Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Poezi dashurie.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:30 pm

doni shkruajti:
i fundit fixim ngeli
po se dim ku mbeti
kur se di mitrush kuteli
ec ta di xhaxh enveri
po me duket se nga burreli
ande nga ka shpin ai kapderri
mu aty te berberi
ku qethet ai veshderri
hihihi Razz Razz Razz

huhauahahauhauahahahaa sa kam qesh o dono.
ej po kjo poezi dashurie per xhaxhin enver ishte??? Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:31 pm

donald mos me nxef po te them me kto poezit Razz
vetem se te kam kusheri se do me kishe prek ne seder..hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:32 pm

angel boy, aha ta mori stafeten kushoja,duhet te ishe prek me kohe ne seder.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:32 pm

hahaha po po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy, aha ta mori stafeten kushoja,duhet te ishe prek me kohe ne seder.. Razz Razz

e kam kusheri dreqin..po ja fal Razz Razz
vazhdo keshtu donald..se njish te kam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Tue Mar 03, 2009 10:41 pm

ik shife re se te kam bo i vjersh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Apr 06, 2009 5:57 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Apr 06, 2009 6:00 pm

e bukur poezia dhe me video :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sat Jun 13, 2009 6:09 pm

Thone qe eshte nje vend brenda teje
ku frika eshte perendim,
trok kuajsh mbi mendime te lira
ku eshte bukur te humbasesh
ne marramendje te pafajshme gezimi

Thone se eshte nje vend breda teje
ku kthimi eshte mekat
dhe dera e hyrjes njolle kujtimi
ku hamendjet i presim si thonj te keqinj
e lakuriqesin e veshim plot krenari

Thone se eshte nje vend brenda teje
ku mund te fluturosh pa iu trembur rrezimit
e dhembjet ti shnderrosh ne bishtra te panevojshem urish
ku mund te strukesh ne sqetullen e shpirtit
si rrezja e diellit, pas rese ne agim

Thone………
Me siguri genjejne.
Askush nuk do te kish kerkuar kaq shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sat Jun 13, 2009 6:10 pm

Mbremjet tona si copa te vogla cokollate
pluskojne mbi trupa te qumesht,
pastaj si gjurmet e perendimit
shkojne drejt nje rruge qe cel
nga zemra e ngrohte e muzgut.

Mbremjet tona si copa te vogla cokollate
mbeshtjelle me leter varaku
zbukurojne kete varg kujtimesh,
ndersa ne shtrijme gjymtyret
drejt rruges qe zbehet ne zemer te muzgut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sat Jun 13, 2009 6:12 pm

I love you GJITHMONE ME TY I love you

Nėse njė ditė
Ti do tė jesh duke qarė...
Mė thirr mua
Qė tė jem me ty.
Unė
Nuk tė premtoj tė bėj tė qeshėsh,
Por ne
Mund tė qajmė tė dy.


Nėse njė ditė
Ti dėshiron tė shkosh larg
E unė tė mos tė shoh dot me sy,
Mos nguro tė mė thėrrasėsh.
Unė
Nuk tė premtoj tė ndal...
Por mė beso,
mund tė vij me ty.

Nėse njė ditė
Ti nuk dėshiron tė dėgjosh askėnd...
Thirrėm.
Unė tė premtoj tė jem aty
Dhe tė jem
Pa asnjė fjalė
Njėsoj
Sikur ti tė ishe vetėm
E jo ne tė dy.


Por nėse
Njė ditė mė thėrret...
Dhe nga unė nuk merr pėrgjigje...
Eja ti
Shpejt tė mė shohėsh nė sy,
Ndoshta unė
Kam nevoje pėr ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sat Jun 13, 2009 6:16 pm

-Shakespear

Si ethet ėshtė dashuria ime,
Qė shpesh sėmundjen vetė e ushqejnė,
Edhe ajo kėrkon ato ushqime
Qė veē sėmundjen pėr tė zgjatur vlejnė.

Tė mė mjekojė desh gjykimi im,
Por shpejt mė la, kėshillat kur s'dėgjova,
Tani po e kuptoj plot dėshpėrim
Se vdekjen pres, mjekimin kur s'pranova.

Braktisur nga gjykimi pa shėrim,
Po endem unė krejt si i shkalluar,
Arsyeja, fjalėt dhe mendimi im
Nga ēmenduria janė pėshtjelluar.

Kujtoja se ti ishe njė perri,
Por natė e errėt je dhe ferr i zi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sat Jun 13, 2009 7:02 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e bukur poezia dhe me video :D


zvogloje pak fare firmen

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Aug 24, 2009 4:22 pm

un dashuroj dhe nuk lendoj
un kujtoj dhe nuk harroj
un duroj dhe shpresoj
un vuaj por nuk tradhetoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Aug 24, 2009 4:25 pm

DASHURIA

dashuria te djeg pa pas
zjarr..
ajo te vret por nuk sheh
varr..
ajo te mbyt pa oqean
ajo te plak pa qen
i burgosur..
ajo te tret pa qen
varrosur...
ne fillim te jep pak jet
pastaj te mbyt perjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Aug 24, 2009 8:38 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
un dashuroj dhe nuk lendoj
un kujtoj dhe nuk harroj
un duroj dhe shpresoj
un vuaj por nuk tradhetoj
lum ai ajo qe te ka ty mor bir Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Aug 24, 2009 9:01 pm

TE VDESESH DUKE JETUAR
I gjalle jam, mgjse po vdes,
per dashurine e saj,
qe pa dashur me vret
Dhe ashtu duke vdekur e dua ,
sepse kjo vdekje eshte jeta ime ,
dhe nuk ka rendesi plagosja
qe me denon me vdekje
jua them vertete,
Te vdesesh nga dashuria eshte te jetosh! ...
E TE JETOSH PA DASHURI NUK ESHTE JETE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Aug 24, 2009 9:04 pm

Se sdashuronim as un as ti
po dashuronte dashuria
nje dashuri ne fshehtesi
me e fshehte se vet fshehtesia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Aug 24, 2009 9:06 pm

esht shum e bukur kjo me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhulia
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 24
Vendndodhja : shkoder
Hobi : udhetimet dhe party
Koha e lire : inernet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 19/10/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Mon Oct 19, 2009 2:43 pm

Ndoshta kisha frike te puthja buzet e tua, dhe dridhesha
e tera prane fjales 'te dua', por tani e kuptoj qe kam nevoje
per ty si njeriu i vereber qe kerkon sy...


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Sat Nov 21, 2009 4:09 pm

poezi shume te bukura me pelqyen shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   Fri Mar 12, 2010 11:03 pm

Never say " I love you"
If you really don't care
Never talk about feelings
If they aren't really there
Never hold my hand
If you're gonna break my heart
Never say you're goint
If you don't plan to start
Never look into my eyes
If all you do is lie...
Never say hi
If you really mean goodbye
If you really mean forever
Than say you'll try
Never say forever
Cuz forever makes me cry...
I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi dashurie.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: