Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:52 pm

rapper_girl shkruajti:
eeeeeeeeeeejjjjjj ca beni ju re Shocked
mos u zini per kte mhb ok Wink

Kush tha qe po zihemi moj goce?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Dec 22, 2008 3:53 pm

a te bej i cik kte Razz
STOP CHATIT JU LUTEM
ua ca qefi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 19, 2009 4:40 am

po, nqs ka qene miqesi e vertete -po!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 19, 2009 7:34 pm

Ka 14 vjet s'ka pse te marri fund tashi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 19, 2009 7:35 pm

sigurisht nqs esht tamam e vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 19, 2009 11:12 pm

cdo gje e ka nje mbarim dhe ne smund te mendohemi per dicka te tille sepse miqesia eshte si nje lule qe vetem nje petale ti kputesh,merr komplet nje rrjedhe tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 19, 2009 11:28 pm

edhe nqs nuk ngelet miqesi ngelet nostalgjia per miqte e vjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 19, 2009 11:30 pm

maria gracia shkruajti:
edhe nqs nuk ngelet miqesi ngelet nostalgjia per miqte e vjeter

dhe jo vetem nostalgjia ta siguroj une... Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 19, 2009 11:31 pm

nqs nuk hipokrizi brenda ...po ngelet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 19, 2009 11:33 pm

as qe e ve ne dyshim...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
You Burn Deep Inside Me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 27
Vendndodhja : diku
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sat Jan 24, 2009 2:19 am

E pamundur. Rruget e jetes gjithmone do te te ndajne nga ca njrez dhe do te te cojne tek ca te tjere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sat Jan 24, 2009 11:47 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
as qe e ve ne dyshim...

dhe une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Jan 25, 2009 12:47 am

varet se nga cila pikepamje e nis shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Jan 25, 2009 10:06 am

jo svaret fare nga cila pikpamje e is sepse pikpamjet dhe konceptet ne nje shoqeri ndryshojn dita dites por varet se sa di ti mbash ti keto pikpamje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Jan 25, 2009 12:53 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Jan 25, 2009 12:54 pm

sigurisht qe po...un do i ruaj te miat.... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Jan 25, 2009 12:55 pm

sma ha menja se pergjithmon se ier ke per tu zene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Jan 25, 2009 12:55 pm

ta uroj me gjith zemer,po sma merr menja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 26, 2009 3:02 pm

nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Jan 26, 2009 4:46 pm

nuk e di varet nuk i dihet si vin gjonat keshtu qe nuk e di....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Mar 06, 2009 10:13 pm

po them se po ..me ato qe kam tani..jane gjeja me me vlere qe kam (pas jetes sime eirt normale)
i dua kaq shume :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Mar 06, 2009 10:15 pm

SIGURISHT QE PO ESHT KAQ BUKUR...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Mar 06, 2009 10:18 pm

ne radhe te par duhet ber pyetja a besoni ne miqesi te vertet dhe pergjigja esht jo
dhe meqe nuk besoj ne miqesi te vertet do te thot qe nuk mendoj se zgjat gjithmon
(te pakten deri tani jo)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Mar 06, 2009 10:22 pm

Mrs.perfect shkruajti:
ne radhe te par duhet ber pyetja a besoni ne miqesi te vertet dhe pergjigja esht jo
dhe meqe nuk besoj ne miqesi te vertet do te thot qe nuk mendoj se zgjat gjithmon
(te pakten deri tani jo)
si mund te besosh se nje miqesi do zgjas gjithmon kur per ty seshte miqesi e vertet?????????????????????????? po cuditem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Mar 06, 2009 10:24 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
ne radhe te par duhet ber pyetja a besoni ne miqesi te vertet dhe pergjigja esht jo
dhe meqe nuk besoj ne miqesi te vertet do te thot qe nuk mendoj se zgjat gjithmon(te pakten deri tani jo)
si mund te besosh se nje miqesi do zgjas gjithmon kur per ty seshte miqesi e vertet?????????????????????????? po cuditem
lexoje mir Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: