Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
besh kasandra thenie histori eshte lojra fate fotot antari jeta tjetrit lumturi Vetmia shprehje poezi adoleshenca ANTARET dashurie adoleshentet jeten bukur mire keni foto cfare madhe
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 14 matches for jeten

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?


Dashuria14Big_Boss5457Mon Oct 03, 2011 11:48 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Tema sociale87alex_anto4414Fri Jul 08, 2011 3:09 am
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  thenie per jeten dhe vdekjen


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Letersia42vdekja_eshte_mundesia10019Sun Feb 06, 2011 11:04 pm
bleona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca46Soldier Of Fortune2914Sun Apr 11, 2010 2:11 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  per ke e jepni jeten?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca93don corleone3040Sun Apr 04, 2010 11:01 am
teenager of the sea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa ndikon interneti ne jeten tuaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Tema sociale50don corleone3474Fri Aug 14, 2009 10:08 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  1 arsye per te vazhduar jeten...


Zone e lire22hot_spicy1069Sat Aug 08, 2009 9:22 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore28vdekja_eshte_mundesia1191Tue Aug 04, 2009 12:03 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!


Dikutime shoqerore11vdekja_eshte_mundesia1252Tue Jul 21, 2009 9:23 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa here keni gabuar ne jeten tuaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca86don corleone2825Tue Jul 21, 2009 6:21 pm
Dhuri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a takohen anetaret e forumit ne jeten reale


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 18, 19, 20 ]
Dikutime shoqerore499dj jero9999Fri Jul 17, 2009 5:30 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  kush ju shtyn me shum ne jeten e perditshme per te gjitha gjerat qe beni , dhe tju jape nje mendime...???


Arkiva e forumit21play_boy1499Sat Jun 27, 2009 12:31 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Shpikjet qe na ndryshuan jeten


Teknologjia4Child In Time2139Tue Apr 07, 2009 7:54 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  A eshte e vertet qe njeriu i lumtur jeten adhuron dhe njeriu qe vuan vdekjen kerkon?


Dikutime shoqerore12vdekja_eshte_mundesia459Thu Oct 16, 2008 10:04 pm
play_boy Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: