Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
foto antari poezi madhe jeta adoleshenca fotot dashurie ANTARET cfare tjetrit jeten histori kasandra lojra keni adoleshentet fate shprehje thenie mire eshte bukur Vetmia lumturi besh
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 8 matches for foto

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Shprehni ndjenjat e momentit me 1 foto..


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Arkiva e forumit178Child In Time6659Sun Apr 18, 2010 1:18 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Foto Te Dashuris..!


Dashuria0Getuaarta_artta7087Tue Apr 13, 2010 2:27 pm
Getuaarta_artta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  FOTO HUMORISTIKE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 12, 13, 14 ]
Arkiva e forumit340Vizitor9999Wed Sep 30, 2009 3:58 pm
from_sweet_fire Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  foto te persona qe keni perzemer!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Arkiva e forumit307RioT9999Fri Sep 25, 2009 8:40 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  dhurojini foto anetarit qe deshironi!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 38, 39, 40 ]
Arkiva e forumit994Enny-Art9999Wed Jun 24, 2009 4:48 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  foto te shkolles tuaj


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Arkiva e forumit32Blue Paradise2661Thu Feb 19, 2009 11:42 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  CA MENDONI PER NJEREZIT QE GENJEJN,QE VENE FOTO TE ROBVE TE TJERE ETJ


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore29Vizitor1613Tue Nov 18, 2008 8:42 pm
GoLdEn BoY Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  foto me e bukur dhe me kot e juaja.


Arkiva e forumit4don corleone1137Wed Oct 01, 2008 9:59 pm
the doctor 2000 Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: