Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Futbollisti qe pelqeni me shume

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Tue Oct 28, 2008 6:35 pm

ronaldinjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 11:19 am

Pa dyshim Steven Gerrard....dhe me pas Leo Messi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 11:21 am

bufoni eshte portier 1 megjithee per penallti eshte bloze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 12:45 pm

mua me pelqen kaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 12:48 pm

Cristiano Ronaldo...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 1:15 pm

KAKA

ate qe pelqe sam e kam vdekje ,shum menjemadh o hahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 1:16 pm

ik mi merr vesh ti se o seksi (A)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 1:19 pm

S.A.M shkruajti:
ik mi merr vesh ti se o seksi (A)
s i lesh o ai po hec ma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 1:24 pm

Shpirti-pist shkruajti:
S.A.M shkruajti:
ik mi merr vesh ti se o seksi (A)
s i lesh o ai po hec ma

O e pist e kqyre temen nqat Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 1:28 pm

mu me pelq francesco totti dhe mexes :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 1:34 pm

riquelme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 25
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 02, 2008 2:05 pm

cristiano ronaldo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Tue Nov 18, 2008 12:14 am

Alex Del Pieroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Tue Nov 18, 2008 12:36 am

burri viktorias Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Tue Nov 18, 2008 12:54 am

futbollisti ma i mir nga te gjitha anet del piero
qe me pelqen mu , per momentin asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Tue Nov 18, 2008 1:10 am

Me respeket per te gjithe kam per Paolo Maldinin.
Me simpati per Alessandro Nesten.
Qe eshte me i miri eshte Kaka dhe qe eshte me i fuqishmi Rino Gatuso
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
B.A.K.I. V.I.P.I.
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Hobi : ME PLQ TE LUAJ BASKET
Koha e lire : VERDALL NG ATE ME COJENE KEMBET
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 23, 2008 10:52 pm

MU ME PLQ ZLATAN IBRAHIMOVIC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kleantja
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 23
Vendndodhja : tirona
Hobi : ka shum
Koha e lire : internet. digjoj muzik. ene luj.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 23, 2008 11:02 pm

normale qe cristiano ronaldo. hahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Mon Nov 24, 2008 9:54 pm

Haki Bytha....Lun me Lazaratin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Mon Nov 24, 2008 9:56 pm

Blue Paradise shkruajti:
mu me pelq francesco totti dhe mexes :D :D


ca kopjon ti moj shoqe lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Mon Nov 24, 2008 9:56 pm

si kaka ska flisni po deshet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Mon Nov 24, 2008 9:57 pm

eshte c.ronaldo dhe leo messi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
enio
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 23
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 30, 2008 10:06 pm

cristiano ronaldo dhe lionel messi kakaja a ba k.......fare me milanin. uh se harrova ibren yllin suedes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 30, 2008 10:08 pm

sme pelqen futbolli..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   Sun Nov 30, 2008 11:36 pm

mka hy ne qef cristiano ronaldo se kam fillu te ndjek ndeshjet e mancesterit dhe lun me verte mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Futbollisti qe pelqeni me shume   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Futbollisti qe pelqeni me shume
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: