Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 4:52 pm

mario shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
do i kisha ca me thik pastaj do e mersha zvarr ne rrug....do i beja nje torture te madhe do e kisha bere te met.....
po larg o zot se nuk ka per te bon vaki as i here.

po po me fjal te gjith te fort jeni ju. dhe njeriu i nandertalit kishte me shum horizont se ty... i mjere!
co re pederast mos na ngatarro me veten pler ja klm shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 6:23 pm

.eshte nje nga gjerat me te shemtuara qe ka njerezimi...shume e neveritshme te shikosh nje djale me nje djale...kunder ligjeve te natyres...po te ishte gje e mire sic thone personat me larte nuk i komentonte gjithe bota per keq kete kategori te fundit te njerezve..
te ishte femija im homoseksual do beja cte mundja per ta shpetuar nqs nuk beja dot gje do ta pranoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 6:42 pm

ja le burrit te merret me ate tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 6:44 pm

hahahahhahahahahhahahahahahhaahhah e gadis un cke ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 9:29 pm

do luja mendsh Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 9:30 pm

ateher un sdo isha babai i tij,esht ne gen ajo gje.un shyqyr zotit skam as skam pas gen te till :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 9:31 pm

uhhh sinqerisht as dua ta mendoj
u pa puna Razz do e msoj qefli gocash qe te vogel te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 9:32 pm

po normale nqs papi esht ashtu ashtu do dali dhe cuni :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Tue Jun 09, 2009 9:33 pm

do konsulltohesha me nje psikolog

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mario
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 7:33 pm

Big_Boss shkruajti:
mario shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
do i kisha ca me thik pastaj do e mersha zvarr ne rrug....do i beja nje torture te madhe do e kisha bere te met.....
po larg o zot se nuk ka per te bon vaki as i here.

po po me fjal te gjith te fort jeni ju. dhe njeriu i nandertalit kishte me shum horizont se ty... i mjere!
co re pederast mos na ngatarro me veten pler ja klm shnet

kush e fshin mesazhin kur un e shaj nga ropt kete ?
pse se fshini dhe ate qe ka than ky pidhirobve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 7:33 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
do konsulltohesha me nje psikolog

psikolog? pse? siaps teje lezbiket ose geit jan te semure mendor qe kan nevoj per konsultime me psikolog, me beso..ska psikolog ne bote te ti ndryshoj ndjenjat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 7:33 pm

O zogu kujdes se ai nuk ka shajt
E shofim q je trim por BYE BYE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 7:34 pm

s.a.m iu fshi postimi direkt atij Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 7:35 pm

E nejse me mir ! Pse nuk hiqet fare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 7:49 pm

ska shance moj debile se mu mkan shajt ktu dhe kam gjith te drejtat e mija te ankohem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 7:52 pm

O shoku kush po shan ktu ? Ma thuaj pak !
Qepe ate goje mos te shof te shajt me...Se jo hack te na besh po mutin do na e mbarosh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 8:05 pm

nuk kam asnje lloj ideje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Wed Jun 10, 2009 9:03 pm

mario shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
mario shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
do i kisha ca me thik pastaj do e mersha zvarr ne rrug....do i beja nje torture te madhe do e kisha bere te met.....
po larg o zot se nuk ka per te bon vaki as i here.

po po me fjal te gjith te fort jeni ju. dhe njeriu i nandertalit kishte me shum horizont se ty... i mjere!
co re pederast mos na ngatarro me veten pler ja klm shnet

kush e fshin mesazhin kur un e shaj nga ropt kete ?
pse se fshini dhe ate qe ka than ky pidhirobveo p,lla r0psh se ai kam qen un re te q,fsh mwtrren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Thu Jun 25, 2009 6:08 pm

po te merrsha vesh dicka te tille do ta shtroja femijen tim ne spital.sepse kjo eshte homseksualiteti semundje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Thu Jun 25, 2009 6:10 pm

baks shkruajti:
po te merrsha vesh dicka te tille do ta shtroja femijen tim ne spital.sepse kjo eshte homseksualiteti semundje

pse sherohet n`spital kjo smundje kshu e?
ca thu o gjergj Laughing Laughing Laughing Laughing
ue ca tbo sezoni plako Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Thu Jun 25, 2009 6:31 pm

nuk e di....eshte gje e veshtire sepse duhet te shqetesohesh edhe per faktin se nqs e kupton dhe e mbeshtet ti nukje i vetmi qe i nevojitesh
eshte nje shoqeri e tere qe e paragjykon...
sme pelqen te jete i tille ne fakt por nqs eshte....ok nga une ska pengesa Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Thu Jun 25, 2009 11:50 pm

Child In Time shkruajti:
baks shkruajti:
po te merrsha vesh dicka te tille do ta shtroja femijen tim ne spital.sepse kjo eshte homseksualiteti semundje

pse sherohet n`spital kjo smundje kshu e?
ca thu o gjergj Laughing Laughing Laughing Laughing
ue ca tbo sezoni plako Razz
edhe sherohet me lal nga psikologet,po por nuk sherohet te rri te vdesi aty mos te turperoje familjen e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Sat Aug 08, 2009 9:54 pm

shko martohu zemra mamit Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Sun Aug 09, 2009 1:09 pm

pyta mamin pardje per kte rast ca tbej?
mtha mami: me te keq marrin vesh ata dhe mbaje mend po nuk ndryshoi. thuj te vi turp nga vetja Razz
ja futi p..ordhes lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Mon Aug 10, 2009 5:07 pm

kur te behem me fmi do e shkruj ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: