Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 elvana gjata

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: elvana gjata   Fri Dec 19, 2008 11:44 pm

kete teme po e hap per yllin e muzikes elvanen ....
cmendim keni per te..???
create avatar
Create avatar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Fri Dec 19, 2008 11:45 pm

kjo esht ajo k me shalt e gjata e Laughing
se ngjoj dot vallaj !
mendimi im ky ee, se ca ktu e kan zakon te kundervihen direkt tongue

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: elvana gjata   Fri Dec 19, 2008 11:46 pm

vetem 2 kenge te keoj kam ngjuar.po edhe kjo i te shumtat eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Fri Dec 19, 2008 11:53 pm

there with out me shkruajti:
vetem 2 kenge te keoj kam ngjuar.po edhe kjo i te shumtat eshte
sma ha mendja ..se une deri diku edhe e njoh personalisht...
nejse mendimi yt ky dhe e respektoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Fri Dec 19, 2008 11:55 pm

angel boy shkruajti:
there with out me shkruajti:
vetem 2 kenge te keoj kam ngjuar.po edhe kjo i te shumtat eshte
sma ha mendja ..se une deri diku edhe e njoh personalisht...nejse mendimi yt ky dhe e respektoj

ej me verte ca e ke ket ti, nai kusheri apo ca?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Fri Dec 19, 2008 11:57 pm

Child In Time shkruajti:
angel boy shkruajti:
there with out me shkruajti:
vetem 2 kenge te keoj kam ngjuar.po edhe kjo i te shumtat eshte
sma ha mendja ..se une deri diku edhe e njoh personalisht...nejse mendimi yt ky dhe e respektoj

ej me verte ca e ke ket ti, nai kusheri apo ca?

jo kusherire jo..
thjesht kam mundur ta njoh dhe personalisht disa here///
plus qe zysha kujdestare e ka goc halle kete..dhe na ka mundesuar sdisa here ta takojme elvanen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sat Dec 20, 2008 12:11 am

angel boy shkruajti:
there with out me shkruajti:
vetem 2 kenge te keoj kam ngjuar.po edhe kjo i te shumtat eshte
sma ha mendja ..se une deri diku edhe e njoh personalisht...
nejse mendimi yt ky dhe e respektoj
ndoshta e kam edhe gabim.se nuk e kam taku pranaj mund te jem gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 21, 2008 12:20 am

ca keng t lezecme ca keng jo me mir se shum te tjera esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 21, 2008 12:25 am

elvana kengetare me koti ska per mua eshte shume kot si ne paraqitjet e saj ne videoklipe ne kenge ne paraqitjen e jashtme pfffffff shume kot kengetare komerciale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 28, 2008 12:32 am

si shpirt eshte elvana.....sa keq qe nuk e njihniiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 28, 2008 5:28 am

angel boy shkruajti:
si shpirt eshte elvana.....sa keq qe nuk e njihniiii

nqef

ka kenge shuum nice dhe eshte kengetare me verte sh nice
se di po mua me pelqen
she's so sweet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 28, 2008 2:11 pm

vetem kengetare nuk quhet elvana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 28, 2008 2:15 pm

don corleone shkruajti:
vetem kengetare nuk quhet elvana
elvana eshte nga kengetaret e vetme qe kendon live..them per sa i perket spektrit te vet..
nejse mendimi jot ky dhe nuk dua ta kundershtoj :D :D respect :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 28, 2008 2:37 pm

elvana ban kang te bukra dhe knon bukur..ka ze te embel dhe te pakten nuk ekspozohet si ciljeta apo ingriti...per mu esht ok.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 28, 2008 2:41 pm

hot spicy shkruajti:
elvana ban kang te bukra dhe knon bukur..ka ze te embel dhe te pakten nuk ekspozohet si ciljeta apo ingriti...per mu esht ok.

Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink :D :D :D :D Wink Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 28, 2008 3:12 pm

don corleone shkruajti:
vetem kengetare nuk quhet elvana


hahah kjo po qe eshte e forte edhe un keshtu mendoj Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Dec 28, 2008 3:32 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
don corleone shkruajti:
vetem kengetare nuk quhet elvana


hahah kjo po qe eshte e forte edhe un keshtu mendoj Laughing
pse kush jan kengetare????ato qe knojn live dhe cirren ne sken dhe i ven flaken instrumentave si budallenj...pffff sa kot Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 29
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Tue Dec 30, 2008 12:03 pm

angel boy shkruajti:
kete teme po e hap per yllin e muzikes elvanen ....
cmendim keni per te..???
create avatar
Create avatar


Yllin e muzikes? Pse ime Elvana Gjata baka ne muzike. Vetem kengtare qe squhet. Ka i za tshpifem fare
Kshu si trup pastaj esht gjith ajo llap,2 metra kofsh, etj etj etj Twisted Evil
Ket e fus ke grupi i Ciljetes, Zajmines,Rozanes etj:dmth k**** me patent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Sun Jan 04, 2009 4:46 pm

Hyqmeti '97 shkruajti:
angel boy shkruajti:
kete teme po e hap per yllin e muzikes elvanen ....
cmendim keni per te..???
create avatar
Create avatar


Yllin e muzikes? Pse ime Elvana Gjata baka ne muzike. Vetem kengtare qe squhet. Ka i za tshpifem fare
Kshu si trup pastaj esht gjith ajo llap,2 metra kofsh, etj etj etj Twisted Evil
Ket e fus ke grupi i Ciljetes, Zajmines,Rozanes etj:dmth k**** me patent

aman o bir...
sa i zgjuar qe je...
se nga e pe qe eshte k*** kjo se di une..nejse se je i zgjuar ti o bir Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 29
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Wed Jan 07, 2009 12:40 am

Ngjoji ma tmdhejt bukurosh se ndoshta t'hyn naj gja nkok Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Wed Jan 07, 2009 12:43 am

Hyqmeti '97 shkruajti:
Ngjoji ma tmdhejt bukurosh se ndoshta t'hyn naj gja nkok Laughing
pffff elvana ja fut tgjithave me ciljet me ingrit me zajmine Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Wed Jan 07, 2009 12:45 am

Hyqmeti '97 shkruajti:
Ngjoji ma tmdhejt bukurosh se ndoshta t'hyn naj gja nkok Laughing

mos e vrit mendjen plako...
se per ato qe njoh personalisht..di se cfare them Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Wed Jan 07, 2009 1:28 am

hot spicy shkruajti:
Hyqmeti '97 shkruajti:
Ngjoji ma tmdhejt bukurosh se ndoshta t'hyn naj gja nkok Laughing
pffff elvana ja fut tgjithave me ciljet me ingrit me zajmine Twisted Evil


affraid affraid affraid qe i krahason me ato te dyja ke drejt,por qe e pelqen shum...me zhgenjeve Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Wed Jan 07, 2009 6:01 pm

si shpirt o dreqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: elvana gjata   Wed Jan 07, 2009 6:24 pm

kenget MAMES dhe VETES i ka cool fare :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: elvana gjata   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
elvana gjata
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: