Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Poezi dashurie.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:20 pm

ishte nje dit vere
bente pak freski
macja me macokun
benin dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:23 pm

vazhdoje e doctor se vazhdon akoma apo ste kujtohet!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:25 pm

sme kujtohet. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:40 pm

s me pelqejn poezit e dashurise, tingellojn bukur po m ngjajn shum te paverteta, nuk besoj se kan shum lidhje me ate qe ndjehet,por me ndjenjen e dashurise ne pergjithsi edhe nje jo i dasshururar mund te shkruaj nje poezi te tille!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:44 pm

po normale moj.
pse ajo qe shkruajta un e vertet eshte sipas teje???? Razz Razz :D :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:47 pm

ajo qe shkrujte ti s esht as poezi dashurie, macja dhe macoku nuk kan aq stad te lart te trurit sa te ken ndjenja dhe s kan lidhje fare me dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:50 pm

mossssssssssssssss.
vet e the.
sjam budall un moj.mos jam injorant.e di un qe macja dhe macoku skan stad inteligjence te larte.eshte shaka.per tu tall me poezite e dashurise Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:54 pm

kujtoja se e kishe me verte(lol)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 9:57 pm

po moj po
te kishin aq iq macet do te ishin ato krijesat me inteligjente te tokes
po shaka eshte moj goce.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sun Dec 07, 2008 10:01 pm

leni macet tani ne pun t vet!Ke dhe gjith kte avater dhe tallesh me poezit e dashurise!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sat Jan 03, 2009 2:49 pm

Unė nuk kisha ikur…

Unė nuk kisha ikur, por ti s’mė shihje,
Me duart tė padukshme,
tė regulloja jastėkun nėn krye,
shtratin si Borėbardha ta ndreqja,
ēarēafi tė mos shkiste, tė ftohtė tė mos kishe

ndėrsa ti mė dėnoje me dufe zėmėrimi
se vetėm tė lashė nė krah tė trishtimit..

Unė nuk kisha ikur, aty isha, reth teje,

nė shushurimė gjethesh, nė ujvarė rrėkeje
nė qiell e varur si hije e madhe reje,
nė ujdi rėnė me erėn pėr tė tė sjellė freski,
ngrije kokėn lart, besomė, mė shih…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Thu Jan 15, 2009 6:56 pm

PO DIGJEM!!!!!
TI THUA.....
ME PUTH QE TE ME SHUASH....
PO DIGJEM
E FRYME MEZI MARR.
TE PUTH DHE UNE DUA...
UN BEJ CFARE TE DUAH...
PO DIJE QE ZJARRI NUK SHUHET ME ZJARR!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Thu Jan 15, 2009 7:09 pm

PUTHME MOJ E DASHUR PUTHME,
SIC KANE PUTHUR ESENININ
KUR NGA KUPA QIELLORE
YJET PERMBI BUZE I BININ.

PUTHME TI,E PERVELUAR
SIC KA PUTHUR SHAGANEJA
KUR NE SYTE E NJEGULLUAR
PORSI VESA TRETEJ REJA.

PUTHME ME DUF A ME DHEMBJE
GJERSA SHPIRTIN TE MAMARRESH
NE CENGEL TE BUZES TIME
PORSI KRISHTIN TE ME VARESH.

PUTHME FORT EDHE SHTRENGOME
NEPER NETET E MAGJISHME
QE PASTAJ TE GJITHE TE THONE
"VDIQ NGA PUTHJET E STUHISHME"

PUTHME FORT ESHE SHTRENGOME
NJE SFIDE JETE-MIZORES,
QE PASTAJ TE GJITHE TE THONE
"VDIQ NGA PUTHJET E DASHNORES"

PUTHME FORT ESHE SHTRENGOME
NXIRRMA SHPIRTIN NE NJE NATE
QE PASTAJ TE GJITHE TE THONE
"VDIQ,PO DO TE NGJALLET PRAPE"

PUTHME,PUTHME PUTHME FORT
NE MJALTE KTHEJE PELIMIN
SE POETI PA TE DASHUR
ESHTE SI MAJI PA LULEZIMIN.

PUTHME PRAA..EDHE SHTRENGOME
NJEMIJE VJET NUK DO TE RROJME
MERRMA TE SHKRETEN FIROME
PUTHME QE TE NA BESOJNE!!!!

PUTHME E LERME PA FRYME
TE BUZA HIDHMA NEKTARIN
KUR SHUHEM NE PUTHJEN TENDE
CE DO MJALTIN?CE DO ZJARRIN??

PUTHME E LERME PA MENDJE
QEKUR GDHIN E GJERSA MUKET
KUR SHUHEM NE PUTHJEN TENDE
VDEKJA SI LODER ME DUKET..

PUTHME FORT EDHE SHTRENGOME
DUKE IKUR NUK KE CHUMB
CESHTE PARAJSA TREGOME
BEJE NATEN TE PAFUND

PUTHME TI,QE PORSI ZJARRI
TE RRJEDHE GJAKU NE DAMARE
TE RRJEDHE MJALTI DHE NEKTARI
SI NE DASHURINE E PARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Thu Jan 15, 2009 7:13 pm

UAAA MEL,TI I KE SHKRUJT KETO,DMTH KTU NE FORUM JO SE I KE BER TI??
PO PASKE QEN E PERVELUAR MOJ VAJZE QE TE PELQEJN KTO POEZI...SE DIJSHAA UN.. Razz Razz LOL

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Thu Jan 15, 2009 7:16 pm

E PSE QEKAM E PERVELUAR UN????THJESHT MPELQEU DHE E SHKRUJTAAA Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Thu Jan 15, 2009 7:19 pm

mir mos u nxeh se dhe nqs je e perveluar nuk ben mekat Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Thu Jan 15, 2009 7:21 pm

VARET SE PER KE JAM Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Thu Jan 15, 2009 7:25 pm

ehh ktu mke kap keq ti mua,se as une se di me ke je ti? loool Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 7:50 pm

Pa ty

Pa ty jo kurr nuk dashurova
Gjithnje un ty t’kujtova
Dhe kurr nuk harrova
Sa shum te dashurova


E un vazhdoja e vazhdoja
Ty te te mendoja
Aq shum te dashuroja
Sa vendosa te te harroja


Se s’doja me t’me dilje
Ti me ne enderrime
Por nata po kalonte
Dhe ty me teper me kujtonte


Kur ty un te kendoja
E gjithnje te ledhatoja
Dhe tani kur mendoj
Me teper te dashuroj


Por nuk mund te besoj
Se si mund te vazhoj
Pa ty un te jetoj
Dhe ditet ti kaloj


Zogjt ne qiell cicerojn
E vitet ngadal po kalojn
Dhe sa here mengjesi agon
Dashurin e par ai me kujton…

ket e kam bo pikerisht tre ore me pare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 9:12 pm

doni shkruajti:
Pa ty

Pa ty jo kurr nuk dashurova
Gjithnje un ty t’kujtova
Dhe kurr nuk harrova
Sa shum te dashurova


E un vazhdoja e vazhdoja
Ty te te mendoja
Aq shum te dashuroja
Sa vendosa te te harroja


Se s’doja me t’me dilje
Ti me ne enderrime
Por nata po kalonte
Dhe ty me teper me kujtonte


Kur ty un te kendoja
E gjithnje te ledhatoja
Dhe tani kur mendoj
Me teper te dashuroj


Por nuk mund te besoj
Se si mund te vazhoj
Pa ty un te jetoj
Dhe ditet ti kaloj


Zogjt ne qiell cicerojn
E vitet ngadal po kalojn
Dhe sa here mengjesi agon
Dashurin e par ai me kujton…

ket e kam bo pikerisht tre ore me pare..


njish je njish..e ke marr ti stafeten e famijes per poezi tani :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:11 pm

doni shkruajti:
Pa ty

Pa ty jo kurr nuk dashurova
Gjithnje un ty t’kujtova
Dhe kurr nuk harrova
Sa shum te dashurova


E un vazhdoja e vazhdoja
Ty te te mendoja
Aq shum te dashuroja
Sa vendosa te te harroja


Se s’doja me t’me dilje
Ti me ne enderrime
Por nata po kalonte
Dhe ty me teper me kujtonte


Kur ty un te kendoja
E gjithnje te ledhatoja
Dhe tani kur mendoj
Me teper te dashuroj


Por nuk mund te besoj
Se si mund te vazhoj
Pa ty un te jetoj
Dhe ditet ti kaloj


Zogjt ne qiell cicerojn
E vitet ngadal po kalojn
Dhe sa here mengjesi agon
Dashurin e par ai me kujton…

ket e kam bo pikerisht tre ore me pare..


Shocked Shocked dono,se dijshaaaa une qe ishe poet ti!! e paskeni ne gjak ju me duket. Razz Razz
shum bukur me verte...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:13 pm

hallall korca ec aty....e kam ne gjak kto mi jan romantike bejn serenata :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:17 pm

thash po shkruj nji histori
kot ashtu per bukuri
po fut nga nji e nga nji
ene u bo poezi
ca te bej un tani
ska faj i shkreti njeri
kur ne shoqni bohet fjal per dashuri
apo jo mi ti....
sot sec me ka hyp qefi me bo poezi Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:18 pm

doni shkruajti:
thash po shkruj nji histori
kot ashtu per bukuri
po fut nga nji e nga nji
ene u bo poezi
ca te bej un tani
ska faj i shkreti njeri
kur ne shoqni bohet fjal per dashuri
apo jo mi ti....
sot sec me ka hyp qefi me bo poezi Razz Razz

hahaahahahahahaaa sa bukur o doniii,hahaha kjo e fundit ishte fixim

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:25 pm

i fundit fixim ngeli
po se dim ku mbeti
kur se di mitrush kuteli
ec ta di xhaxh enveri
po me duket se nga burreli
ande nga ka shpin ai kapderri
mu aty te berberi
ku qethet ai veshderri
hihihi Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi dashurie.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: