Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
bukur jeta fate adoleshenca keni kasandra jeten besh lumturi ANTARET lojra dashurie shprehje mire foto histori antari eshte poezi thenie adoleshentet Vetmia cfare tjetrit madhe fotot
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Sun Dec 14, 2008 10:10 pm

per mua jane : Right now - Akon
si heren e pare - Produkt 28
I'll do it like a truck - Geo da Silva
say yeah - yves larock
by your side - yves larock
when i grow up - pussycat dolls

kto mu kujtuan tani dhe jane vertet kenge shuuuum tbukura :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Sun Dec 28, 2008 5:45 pm

Low - T-Pain ft Flo Rida
Elevator - Flo Rida ft Timbaland
4 minutes - Madonna ft Justin Timberlake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 25
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Sun Dec 28, 2008 6:04 pm

T.I-WHATEVER TOU LIKE
T.I RIHANNA-LIVE YOUR LIFE
LIL WAYNE-LOLIPOP
dhe ajo kanga house SHOW ME LOVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 25
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Sun Dec 28, 2008 6:36 pm

Lilwayne - Lolipop
Stine ft Skillz - ndaloje Vrapin
mariah carey - touch my bady
beyonce -If i were a boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 23
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Mon Dec 29, 2008 6:36 pm

per mua kenget e ketij viti jam
*enrique iglasias -hero
*produkt 28-misi im
*chris brown-with yow
*duda-nano
*dhe te gjitha kenget e unikatilit Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Mon Dec 29, 2008 11:31 pm

albumi i ri i metallicave i gjithi pa perjashtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Mon Dec 29, 2008 11:33 pm

No air - Chris Brown ft Jordin Sparks
Rihanna ft Justin Timberlake - Rehab
I hate this part - Pussycat Dolls
ka ploooooot


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Mon Dec 29, 2008 11:33 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Mon Dec 29, 2008 11:33 pm

ka shum mu te gjitha ato qe kercehen me pelqejn nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Tue Dec 30, 2008 12:16 am

ka shuuuuume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 25
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Tue Dec 30, 2008 12:46 pm

SliPKnoT-Dead Memories
Cradle Of Filth-The Death Of Love
Cradle Of Filth-The 13th Ceasar
SliPKnoT-Psychosocial
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Fri Jan 02, 2009 8:25 pm

do you know - enrique iglesias
push - enrique iglesias ft lil wayne
run the show - busta rhymes ft kat deluna
we made it - busta rhymes ft linking park
lollipop - lil wayne qe eshte cool fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Fri Jan 02, 2009 8:29 pm

total overdose1 shkruajti:
SliPKnoT-Dead Memories
Cradle Of Filth-The Death Of Love
Cradle Of Filth-The 13th Ceasar
SliPKnoT-Psychosocial
kto jane me verte kenge shume te bukra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Sun Jan 04, 2009 12:40 pm

katy perry-I KISSED A GIRL
HOT N COLD...MMM JAN SUPER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Sun Jan 04, 2009 1:36 pm

there with out me shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
SliPKnoT-Dead Memories
Cradle Of Filth-The Death Of Love
Cradle Of Filth-The 13th Ceasar
SliPKnoT-Psychosocial
kto jane me verte kenge shume te bukra


poooooooo sinqerisht jan te mrekullueshme. I loved them qe heren e pare qe i degjova. I love you I love you I love you

une do shtoj dhe ca kenge qe skan shum lidhje mekto te dyja po nejse:
Pink---sober
Cradle of filth--honey and sulfur qe ka lidhje me te parat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 24
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Sun Jan 04, 2009 4:38 pm

muzgart-astral conquest
muzgart-hibernation
muzgart-L.S.D

muzgart jan grup death metal shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Fri Jan 23, 2009 2:54 pm

50 cent--get up
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Sat Jul 11, 2009 1:42 am

The Fray - You found me
Green Day - Know your enemy
scratch se spo mkujtohet naj keng tjeter rock e ktij viti

nga kto tjerat me thon t`drejten fare mpelqe shum Stereo Love Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: