Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 vajzat pyesin-djemte pergjigjen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jan 13, 2009 8:10 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
nje pyetje kam une: pse merreni me fmi mer aman? jo sinqerisht e ve re qe kapeni pas te voglave.nejse


thjesht ndoshta ngaqe ato jane me te lehta per tu bere tonat..pra jan me mendjelehta dhe genjehen kollaj...
nje fjal ti thuash direkt kujtojne se i duam hahah....i thon shoqeve uaaa...me do ai cuni mua..ua kshu ua ashtu...
nejse kto nuk jan ne preferencat e mia.. :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 4:29 pm

Ne nje lidhje pse prisni vetem 1 GJE nga ajo goca dhe kur e kuptoni qe sja jep ose PO JUA DHA...i leni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 4:33 pm

ka akoma njerez me mendime te tilla ne kete toke??? pupupupupu..... nqs nje dite do te binte nje semundje e cilado te prekte rende intelektin sdo e kem fajin une..... por te tille persona....

hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 4:36 pm

Nrm qe ka akoma persona qe e mendojne ate gje (mu sme ka ndodh) po kshu llafesh perhapen nga gocat kur i lejn cunat....
Pastaj faktikisht esht 70% e vertet..20% esht qe lidhesh me then qe JAM I LIDH..dhe 5% se e pelqen...5% se e don
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 4:39 pm

ne cfare planeti paske mbledh statistikat??? se ketu ne toke jo njehere.......
si mund te flasesh me shifra kur sia ke idene?? nejse.....hallet e tua.... sdu te perfshihem....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 4:42 pm

Ne nje lidhje pse prisni vetem 1 GJE nga ajo goca dhe kur e kuptoni qe sja jep ose PO JUA DHA...i leni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 4:44 pm

Kam cuar gabimisht pyetjen perseri po njs...i kam mbledh ne tok...kam qen tu punu token e tu kullot delet e me dolen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 4:46 pm

ehe ok... kujtova se mos i kishe studiu... thash cne???
me fal pra.. ke te drejte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 5:02 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nje pyetje kam une: pse merreni me fmi mer aman? jo sinqerisht e ve re qe kapeni pas te voglave.nejse


thjesht ndoshta ngaqe ato jane me te lehta per tu bere tonat..pra jan me mendjelehta dhe genjehen kollaj...
nje fjal ti thuash direkt kujtojne se i duam hahah....i thon shoqeve uaaa...me do ai cuni mua..ua kshu ua ashtu...
nejse kto nuk jan ne preferencat e mia.. :D :D

dmth ti e deklaron se do preferoje nje te dashur te vogel ne moshe por icik budallaqe qe tbesh qef,sesa nje me te madhe por icik me shum serjoze dhe e veshtir.
se pastaj thoni gocat jan fycka,por ju ashu i doni vet.. Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 5:07 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nje pyetje kam une: pse merreni me fmi mer aman? jo sinqerisht e ve re qe kapeni pas te voglave.nejse


thjesht ndoshta ngaqe ato jane me te lehta per tu bere tonat..pra jan me mendjelehta dhe genjehen kollaj...
nje fjal ti thuash direkt kujtojne se i duam hahah....i thon shoqeve uaaa...me do ai cuni mua..ua kshu ua ashtu...
nejse kto nuk jan ne preferencat e mia.. :D :D

dmth ti e deklaron se do preferoje nje te dashur te vogel ne moshe por icik budallaqe qe tbesh qef,sesa nje me te madhe por icik me shum serjoze dhe e veshtir.
se pastaj thoni gocat jan fycka,por ju ashu i doni vet.. Razz Razz Razz

e ke kuptuar shum gabim..lexoje pak me mire xhenushe.. te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 5:18 pm

uuaaaaaaaaaaaaa sorry,e kisha lexuar ''kto jan ne preferencat e mia'' dhe u cudita se zakonisht thoni qe jo na pelqejn te veshtirat jo kshu jo ashu.
haahaha sa dru un,mfal Puthje :

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Grifsha
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 26
Vendndodhja : tirane
Piket : 16
Data e regjistrimit : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 8:20 pm

pse disa meshkuj jane shume mendjelehte ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Wed Jan 14, 2009 8:23 pm

Grifsha shkruajti:
pse disa meshkuj jane shume mendjelehte ????


sepse relativiteti perfshin gjithcka.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Fri Jan 16, 2009 3:29 pm

Grifsha shkruajti:
pse disa meshkuj jane shume mendjelehte ????

E ke brenda pyetjes pergjigjen. Sepse ku ka prodhim do kete edhe skarcitete.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:06 pm

mfalni por po e bej te njejten pyetje tek te dy temat e njejta????
ktu te pergjigjen cunat

a do vrisnit dike per te dashuren tuaj????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:09 pm

vetem dashurine jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:09 pm

ERGYS
VAJZAT PYESIN DJEMTE PERGJIGJEN Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:09 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
vetem dashurine jo
Sad bounce Sad Sad Sad III ME ZHGENJEVEEE....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:11 pm

hot spicy shkruajti:
ERGYS
VAJZAT PYESIN DJEMTE PERGJIGJEN Laughing
lexoje pak pyetjen qe nga fillimi te keqen ergysi.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:16 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
vetem dashurine jo

dmth qe do e vrisje....
ate ke kte akt ti i ke dhene fund lumturise tende me te dashurne e jetes....
sepse kurr ske per te qene me me te....
kurrrrrrrrrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:17 pm

angel boy shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
vetem dashurine jo

dmth qe do e vrisje....
ate ke kte akt ti i ke dhene fund lumturise tende me te dashurne e jetes....
sepse kurr ske per te qene me me te....
kurrrrrrrrrrr

a do vrisnit dike per te dashuren tuaj????

po mer te gjith po,pervec dashurise time,ktu behet fjal per person
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:21 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
angel boy shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
vetem dashurine jo

dmth qe do e vrisje....
ate ke kte akt ti i ke dhene fund lumturise tende me te dashurne e jetes....
sepse kurr ske per te qene me me te....
kurrrrrrrrrrr

a do vrisnit dike per te dashuren tuaj????

po mer te gjith po,pervec dashurise time,ktu behet fjal per person
pooo pra dhe une kte gje thash qe dmth ti do i vrisje te gjithe pervec te dashures tende.....
dhe une thash qe me kte akt ti i ke dhene fund pergjithmone lumturise me njeriun tend te zemres....i do dhe arsyet????.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:22 pm

po i dua :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:26 pm

ath gjeja e pare ....mendoi pak nja 20 vjet burg....
vrasje me paramendim Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes mendon se pas burgut e dashura jote do te lidhej perseri me ty Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes do priste kaq gjate....dhe do lejonte te lidhej me njne te burgosur????
po deshe ma hidh poshte kte gje qe tet jap nje asgumet tjeter mne te forte se ky :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:27 pm

kjo tema eshte pak kot sepse nuk specifikohet njweriu qe do vritet
si mund te vrasesh kot nje njeri gys???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vajzat pyesin-djemte pergjigjen
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: