Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 vajzat pyesin-djemte pergjigjen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 4:44 pm

meqe ekzistonte nje tek e kunderta e kesaj ..thash te hap dhe une nje tem ku vajzat te pyesin e ne djemte ti pergjigjemi pyetjeve te tyre...
ishalla nuk ekziston kjo tema.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 4:45 pm

presim pyetje ne posten tone postare lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 10:31 pm

cfare preferojn me shum djemt,vajza te veshtira apo e kunderta?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 10:33 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
cfare preferojn me shum djemt,vajza te veshtira apo e kunderta?

hmmmm interesante kjo pyetje...
dikush mund te thote ato te thjeshtat se i kap kollaj..pa u lodhur shumm..por ama interesantet jan ato te veshtirat..ato qe te ngrjne adrenalinen..dhe shumica me ato bien ne dashuri..me ato qe nuk ja varin shume..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 10:33 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
cfare preferojn me shum djemt,vajza te veshtira apo e kunderta?

hmmmm interesante kjo pyetje...
dikush mund te thote ato te thjeshtat se i kap kollaj..pa u lodhur shumm..por ama interesantet jan ato te veshtirat..ato qe te ngrjne adrenalinen..dhe shumica me ato bien ne dashuri..me ato qe nuk ja varin shume..

hahah kte pergjijge doja te degjoja.ka lezet.
Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 10:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
cfare preferojn me shum djemt,vajza te veshtira apo e kunderta?

hmmmm interesante kjo pyetje...
dikush mund te thote ato te thjeshtat se i kap kollaj..pa u lodhur shumm..por ama interesantet jan ato te veshtirat..ato qe te ngrjne adrenalinen..dhe shumica me ato bien ne dashuri..me ato qe nuk ja varin shume..

hahah kte pergjijge doja te degjoja.ka lezet.
Razz


ti je e veshtire kshu eeeee Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 10:36 pm

STHASH GJE UNE,TI FOLE (O OLTA KUR E KUJTOJ KUR E THE TI,SHKRIHEM Razz )

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 10:40 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
STHASH GJE UNE,TI FOLE (O OLTA KUR E KUJTOJ KUR E THE TI,SHKRIHEM Razz )

ik e shife poezine qe te bera Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 10:57 pm

pyetje tjeter (se me hypi frymezimi muvee)
doni qe e dashura tju tregoje cdo detaje te jetes se saj?? dmth doni te rrini ne kontakt 24 ore me te (gje qe une e urreeeejjj), doni qe ajo tju tregoje edhe hollesit qofte dhe jo te rendesishme cfare ben gjat dites.


metallica gjithmon me thot qe jemi ne shek.21 dhe nuk duhet ne menyre absolute te pyesim ne pergjithsi,apo te flasim ne pergjithsi dmth.sot esht koha e individit.
megjithate une prap kam qef te pys ne pergjithesi.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ToNI NbD
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 62
Mosha : 25
Vendndodhja : OveR thE wOrlD
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/12/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 11:04 pm

jo behesh shum i bezdisshem ashu thuhem gjerat me te rendesishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Sun Jan 04, 2009 11:05 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pyetje tjeter (se me hypi frymezimi muvee)
doni qe e dashura tju tregoje cdo detaje te jetes se saj?? dmth doni te rrini ne kontakt 24 ore me te (gje qe une e urreeeejjj), doni qe ajo tju tregoje edhe hollesit qofte dhe jo te rendesishme cfare ben gjat dites.


metallica gjithmon me thot qe jemi ne shek.21 dhe nuk duhet ne menyre absolute te pyesim ne pergjithsi,apo te flasim ne pergjithsi dmth.sot esht koha e individit.
megjithate une prap kam qef te pys ne pergjithesi.


une per vete nuk dua te m tregoj gjithcka te sajen...
nuk dua ta di prsh per te dashurit qe ka pasur...se ndoshta do ndihesha dhe ne siklet..ndoshta xheloz...
une prsh e kam dhe shum bezdi te me marri ne tel ose te me coj zile ore e sekonde..thjesht dua ta takoj shpesh..dhe te me doje..asgje me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:13 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
pyetje tjeter (se me hypi frymezimi muvee)
doni qe e dashura tju tregoje cdo detaje te jetes se saj?? dmth doni te rrini ne kontakt 24 ore me te (gje qe une e urreeeejjj), doni qe ajo tju tregoje edhe hollesit qofte dhe jo te rendesishme cfare ben gjat dites.


metallica gjithmon me thot qe jemi ne shek.21 dhe nuk duhet ne menyre absolute te pyesim ne pergjithsi,apo te flasim ne pergjithsi dmth.sot esht koha e individit.
megjithate une prap kam qef te pys ne pergjithesi.


une per vete nuk dua te m tregoj gjithcka te sajen...
nuk dua ta di prsh per te dashurit qe ka pasur...se ndoshta do ndihesha dhe ne siklet..ndoshta xheloz...
une prsh e kam dhe shum bezdi te me marri ne tel ose te me coj zile ore e sekonde..thjesht dua ta takoj shpesh..dhe te me doje..asgje me shume


cheers cheers cuni i papame tjetri. ka lezet mer ka lezet.
kjo duhet te vleje dhe per gocat dhe per cunat.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:26 pm

un per vete se kam bezdi nqs me merr apo me ben zile ore e sec prekundrazi :D:D

1 pyetje per cunat : pse shihni vetem femrat verku dhe pse doni te lidheni vetem me 1 femer verku se ne ditet e sotme vetem atyre ua hidhni syt Mad ku te jet parakolp e prapkolp dhe ju me vrap ueueue Mad ????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:33 pm

Sigurt qe ka nevoj per pergjigje kjo pytje? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:35 pm

MeTallicA shkruajti:
Sigurt qe ka nevoj per pergjigje kjo pytje? lol!

hahaha po pse per ca e bera un? kot??
pergjigjuni shpeejt Mad
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:36 pm

rapper_girl shkruajti:
un per vete se kam bezdi nqs me merr apo me ben zile ore e sec prekundrazi :D:D

1 pyetje per cunat : pse shihni vetem femrat verku dhe pse doni te lidheni vetem me 1 femer verku se ne ditet e sotme vetem atyre ua hidhni syt Mad ku te jet parakolp e prapkolp dhe ju me vrap ueueue Mad ????????nuk eshte se ne shkojme pas atyre..une te pakten jo...
por shkojme tek ajo femer qe eshte e mire..qe na terheq..
dhe qe eshte vertet femer..jo te jet si cun ..qofte si veshje si paraqitje domethene,,qofte si sjellje..une te pakten keshtu veproj


Edituar pėr herė tė fundit nga angel boy nė Mon Jan 05, 2009 5:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:37 pm

te kuptoj Wink dhe flm per pergjigjen
hihi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:39 pm

rapper_girl shkruajti:
te kuptoj Wink dhe flm per pergjigjen
hihi Smile

naji pyetje tjeter ke?? Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:40 pm

hahahaha prit ti jep pergjigja ksaj pastaj tjeter Wink
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:41 pm

rapper_girl shkruajti:
hahahaha prit ti jep pergjigja ksaj pastaj tjeter Wink
haha

ok..ti e di..une ktu jam i gatshem te merrem ne pyetje. Razz Razz per cdo gje?? Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:44 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
cfare preferojn me shum djemt,vajza te veshtira apo e kunderta?

une te veshtirat, dhe ti e di sh mire

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:52 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
cfare preferojn me shum djemt,vajza te veshtira apo e kunderta?

une te veshtirat, dhe ti e di sh mire


eeee ti je ekstrem byrazer.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:54 pm

akoma egzistonka kjo pytja te veshtira apo te lehta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 5:54 pm

ja re fefe ekzistoka akoma,nuk e shef?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:02 pm

pytja po mi , e shof
por ska goca ashtu haha
dmth sndahen ne ato kategori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vajzat pyesin-djemte pergjigjen
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: