Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
fate thenie antari lojra ANTARET foto lumturi keni poezi besh shprehje jeta kasandra cfare eshte Vetmia adoleshentet bukur dashurie fotot madhe adoleshenca tjetrit jeten histori mire
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 10 matches for antari

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Drejtojini nje pyetje nje antari


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 20, 21, 22 ]
Zone e lire545Soldier Of Fortune8935Tue Oct 19, 2010 10:27 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  antari X ,,, te dua shum sepse,,,


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]
Zone e lire204RioT4724Sun Feb 21, 2010 1:31 am
Nightmare Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  dhuroni lule nje antari..:):)


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Zone e lire85Child In Time4840Fri Aug 07, 2009 8:33 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Kerkojini falje nji antari te forumit


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Zone e lire138Child In Time4648Wed Aug 05, 2009 11:27 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  Antari posht jush


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Arkiva e forumit39SiNdI1663Fri Jul 24, 2009 5:45 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Zone e lire91don corleone3527Sat Jul 18, 2009 7:08 pm
love_albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  jepuni nje shpulle nje antari


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 12, 13, 14 ]
Zone e lire343RioT5854Mon Jul 13, 2009 12:56 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  antari poshte!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Arkiva e forumit314vdekja_eshte_mundesia6830Thu Jun 25, 2009 12:54 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  dergojini nje poezi nje antari.


Zone e lire9don corleone824Sat Apr 25, 2009 4:40 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  Antari Siper


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 38, 39, 40 ]
Arkiva e forumit990Darkangel9999Wed Jul 30, 2008 3:01 pm
Mars Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: