Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Dec 05, 2008 7:40 pm

si mendoni? un mendoj se po, por shume ngjarje te tjera me bejne te ndryshoj mendim.

Shpresoj qe te duroje!|

mua miqesia e vertete ka qe prej dy vitesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Dec 05, 2008 8:12 pm

nuk e di saktesisht po menoj qe njerezit ndahen paksa kur ikin neper shkolla te larta se jan larg...pastaj fillon ajo periudha e jetes private dhe shoqeria zevendesohet nga ortaket e punes...un do doja ta ruaja....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sat Dec 06, 2008 11:29 am

ruhet po pjeserisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sat Dec 06, 2008 1:26 pm

mendoj se po
me juxhin nuk do ndahem kurrrre as me erin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sat Dec 06, 2008 7:59 pm

Shpresoj qe po,une kam shume besim por ndonjehere jane shume faktore apo rrethana qe te bejne te ndahesh nga miqte e tu me te mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
roxy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 25
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 08, 2008 6:59 pm

jo, sepse njerezit mund te largohen, dhe keshtu miqesia mbaron, ose zbehet


*gjithsesi nuk thuhet "duron" : mos perdorim italianizma te teperta: e kemi kaq te bukur gjuhen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Thu Dec 11, 2008 4:30 pm

E imja ka 13-10 vjet...s'ma ha mendja te prishet tashi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Dec 12, 2008 1:13 am

pse jo!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Dec 12, 2008 1:19 am

ne kohet e sotme e veshtire eshte te zgjase tere jeten por nqs eshte vertet e forte edhe mund te zgjase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Dec 12, 2008 4:13 pm

free spirit shkruajti:
mendoj se po
me juxhin nuk do ndahem kurrrre as me erin

po sikur te ndahet eri nga ty?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Dec 12, 2008 9:48 pm

Po.Por jeta eshte aq e eger sa mund ta shperbeje shume shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Dec 19, 2008 10:14 pm

Rej shkruajti:
Po.Por jeta eshte aq e eger sa mund ta shperbeje shume shpejt

Edhe un kshu them...mund te kesh me 1 njeri gjith ato vjet koh edhe per 1 arsye te vogel shkaterrohen te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Dec 21, 2008 12:48 am

mendoj se jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Dec 21, 2008 1:23 am

80 % joooo
20 % po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Dec 21, 2008 3:43 pm

jane shum te rralla kto shoqeri sepse njerezit marrin rruge te ndryshme, largohen dhe shum pak vet mund te ruajn kontaktet dhe te ruajne miqesine kshuqe un jam me mendimin e fefes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Dec 21, 2008 3:51 pm

joooooo
ja shiko shoqerine time me 2 prej antareve te stafit Laughing
shoqeri me te futme jo un atyre po ato mua Laughing
nejse se veten kane treguar fundja fundit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:01 pm

PO as qe e ve ne dyshim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:33 pm

POOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:38 pm

rapper_girl shkruajti:
joooooo
ja shiko shoqerine time me 2 prej antareve te stafit Laughing
shoqeri me te futme jo un atyre po ato mua Laughing
nejse se veten kane treguar fundja fundit Laughing

Keq me vjen ta them po ketu e ke ti fajin qe nuk arrin dot te njohesh njerezit ashtu sic duhet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:39 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
joooooo
ja shiko shoqerine time me 2 prej antareve te stafit Laughing
shoqeri me te futme jo un atyre po ato mua Laughing
nejse se veten kane treguar fundja fundit Laughing

Keq me vjen ta them po ketu e ke ti fajin qe nuk arrin dot te njohesh njerezit ashtu sic duhet...

keq me vjen edhe mua ta them po ti ja ke fut kot fare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:41 pm

OOUUU qysh ia paskam fut une kot kshu??Pa argumentoje njehere pastaj te them une dicka...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:46 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
OOUUU qysh ia paskam fut une kot kshu??Pa argumentoje njehere pastaj te them une dicka...

njohja e personave ne kete rast nuk kishte te bente fare,po kjo ndodhi sepse rregullat ne kete forum jane te njejta per te gjithe dhe smund te mbash kah vtm prej shoqerise qe ke sepse mua prsh sdo te doja tme behej 1 gje e tille e kshu veprohet per te gjithe,lihet menjane shoqeria Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:51 pm

eeeeeeeeeeejjjjjj ca beni ju re Shocked
mos u zini per kte mhb ok Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:51 pm

Robt njihen edhe me nje postim,kuptohet nuk e bejne dot te gjithe,nejse se mori nje tjeter rrjedhe mhb...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:51 pm

haha jo mi kush po zihet,ska arsye!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: