Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
fate madhe antari thenie dashurie fotot adoleshentet lumturi histori foto shprehje besh tjetrit adoleshenca eshte poezi ANTARET kasandra bukur jeta jeten mire cfare Vetmia keni lojra
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 5 matches for ANTARET

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Uroni antaret per ditelindje


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 38, 39, 40 ]
Urime977Soldier Of Fortune10009Mon Jan 03, 2011 11:37 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Zone e lire32Child In Time2416Fri Jun 25, 2010 5:55 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  Pershendesni antaret me nje kenge


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 38, 39, 40 ]
Arkiva e forumit990Soldier Of Fortune9999Sat Nov 29, 2008 2:19 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  kush nga antaret e forumit ju mbeti ne mendje,nga takimi i socem.


Arkiva e forumit17angel_wolf1269Sat Nov 01, 2008 12:20 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  Pershendesni antaret qe keni perzemer


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 38, 39, 40 ]
Arkiva e forumit990Soldier Of Fortune9999Mon Aug 11, 2008 1:31 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: