Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 vajzat pyesin-djemte pergjigjen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:29 pm

hot spicy shkruajti:
kjo tema eshte pak kot sepse nuk specifikohet njweriu qe do vritet
si mund te vrasesh kot nje njeri gys???

nuk po flas per nje njeri kot po flas per ate person qe do nderhyte tek ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:30 pm

pooo pra dhe une kte gje thash qe dmth ti do i vrisje te gjithe pervec te dashures tende.....

si do beja burg kur do ishaa vetem un dhe e dashura ime :D

dhe sa per te hedh posht argumentet e tua kam sa te duash
kur thua qe do vrisje per dashurine,e ke fjalen per ato persona qe te hyn ne hak kot apo thjesht se ta kerkon e dashura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:30 pm

angel boy shkruajti:
ath gjeja e pare ....mendoi pak nja 20 vjet burg....
vrasje me paramendim Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes mendon se pas burgut e dashura jote do te lidhej perseri me ty Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes do priste kaq gjate....dhe do lejonte te lidhej me njne te burgosur????
po deshe ma hidh poshte kte gje qe tet jap nje asgumet tjeter mne te forte se ky :D :D :D :D :D :D :D :D

kam nje pytje une

pse ti ergys perdor kaq shum nga kto >> :D :D Rolling Eyes Rolling Eyes brenda nje fjalie?
kjo pyetje ka kohe qe me torturon dhe nuk do gjej paqe deri sa te marr pergjigje.as gjumi naten sme ze Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:33 pm

po pergjigjem une ktu sepse e njof shum mire erionin
nqs ai njeri do ishte keq fare nderhyres puna do ffilonte me normalitet pastaj me zenka por jo me vrasje
sa per krimin me paramendim ka ligje qe mbrojne privatesine dhe lidhjet martesore ose normale mes cifteve
kot nuk thote prifti ose fol tani ose hesht pergjithmone...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:35 pm

nqs se do shkonte puna deri ne vrasje,personi qe do e kryej ate,ka arsye shum te forta,dhe ligji do zbatohet,do shikohen arsyet dhe do merret vendimi,nqs vrasja esht be per shkaqe banale,normal qe do denohet,por nqs esht be per vetmbrojtje per mendimin tim ska denim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:35 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
pooo pra dhe une kte gje thash qe dmth ti do i vrisje te gjithe pervec te dashures tende.....

si do beja burg kur do ishaa vetem un dhe e dashura ime :D

dhe sa per te hedh posht argumentet e tua kam sa te duash
kur thua qe do vrisje per dashurine,e ke fjalen per ato persona qe te hyn ne hak kot apo thjesht se ta kerkon e dashura

sa per ate me jeshile....
ktu po flasim per jeten reale dhe jo per perralla ku jeton vetem ti dhe e dashura jote....po flasim per jeten tone ku kemi dhe njerez te tjere perreth nesh....prsh familjare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:36 pm

n'fakt per momentin te gjithe themi po me shaka por njeriu nuk mund te vritet kot pa arsye
anyway....finish nga une Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:38 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nqs se do shkonte puna deri ne vrasje,personi qe do e kryej ate,ka arsye shum te forta,dhe ligji do zbatohet,do shikohen arsyet dhe do merret vendimi,nqs vrasja esht be per shkaqe banale,normal qe do denohet,por nqs esht be per vetmbrojtje per mendimin tim ska denim

ktu doja te dilja dhe une....ska denim nga ligji por ka denim nga familja....
ai person ka familje ka vella ka baba....
mora shkas per kte teme sepse nje person nje shof une shtypi nje burre me makine dhe fajin e kishte ai burri pra vet vitima dhe ky doli i pafajshem ne gjyq..por familja nuk ja fal ....tani ai eshte i ngujuar....
ti mendon se do tet falte ty familja e djait kur ky eshte djal i ri ne luele te moshes.....ncncncncn nuk besoj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:38 pm

te behem edhe une pak djale???Edhe te hyj ne boten e erjonit....
une ste le te me vrasesh aq me pak se mund te ta kerkoj ty e dashura,,,edhe aq me pak se sdo kisha kurr pune me ty...ahhaha

po car jane keto qe thoni???dashuria nuk tregohet ne ato forma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:38 pm

Birre


Edituar pėr herė tė fundit nga jona nė Tue Jul 21, 2009 5:41 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:39 pm

as sdo vras naj her per kte pun [as do bi ndonejher brenda keq fare] se sipas jush qeka pun e rrezikshme Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:40 pm

angel boy shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nqs se do shkonte puna deri ne vrasje,personi qe do e kryej ate,ka arsye shum te forta,dhe ligji do zbatohet,do shikohen arsyet dhe do merret vendimi,nqs vrasja esht be per shkaqe banale,normal qe do denohet,por nqs esht be per vetmbrojtje per mendimin tim ska denim

ktu doja te dilja dhe une....ska denim nga ligji por ka denim nga familja....
ai person ka familje ka vella ka baba....
mora shkas per kte teme sepse nje person nje shof une shtypi nje burre me makine dhe fajin e kishte ai burri pra vet vitima dhe ky doli i pafajshem ne gjyq..por familja nuk ja fal ....tani ai eshte i ngujuar....
ti mendon se do tet falte ty familja e djait kur ky eshte djal i ri ne luele te moshes.....ncncncncn nuk besoj....
ktu po ergys
te fal ligji por jo familja
je ne hasmeri gjithe jeten pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:40 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
te behem edhe une pak djale???Edhe te hyj ne boten e erjonit....
une ste le te me vrasesh aq me pak se mund te ta kerkoj ty e dashura,,,edhe aq me pak se sdo kisha kurr pune me ty...ahhaha

po car jane keto qe thoni???dashuria nuk tregohet ne ato forma

i perforcoj ato fjale qe kam thene me larte :D :D :D :D te puth te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:41 pm

jona shkruajti:
desha te pyes pak cunat pse jeni kaq te ndrojtur per te thene ate qka ndjeni ose me mire per te treguar se i love you

wueeeeeeeeeeee plako na ka ofendu rende me ket Shocked Shocked Shocked Shocked .. problemi mund te qendroj tek disa por shumica nuk e ndjejn pranaj duken si te ndrojtur se po ta ndjesh e thonin I LOVE YOU me plot gojen...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:41 pm

hot spicy shkruajti:
angel boy shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nqs se do shkonte puna deri ne vrasje,personi qe do e kryej ate,ka arsye shum te forta,dhe ligji do zbatohet,do shikohen arsyet dhe do merret vendimi,nqs vrasja esht be per shkaqe banale,normal qe do denohet,por nqs esht be per vetmbrojtje per mendimin tim ska denim

ktu doja te dilja dhe une....ska denim nga ligji por ka denim nga familja....
ai person ka familje ka vella ka baba....
mora shkas per kte teme sepse nje person nje shof une shtypi nje burre me makine dhe fajin e kishte ai burri pra vet vitima dhe ky doli i pafajshem ne gjyq..por familja nuk ja fal ....tani ai eshte i ngujuar....
ti mendon se do tet falte ty familja e djait kur ky eshte djal i ri ne luele te moshes.....ncncncncn nuk besoj....
ktu po ergys
te fal ligji por jo familja
je ne hasmeri gjithe jeten pastaj

ktu po dal dhe une....
qe te kundershtoj pak erionin qe me vrasje ti thjesht i jep fund lumturise te te dyje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:43 pm

ateher jeto i ''lumtur'' bashk me njerzit qe te cenojne lumturine
un nuk do e lejoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:46 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ateher jeto i ''lumtur'' bashk me njerzit qe te cenojne lumturine
un nuk do e lejoja

cdo gje e ka nje zgjidhje....
dhjet ajo qe the ti i jep fund gjithckaje.... :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:48 pm

ne kte rast qe paraqite ti,dy jan zgjidhjet

o jeto i cenuar,o i ngujuar
zgjedh te dyten,i ngujuar bash me te dashuren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:50 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ne kte rast qe paraqite ti,dy jan zgjidhjet

o jeto i cenuar,o i ngujuar
zgjedh te dyten,i ngujuar bash me te dashuren

une te thash zgjidhje mund te kete me vone Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 5:51 pm

...pse djemte e lidhur shikojne vajza sexy kur kalojne ne rruge ndoshta dhe me qellime te tjera????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Tue Jul 21, 2009 6:04 pm

hot spicy shkruajti:
...pse djemte e lidhur shikojne vajza sexy kur kalojne ne rruge ndoshta dhe me qellime te tjera????

1)sepse edhe ti po te shikosh nje cun te bukur ne rruge nuk do ulesh koken....
2)sepse edhe prsh baballaret tane qe mund te kene mbi 20 vjet martese prap kur nje femer e bukur i kalon perpara ndjenje nje fare emocioni
3)kane qellime te tjera sepse ti shikon moshataret e tu qe asnjeri prej tyre ta siguroj une qe nuk kan lidh jeten e tyre pergjithmone me dike....pra sado lidhje serioze qe te jet askush nuk eshte i sigurte qe ai njeri qe ti ke ne krahe do ta kesh pergjithmone.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Thu Jul 23, 2009 11:17 pm

H_boy354 problemi qendron se disa e ndjejn por jane te ndrojtur e nuk ta thon I love you nuk ishte qellimi im per tju ofendu juve Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Thu Jul 23, 2009 11:22 pm

angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
...pse djemte e lidhur shikojne vajza sexy kur kalojne ne rruge ndoshta dhe me qellime te tjera????

1)sepse edhe ti po te shikosh nje cun te bukur ne rruge nuk do ulesh koken....
2)sepse edhe prsh baballaret tane qe mund te kene mbi 20 vjet martese prap kur nje femer e bukur i kalon perpara ndjenje nje fare emocioni
3)kane qellime te tjera sepse ti shikon moshataret e tu qe asnjeri prej tyre ta siguroj une qe nuk kan lidh jeten e tyre pergjithmone me dike....pra sado lidhje serioze qe te jet askush nuk eshte i sigurte qe ai njeri qe ti ke ne krahe do ta kesh pergjithmone.....

apapapapaaa sa me mend ke fol Razz

vetem nje gay nuk do shikonte nje femer sexy ne rrug

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Fri Jul 24, 2009 9:27 pm

jona shkruajti:
H_boy354 problemi qendron se disa e ndjejn por jane te ndrojtur e nuk ta thon I love you nuk ishte qellimi im per tju ofendu juve Embarassed

hahahahahahaaa.. po jo mi lal se nuk u ofendova un... ate e thash per shaka... Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   Fri Jul 24, 2009 9:28 pm

hot spicy shkruajti:
...pse djemte e lidhur shikojne vajza sexy kur kalojne ne rruge ndoshta dhe me qellime te tjera????

po se syt per te pa i kemi Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: vajzat pyesin-djemte pergjigjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vajzat pyesin-djemte pergjigjen
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: