Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
kasandra poezi lojra cfare Vetmia eshte keni foto histori jeten fate ANTARET antari fotot adoleshentet thenie lumturi jeta shprehje bukur mire madhe tjetrit dashurie besh adoleshenca
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 19 matches for jeta

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?


Dashuria14Big_Boss5457Mon Oct 03, 2011 11:48 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si do ishte jeta pa muzike????


Muzika16H_boy3541418Mon Aug 22, 2011 9:37 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ca esht jeta jone?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Tema sociale81RioT3770Mon Sep 27, 2010 6:42 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si do ishte jeta jone pa prinderit tane?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore61don corleone2885Wed Oct 07, 2009 5:48 pm
Anela123 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Dikutime shoqerore176vdekja_eshte_mundesia5910Tue Sep 08, 2009 10:50 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  jeta ime e perditshme.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore38don corleone1297Fri Aug 14, 2009 9:45 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  nese jeta do te degjonte cfare do ti thoje??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
Dikutime shoqerore154vdekja_eshte_mundesia5098Fri Jul 31, 2009 1:46 pm
odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!


Dikutime shoqerore11vdekja_eshte_mundesia1252Tue Jul 21, 2009 9:23 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Nese jeta juaj do te ishte nje roman,si do ta titullonit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore69vdekja_eshte_mundesia2706Sun Jul 19, 2009 2:14 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  jeta ime brenda 4 mureve.


Dikutime shoqerore14don corleone679Mon Jul 13, 2009 8:10 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Mė mėsoi jeta…


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Dikutime shoqerore295vdekja_eshte_mundesia6129Thu Jul 09, 2009 3:42 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a ka per te qene ndonjehere jeta aq e thjeshte sa duam ne?


Adoleshenca21don corleone791Sat Jun 27, 2009 12:39 am
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...


Zone e lire6hot_spicy784Wed Apr 29, 2009 1:10 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si ka qene jeta juaj para adoleshences?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca34don corleone1344Sat Apr 18, 2009 2:12 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta eshte e thjeshte mos e nderlikoni.


Dikutime shoqerore17vdekja_eshte_mundesia1096Sat Mar 07, 2009 11:40 am
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  jeta e perditshme


Arkiva e forumit1vdekja_eshte_mundesia731Tue Jan 13, 2009 8:43 pm
Mars Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????


Dikutime shoqerore19angel_wolf986Thu Dec 25, 2008 5:52 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  histori nga jeta e perditshme


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Zone e lire32smart devil4158Sat Sep 27, 2008 10:39 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  me mire jeta ne fshat apo ne qytet?


Arkiva e forumit3don corleone2324Sat Sep 13, 2008 1:05 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: