Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
shprehje lojra lumturi ANTARET histori madhe foto besh kasandra dashurie keni eshte tjetrit antari jeta thenie cfare poezi Vetmia adoleshenca jeten adoleshentet mire fotot bukur fate
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 35 matches for mire

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte skuadra me e mire per ju????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Sport77toni_montana4251Thu Aug 25, 2011 1:49 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire internetin ta kesh apo jo ne shtepi?


Sondazhe17don corleone956Thu Mar 31, 2011 7:00 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Teknologjia61don corleone2705Thu Sep 30, 2010 1:22 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ide e mire,,ide e keqe


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Lojra297RioT5354Sat May 29, 2010 6:00 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si eshte me mire.tia thuash ti i pari apo ajo e para?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria29don corleone1577Sun Apr 04, 2010 1:39 am
teenager of the sea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?


Dikutime shoqerore13Mrs.perfect710Fri Jan 15, 2010 9:29 pm
ida94 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Mire se ju gjeta!


Prezantimi juaj7xhei452Tue Dec 29, 2009 6:55 pm
star girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mire se u gjeta


Prezantimi juaj3blue angel423Fri Oct 30, 2009 6:44 pm
blue angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Me mire te vuajme apo ti japim fund kesaj vuajtje?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria34vdekja_eshte_mundesia1900Sat Oct 10, 2009 7:54 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

 [ Sondazh ] me mire te mbani ore dixhitale apo ore te thjeshte?


Arkiva e forumit11don corleone604Thu Sep 24, 2009 11:40 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore30Soldier Of Fortune9999Sat Aug 15, 2009 2:15 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore67rapper_girl3405Fri Aug 14, 2009 9:29 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Filmi mė i mirė i tė gjitha kohėrave


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Kinematografia42Darkangel1486Mon Jul 27, 2009 11:36 am
Ridik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Esht me mire te falesh apo te harrosh?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore40vdekja_eshte_mundesia1219Fri Jul 24, 2009 3:45 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?


Sondazhe23don corleone1513Thu Jul 23, 2009 10:16 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  me mire shoqeri me cuna, me vajza apo me te dyjat palet :D


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore41rapper_girl1070Thu Jul 09, 2009 9:28 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  KUSH ESHTE FUTBOLLISTI ME I MIRE I VITIT PER JU ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Sport63don corleone4151Wed Jul 01, 2009 4:33 pm
Iron Snake Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] Me mire dimer apo vere.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Sondazhe25redian811Wed Jun 10, 2009 11:04 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ke person ne kete forum do te quanit shokun/shoqen tuaj me te mire


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore61metallica_death1853Sat May 30, 2009 10:48 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  plazhi me i mire per pushimet tuaja


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca31don corleone1470Thu May 07, 2009 6:37 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?


Sondazhe13don corleone490Tue Mar 31, 2009 10:09 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Dy janė mė mirė se njė???!


Dashuria13vdekja_eshte_mundesia448Sat Feb 28, 2009 2:21 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] I MIRE APO I KEQ


Sondazhe8don corleone380Fri Jan 02, 2009 8:39 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire zemergjere apo kernac?


Sondazhe21don corleone840Wed Dec 31, 2008 11:52 am
smart devil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  2009 do jete me e mire se ky vit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Arkiva e forumit57don corleone1348Mon Dec 29, 2008 10:01 pm
Mars Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  me mire shkolla profesionale apo gjimnazi?


Shkolla21don corleone843Fri Dec 12, 2008 10:34 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Me mire te mos e kesh apo ta humbasesh dashurine?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria32Darkangel1016Fri Nov 07, 2008 1:01 pm
odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  nje genjeshter me qellim te mire vlen sa 1000 te verteta.


Adoleshenca7don corleone404Sun Nov 02, 2008 2:31 pm
don corleone Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire nje mik apo nje armik?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Sondazhe33don corleone985Mon Oct 13, 2008 8:39 pm
dead angel Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

 [ Sondazh ] sa i mire eshte per ju nga 1 te 10 Soldier of Fortune?


Arkiva e forumit18don corleone737Fri Oct 10, 2008 9:26 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Petro nini shkolla me e mire ne shqipri ca mendimi keni?


Shkolla15bad boy825Thu Oct 09, 2008 10:32 am
cobain Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  KUSH MENDONI SE ESHTE ME I MIRE SPITALI I DURRSIT APO AI I ELBASANIT . PSE ???


Arkiva e forumit2ceku898Wed Sep 24, 2008 7:33 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  me mire jeta ne fshat apo ne qytet?


Arkiva e forumit3don corleone2324Sat Sep 13, 2008 1:05 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] KUSH MENDONI SE ESHTE KITARISTI ME I MIRE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Sondazhe32VEGENCY1703Tue Sep 02, 2008 12:44 am
Burzgoroth Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  mire se ju gjeta moshatare


Arkiva e forumit17angel boy770Wed Jul 30, 2008 1:30 pm
angel boy Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: