Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
jeta fotot histori keni dashurie eshte thenie poezi Vetmia antari kasandra lojra foto mire tjetrit bukur madhe cfare ANTARET lumturi jeten besh adoleshenca shprehje fate adoleshentet
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 93 matches for eshte

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Adoleshenca eshte...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 14, 15, 16 ]
Adoleshenca391Soldier Of Fortune10003Fri Nov 04, 2011 9:45 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?


Dashuria14Big_Boss5457Mon Oct 03, 2011 11:48 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????


Adoleshenca23odise2251Thu Aug 25, 2011 2:06 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte skuadra me e mire per ju????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Sport77toni_montana4251Thu Aug 25, 2011 1:49 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ???


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Shkolla27play_boy1303Tue Jul 26, 2011 1:53 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D


Shkolla0Vigan545Mon May 09, 2011 11:16 pm
Vigan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
Tema sociale173dj jero8070Mon Nov 22, 2010 1:19 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  vej bast qe......


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Lojra318dead angel7250Sat Oct 23, 2010 2:44 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Teknologjia61don corleone2705Thu Sep 30, 2010 1:22 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa eshte nr me i madh i viruseve ne pc tuaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Teknologjia26don corleone976Fri Jul 02, 2010 12:55 am
SeXyLesh.* Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Vetmia eshte mbreteria ime!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Letersia42Vizitor9999Wed Jun 09, 2010 12:40 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte e pafalshme.....


Zone e lire7hot_spicy582Sat May 29, 2010 6:43 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte njeriu me i dashur per ju?


Dashuria4heart love747Sun Apr 11, 2010 5:03 pm
Getuaarta_artta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  pse eshte e nevojshme lufta?


Dikutime shoqerore22don corleone1357Tue Apr 06, 2010 7:53 pm
the werewolf Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si eshte me mire.tia thuash ti i pari apo ajo e para?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria29don corleone1577Sun Apr 04, 2010 1:39 am
teenager of the sea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte dashuri apo thjesht seks ?


Dashuria0ema606Sat Mar 13, 2010 9:04 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  C'eshte filozofia e cilet jane filozofet me te medhenj?


Filozofia1vdekja_eshte_mundesia2917Sat Mar 13, 2010 6:34 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?


Kinematografia23jona2172Fri Dec 25, 2009 12:55 am
Green K Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria40andi mema2218Thu Dec 24, 2009 5:08 pm
metallica_death Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa i rrepte eshte roja?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Shkolla63don corleone2222Thu Nov 05, 2009 11:23 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore39Soldier Of Fortune3485Fri Sep 11, 2009 9:21 am
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Dikutime shoqerore176vdekja_eshte_mundesia5910Tue Sep 08, 2009 10:50 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  deri tani kush eshte tema qe ju pelqen me shum ta dikutoni???


Arkiva e forumit13vdekja_eshte_mundesia695Wed Sep 02, 2009 6:24 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  gjeja me e veshtire eshte ......


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore69DARK LOVE2244Mon Aug 31, 2009 9:04 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Shkaku qe merzitem me shume eshte..........


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore30Soldier Of Fortune1640Wed Aug 26, 2009 9:02 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Mendja e muzikantėve ėshtė ndryshe


Muzika4hot_spicy513Sat Aug 22, 2009 12:43 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a mendoni se hakmarrja eshte mynyra e vetme per te zgjidhur problemet?


Dikutime shoqerore10don corleone1283Sat Aug 15, 2009 9:45 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore34vdekja_eshte_mundesia1484Sat Aug 15, 2009 9:38 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore30Soldier Of Fortune9999Sat Aug 15, 2009 2:15 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Tema sociale75Soldier Of Fortune3078Sat Aug 15, 2009 12:19 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore67rapper_girl3405Fri Aug 14, 2009 9:29 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cila eshte dita qe prisni me padurim?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 18, 19, 20 ]
Dikutime shoqerore478Soldier Of Fortune7626Fri Aug 14, 2009 12:46 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore51play_boy5130Mon Aug 10, 2009 9:08 am
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte e veshtire te gjesh njeriun e duhur, por e pamundur te largohesh prej tij!!!


Dikutime shoqerore8vdekja_eshte_mundesia422Sat Aug 08, 2009 9:37 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa e veshtire eshte ndarja per ju?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria40don corleone2049Fri Aug 07, 2009 9:49 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria44Soldier Of Fortune1938Fri Aug 07, 2009 9:11 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  JU eshte bere interneti semundje?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca41Soldier Of Fortune1415Fri Aug 07, 2009 12:42 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  i keni dedikuar te dashures tuaj ndonje kenge,dhe cila eshte ajo??


Dashuria22andi mema1447Thu Aug 06, 2009 10:25 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  KAMARJER SILL NJE.............


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 32, 33, 34 ]
Zone e lire826play_boy9999Thu Aug 06, 2009 1:22 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Ēfarė ėshtė puthja, ndjenjė apo pasion?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria29Darkangel1837Wed Aug 05, 2009 7:35 pm
blond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] kush eshte me i eger?


Sondazhe23don corleone1196Wed Aug 05, 2009 12:19 pm
Zhana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cfare eshte premtimi per ju?


Dikutime shoqerore17vdekja_eshte_mundesia1166Thu Jul 30, 2009 8:27 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  .....SEPSE ESHTE CUN


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Tema sociale30Vizitor1597Sat Jul 25, 2009 1:58 am
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush antar i stafit eshte me i dashur dhe me pak i rrepte?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore43don corleone1555Fri Jul 24, 2009 5:25 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cili eshte vendi ideal ku do donot te jetonit


Dikutime shoqerore23Dhuri885Fri Jul 24, 2009 1:25 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  vdekja eshte mundesia??!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Tema sociale110vdekja_eshte_mundesia4146Wed Jul 22, 2009 4:07 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!


Dikutime shoqerore11vdekja_eshte_mundesia1252Tue Jul 21, 2009 9:23 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  si mendoni cila eshte mosha ideale per tu martuar?


Zone e lire4Dhuri445Tue Jul 21, 2009 1:47 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri


Dashuria14metallica_death1660Mon Jul 20, 2009 12:55 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cdo njeri eshte unik !!!!


Dikutime shoqerore10vdekja_eshte_mundesia600Mon Jul 13, 2009 1:12 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: