Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
tjetrit lojra eshte madhe ANTARET besh histori lumturi kasandra foto antari bukur Vetmia fate shprehje fotot thenie cfare keni mire jeta jeten poezi dashurie adoleshenca adoleshentet
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 22 matches for bukur

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

 Kryesore Prezantohuni


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 29, 30, 31 ]
Prezantimi juaj758Soldier Of Fortune10005Sat Mar 30, 2013 2:59 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?


Dashuria14Big_Boss5457Mon Oct 03, 2011 11:48 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????


Adoleshenca23odise2251Thu Aug 25, 2011 2:06 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 17, 18, 19 ]
Dikutime shoqerore466smart devil9999Tue Aug 23, 2011 12:37 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj?


Prezantimi juaj1heart love510Wed Jun 23, 2010 9:04 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Dhurata me e bukur qe ju kane bere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore71Soldier Of Fortune3528Wed Apr 14, 2010 7:00 pm
Getuaarta_artta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?


Dashuria4Big_Boss764Tue Feb 16, 2010 11:36 pm
100% free Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore39Soldier Of Fortune3485Fri Sep 11, 2009 9:21 am
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush e ka firmen me te bukur ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Zone e lire188SupergirL5871Sun Sep 06, 2009 12:32 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cesht dashuria e bukur apo e hidhur


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria39renato173830Thu Aug 27, 2009 6:26 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Supriza me e bukur qe iu ka bere personi juaj i zemres?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria26Darkangel1313Wed Aug 26, 2009 9:10 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore51play_boy5130Mon Aug 10, 2009 9:08 am
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  loj e bukur


Lojra16angel boy1086Sat Jul 25, 2009 5:01 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?


Sondazhe23don corleone1513Thu Jul 23, 2009 10:16 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore40Soldier Of Fortune2021Sat Jul 11, 2009 5:33 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  do preferoje nje genjeshter te bukur apo te verteten e hidhur??


Zone e lire10don corleone522Mon May 04, 2009 9:15 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ju duket vetja i/e bukur para pasqyres?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Adoleshenca73don corleone2485Wed Mar 18, 2009 8:54 pm
Nightmare Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si e quajne vajzen me te bukur te klases suaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Shkolla42don corleone1378Sun Dec 21, 2008 10:39 pm
Come As You Are Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] nje dite te bukur vjeshte ju propozojne ju pergjgjeni:


Sondazhe21don corleone1916Sun Dec 21, 2008 12:44 am
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???


Dikutime shoqerore20ceku1327Tue Nov 25, 2008 7:34 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  foto me e bukur dhe me kot e juaja.


Arkiva e forumit4don corleone1137Wed Oct 01, 2008 9:59 pm
the doctor 2000 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??


Arkiva e forumit6ani578Thu Sep 11, 2008 11:39 am
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: