Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 vajzat pyesin-djemte pergjigjen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:05 pm

uuu me verte me erdhi nje pyetje tjeter nga kjo qe tha fefe.
si i ndani gocat ju cuna??

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:07 pm

Ne idiote dhe goca te rregullta. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uuu me verte me erdhi nje pyetje tjeter nga kjo qe tha fefe.
si i ndani gocat ju cuna??

une i ndaj ne te bardha dhe ne te zeza Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:18 pm

MeTallicA shkruajti:
Ne idiote dhe goca te rregullta. Laughing

aaa sa mire.

kurse ne gocat ju ndajme ne debila dhe budallenj Smile Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:21 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Ne idiote dhe goca te rregullta. Laughing

aaa sa mire.

kurse ne gocat ju ndajme ne debila dhe budallenj Smile Smile


je komplet jashte teme ketu..ik e thuje ket gje ke tema gocave...
kur ta beje ndonjeri ket ptjen qe si i ndani cunat ju.. Razz Razz Razz :gaga: te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:48 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Ne idiote dhe goca te rregullta. Laughing

aaa sa mire.

kurse ne gocat ju ndajme ne debila dhe budallenj Smile Smile

hahahahahahahhaha o xhen oj dreq
hahahah sa kam qesh per zotin
je e maaadheeeee :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
kristina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 26
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:51 pm

kam per nje pyetje per ju djem... pse ndonjehere i ngjiteni gocave aq keq sa ja sillni ne maje te hundes???? kuptoni qe beheni te besishem apo hic fare????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 6:53 pm

se beni si te veshtira dhe sjeni te tilla... bej shaka Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 7:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Ne idiote dhe goca te rregullta. Laughing

aaa sa mire.

kurse ne gocat ju ndajme ne debila dhe budallenj Smile Smile

Kush te pyti iher? As qe du tja di si i ndan ti cunat. Wink Dhash nje pergjigje te asaj qe kishe shkrujt. Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 7:13 pm

pupupuup po bejn cunat si te veshtire tani.Razz po tallem o ledddiioooooo. nejse flm qe ju pergjigje pyetjes sime:) Smile . (lacuna)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 7:14 pm

Hahahaha dhe un Wink. Me vjen mir qe e merr me kaq sportivitet. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 7:14 pm

kristina shkruajti:
kam per nje pyetje per ju djem... pse ndonjehere i ngjiteni gocave aq keq sa ja sillni ne maje te hundes???? kuptoni qe beheni te besishem apo hic fare????

Pse ka akoma te till verdall ? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
kristina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 26
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 7:16 pm

MeTallicA shkruajti:
kristina shkruajti:
kam per nje pyetje per ju djem... pse ndonjehere i ngjiteni gocave aq keq sa ja sillni ne maje te hundes???? kuptoni qe beheni te besishem apo hic fare????

Pse ka akoma te till verdall ? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

me kg...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 7:17 pm

Po ec t'i nxjerrim ne shitje te tregu Ēam ose nga arixhinjt ! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
kristina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 26
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 7:20 pm

duhen dhe ata...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 7:21 pm

Atehere kur duhen t'i blejn ato qe i kan qejf qe meqe ra fjala jan te shumta ne numer dhe i pelqen te merren pavaresisht reagimeve. Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 10:07 pm

kristina shkruajti:
kam per nje pyetje per ju djem... pse ndonjehere i ngjiteni gocave aq keq sa ja sillni ne maje te hundes???? kuptoni qe beheni te besishem apo hic fare????

te pakten kete gje femrat e pelqejne ke une se nuk te ngjitem asnjehre, di ta ruaj distancen qe mos behem i bezdisshme gjithmone.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Mon Jan 05, 2009 10:07 pm

MeTallicA shkruajti:
kristina shkruajti:
kam per nje pyetje per ju djem... pse ndonjehere i ngjiteni gocave aq keq sa ja sillni ne maje te hundes???? kuptoni qe beheni te besishem apo hic fare????

Pse ka akoma te till verdall ? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

e ke myt plako :duartrokitje:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 29
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 07, 2009 1:09 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
kristina shkruajti:
kam per nje pyetje per ju djem... pse ndonjehere i ngjiteni gocave aq keq sa ja sillni ne maje te hundes???? kuptoni qe beheni te besishem apo hic fare????

te pakten kete gje femrat e pelqejne ke une se nuk te ngjitem asnjehre, di ta ruaj distancen qe mos behem i bezdisshme gjithmone.

I gjun nheshtje gocat ti? Apo i man vetem shoqje? Ose ma mir, te majn si zar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 07, 2009 1:12 am

Hyqmeti '97 shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
kristina shkruajti:
kam per nje pyetje per ju djem... pse ndonjehere i ngjiteni gocave aq keq sa ja sillni ne maje te hundes???? kuptoni qe beheni te besishem apo hic fare????

te pakten kete gje femrat e pelqejne ke une se nuk te ngjitem asnjehre, di ta ruaj distancen qe mos behem i bezdisshme gjithmone.

I gjun nheshtje gocat ti? Apo i man vetem shoqje? Ose ma mir, te majn si zar?

pse kishe ndo1 prb ti kshu ?
ste kerkoi gje njeri mendim ty per kete
hajt Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 29
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 07, 2009 1:16 am

Ene sikur tkisha naj problem tu ska cte duhet. Mso mos i fusesh hunet ku ste takon. Stfoli njeri ty. Kur tmdhejt flasin duhet trrish tngjosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 07, 2009 1:18 am

Hyqmeti '97 shkruajti:
Ene sikur tkisha naj problem tu ska cte duhet. Mso mos i fusesh hunet ku ste takon. Stfoli njeri ty. Kur tmdhejt flasin duhet trrish tngjosh

hahaha ik mso iher te shkruash ti
nese me te vegjlit e tj ngjojne kur fls te medhenjte,me mua sndodh madje me ty ska shanceee !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 29
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 07, 2009 1:19 am

Mir hajt ik luj me pafka ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 07, 2009 1:21 am

nje pyetje kam une: pse merreni me fmi mer aman? jo sinqerisht e ve re qe kapeni pas te voglave.nejse

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 07, 2009 2:54 am

po pra huh
i pytje per zotrin e nderum hyqmet, per ca ke hyr nforum robo, me na shfqaq sa seks je eeee, ik mer se po le kokrren e namit, per ty e kam se je 20 vjec jo per nai gje !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vajzat pyesin-djemte pergjigjen
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: