat   
 16 
avatar
H_boy354kafe, internet, xhiro me makine30/05/2009Fri Sep 14, 2012 5:28 pm3566 Dėrgo mesazh privat  http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile 
 17 
avatar
Big_Boss29/03/2009Mon Jun 22, 2015 4:55 pm3126 Dėrgo mesazh privat   
 18 
play_boy12/09/2008Sat Nov 29, 2008 9:26 pm2748 Dėrgo mesazh privat   
 19 
avatar
smart devil01/08/2008Wed Jan 25, 2012 6:07 am2617 Dėrgo mesazh privat   
 20 
avatar
don corleoneshfrytezim maksimal 23/08/2008Tue Apr 12, 2016 12:17 am2525 Dėrgo mesazh privat