Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

MesazhTitulli: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Fri Dec 26, 2008 2:07 pm

Porta, drita, tv, elektroshtepiake qe hapen dhe mbyllen fale forces se mendimit. Nuk behet fjale per fantashkence por per shtepine e pare te kontrolluar nga impulset celebrale.

Kjo shpikje eshte realizuar ne laboratorin e Fondacionit Santa Lucia nga nje grup kerkuesish te Universitetit La Sapienza te Romes. Kufja e vendosur ne veshe dhe e perbere nga elektroda, lejon percimin e mesazhit qe jep truri per te vene ne levizje nje objekt.

Me kufjen eshte lidhur gjithashtu edhe nje kompjuter nga ku kalojne gjithe mesazhet dhe komandat per robotet e shtepise. Hapi i ardhshem i kesaj shpikjeje eshte zevendesimi i kufjeve me disa elektroda te vogla te padukshme dhe pa fije lidhese me kompjuterin.


ue shif me plako ca bohet Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Fri Dec 26, 2008 2:12 pm

ueeeeeeee u realizua endrra ime hahhahaha
ue ca qefii kshu cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Fri Dec 26, 2008 2:12 pm

ue ylli pse kjo paska qen nje nga endrrat e tuaja
do i jap na i birr atyne qe e kan shpik Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Fri Dec 26, 2008 2:43 pm

cheers aaaaaaaa :Birre;:

kur tjetoj vetem kjo do jet shpia ime lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Fri Dec 26, 2008 3:43 pm

Mendoj se pas ca kohesh do jet e merzishme.Njerzit do merziten duke menu 1 der qe hapet dhe ajo hapet me verte.Do behen te gjithe si me te meta fizike.Vetem rri ulur dhe fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Thu Jan 01, 2009 12:46 am

Rej shkruajti:
Mendoj se pas ca kohesh do jet e merzishme.Njerzit do merziten duke menu 1 der qe hapet dhe ajo hapet me verte.Do behen te gjithe si me te meta fizike.Vetem rri ulur dhe fol

jam dakort me ty....cdo veprim qe ne mendojm te behet vetm...mmm ndonjeher jemi aktiv vetem prej ktyre veprimeve te vogla qe bejm dhe tani te eliminohen edhe kto boooo ca do bahet me ne or vlla....nuk e mohoj qe eshte dicka shum interesante dhe ato qe e kan shpikur kan treguar qe jan shum te afte...eshte interesante si ide dhe si shpikje...mendoj qe ne fillim do baj buuuuum por me pas do filloj te shuhet dale nga dale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Sat Jan 24, 2009 9:29 pm

a blihet kjo shpia lal????se sinqerisht me duhet shum lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Sat Jan 24, 2009 9:35 pm

ca behet kshu mer ejjj affraid .
po afron ditlindja ime,kush mdo shumm tme prenotoje kte shpin se e duuuuuu lol! lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Sat Jan 24, 2009 9:37 pm

po afron ditlendja jote??????????pffff e kam un para teje tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Sat Jan 24, 2009 9:40 pm

SI E PAVERTET PO MDUKET ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   Sat Jan 24, 2009 9:48 pm

hot spicy shkruajti:
po afron ditlendja jote??????????pffff e kam un para teje tongue

shif kjo,po pusho mi ti se ca antar nuk e din kur e kam une.shhhhhhh pushoo Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Itali, shpiket shtepia qe kontrollohet nga truri
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: