Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
thenie lumturi madhe kasandra fotot poezi jeten eshte Vetmia fate tjetrit dashurie adoleshenca mire keni histori adoleshentet foto ANTARET bukur besh cfare lojra antari jeta shprehje
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 114 matches for keni

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Ne cilin vend keni deshir te shkoni per pushime ne Bot :D


Zone e lire4Vigan743Wed Nov 02, 2011 12:38 am
smart devil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ku e keni dhene puthjen e fundit keto dite


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Dashuria189play_boy5364Fri Aug 26, 2011 2:16 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????


Adoleshenca23odise2251Thu Aug 25, 2011 2:06 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Do t'ju pelqente te TORTURONI dike qe keni inat???????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore42Scream Bloody Gore1674Tue Aug 23, 2011 12:33 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Gjeja e fundit qe keni ble


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]
Zone e lire223Child In Time6194Sat Aug 20, 2011 8:55 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a medoni qe duhet te vazhdoni te ndjekni dashurine e jetes tuaj edhe nese keni shume veshtiresi .


Dashuria1Vigan472Tue Jul 19, 2011 3:22 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Qfare keni ne plan per diten e neserme ?


Zone e lire0Vigan423Tue May 10, 2011 2:43 pm
Vigan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D


Shkolla0Vigan545Mon May 09, 2011 11:16 pm
Vigan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Sa leke keni harxhuar kete muaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Dikutime shoqerore104Tarjaholic3145Fri Feb 04, 2011 2:42 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Harrohet dikush qe keni dashur?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuria63vdekja_eshte_mundesia2983Sat Dec 25, 2010 4:44 pm
uranhaxha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca81Soldier Of Fortune2708Mon Nov 15, 2010 11:45 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Piktura144Casino Royale9999Thu Sep 30, 2010 1:19 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Filmi i fundit qe keni pare


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Kinematografia281Soldier Of Fortune6650Sun Sep 26, 2010 10:07 am
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ca cel keni ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Teknologjia96fefe_3770Mon Jul 19, 2010 4:41 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  keni ngel me ndonje lende dhe cila ka qene ajo


Shkolla8heart love501Fri Jun 25, 2010 5:32 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore72vagabondi_eri2509Thu Jun 17, 2010 3:15 pm
ninel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca39don corleone4688Mon May 31, 2010 10:24 am
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Keni qar ndonjeher per dashuri??


Dashuria17Vizitor1382Thu May 27, 2010 8:14 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  genjeshtra e fundit qe keni then


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Zone e lire52Child In Time2298Sun Apr 18, 2010 1:07 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca30metallica_death1336Fri Apr 09, 2010 11:03 pm
jonalda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili ka qene udhetimi i fundit qe keni bere ?


Dikutime shoqerore0ema490Sun Apr 04, 2010 9:49 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Keni marre ndonjehere mase per perjashtim nga shkolla ?


Shkolla0ema458Sun Mar 14, 2010 5:20 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa mungesa keni bere deri tani?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Shkolla94don corleone2924Sun Mar 14, 2010 5:00 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a keni uniforme dhe si ju duket?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Shkolla30don corleone1644Sun Mar 14, 2010 4:57 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ca linje interneti keni?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Teknologjia43fefe_1986Fri Mar 05, 2010 9:02 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  puthjen e pare e keni dhen ne moshen????????????????????!!!!!!!!!!


Arkiva e forumit3ida94963Sun Jan 10, 2010 1:42 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?


Kinematografia23jona2172Fri Dec 25, 2009 12:55 am
Green K Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuria69rapper_girl2758Sat Dec 19, 2009 11:40 pm
Jola Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si ja keni kaluar sot ne shkolle


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 18, 19, 20 ]
Shkolla476xhamajka8048Sat Nov 14, 2009 11:07 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ku keni marre note negative e ku pozitive?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Shkolla86don corleone2533Wed Oct 07, 2009 6:38 pm
Anela123 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa kohe keni qe rrini ne net?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca92don corleone2872Wed Oct 07, 2009 5:56 pm
Anela123 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  foto te persona qe keni perzemer!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Arkiva e forumit307RioT9999Fri Sep 25, 2009 8:40 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  lenda dhe zysha juaj e preferuar dhe ajo qe keni me shum inat


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Shkolla39rapper_girl2615Fri Sep 25, 2009 8:14 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cfare keni shkruar ne bangen tuaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Shkolla130don corleone5484Wed Sep 23, 2009 8:38 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cfare keni pare ne enderr.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Zone e lire75don corleone4416Sat Sep 12, 2009 9:59 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ju pelqen shoqeria qe keni?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca810072467Sat Sep 12, 2009 8:58 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  keni frike nga kapsollet apo fishekzjarret?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Arkiva e forumit27don corleone1206Wed Sep 09, 2009 7:28 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Kur keni qare per here te fundit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Dikutime shoqerore129Darkangel4003Tue Sep 08, 2009 12:33 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  me ke keni fol ne telefon per here te fundit??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]
Zone e lire200don corleone5498Thu Sep 03, 2009 12:23 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  keni menduar no1her te vrisni no1??????pse????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore49smart devil1779Thu Aug 27, 2009 5:50 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Keni vjedhur ndonjehere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore34Soldier Of Fortune1599Thu Aug 27, 2009 5:44 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si ja keni kaluar kete fundjave


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Zone e lire70xhamajka2102Tue Aug 25, 2009 6:19 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] Cfare keni pefituar prej forumit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Sondazhe33Soldier Of Fortune2067Wed Aug 19, 2009 9:19 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria44Soldier Of Fortune1938Fri Aug 07, 2009 9:11 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Keni punuar ndonjehere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Adoleshenca74Soldier Of Fortune2403Fri Aug 07, 2009 1:10 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  i keni dedikuar te dashures tuaj ndonje kenge,dhe cila eshte ajo??


Dashuria22andi mema1447Thu Aug 06, 2009 10:25 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ca moshe keni ndermend te martoheni?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Tema sociale179don corleone4278Thu Aug 06, 2009 11:37 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?


Adoleshenca23Child In Time982Wed Aug 05, 2009 9:11 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore28vdekja_eshte_mundesia1191Tue Aug 04, 2009 12:03 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  e keni pare filmin "tre metra mbi qiell"dhe si ju duket ai??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Kinematografia30odise4355Mon Jul 27, 2009 10:33 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Kėrce tek: