Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Sun Mar 08, 2009 10:54 pm

hhahaah ska gje se do msohesh dhe ti nje dit..... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Sun Mar 08, 2009 10:56 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hhahaah ska gje se do msohesh dhe ti nje dit..... Razz
:D :D do mesohem po nuk eshte faji im qe pc ja nuk shpreh mimiken e njerezve qe shkruajne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 5:44 pm

The old get old
And the young get stronger
May take a week
And it may take longer
They got the guns
But we got the numbers
Gonna win, yeah
We're takin' over
Come on!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 6:26 pm

Tbejj un 1 x Laqunen


Meqe sot dtl ka
I poezi do ja baj
Si fillim i them dhe 100
Jet te lumtur pac gezim Razz


Lumturin un do ta fal
pasi nshpi do tkem pernat Razz


pertoj me bo me shh vallaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 6:32 pm

S.A.M shkruajti:
Tbejj un 1 x Laqunen


Meqe sot dtl ka
I poezi do ja baj
Si fillim i them dhe 100
Jet te lumtur pac gezim Razz


Lumturin un do ta fal
pasi nshpi do tkem pernat Razz


pertoj me bo me shh vallaj Razz


omg omg mka bo qamilja poezi muveee Razz
thum thenks thum thenks Razz te puth te puth te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 8:00 pm

qa flet ti tdu bree hauhauhau Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 8:01 pm

eshte kineze kjo lart Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 8:01 pm

hahahhaaha e di qe mdo dhe i'm yours hahhahahahahaahaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 8:01 pm

per sam

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 8:04 pm

Sjam qineze jom shqiptare ne krenare i ngrej duret lart fare Razz hauhau prap pizi me mos dal jasht teme Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 8:05 pm

mjaft dolet nga tema

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 03, 2009 8:08 pm

Bera pizi x veten time mi ^o) Apo sjam antare e forumit HUH Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 10, 2009 1:01 pm

kete e ka bere per mua nje shoqja e klases

Ne nje Meg kemi ne klas
kur ajo ngrihet ne mesim
te tjereve zemra i plas
Cdo pergjigje qe jep ajo
eshte e sakte per mesuesen
Ate te gjithe e duan
shoket, shoqet, kujdestari
e mesuesi
Eshte vajze shume e mire
por kur vjen puna per te dhene detyrat
ben si e veshtire
Une e kam prapa ne bange
dhe kur ngrihem ne mesim
ajo ma thote pa pertim
Me ka ndihmuar disa here
dhe kur te rritemi
do te jemi shoqe si atehere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 10, 2009 2:16 pm

Mrs.perfect shkruajti:
kete e ka bere per mua nje shoqja e klases

Ne nje Meg kemi ne klas
kur ajo ngrihet ne mesim
te tjereve zemra i plas
Cdo pergjigje qe jep ajo
eshte e sakte per mesuesen
Ate te gjithe e duan
shoket, shoqet, kujdestari
e mesuesi
Eshte vajze shume e mire
por kur vjen puna per te dhene detyrat
ben si e veshtire
Une e kam prapa ne bange
dhe kur ngrihem ne mesim
ajo ma thote pa pertim
Me ka ndihmuar disa here
dhe kur te rritemi
do te jemi shoqe si atehere.

hahaahhaha e kemi akoma ate copen e letres??? sa kam qesh kur e kam lexu Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jun 10, 2009 3:37 pm

e papame qeka....niki e ka bere???apo jo?nejse...megi paska goxha virtyte...do i bej dhe une nji lacut kshu si kjo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 01, 2009 1:06 pm

hot spicy shkruajti:
e papame qeka....niki e ka bere???apo jo?nejse...megi paska goxha virtyte...do i bej dhe une nji lacut kshu si kjo Razz



jo mi jo nuk e ka bere niki e ka bere nje tjeter qe nuk e konsideroj si nje shoqen time po ec me
tani e more vesh ti qe paskam gjith keto virtyte un?????se dije ti??? Razz Razz Razz :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 01, 2009 2:35 pm

Mrs.perfect shkruajti:
hot spicy shkruajti:
e papame qeka....niki e ka bere???apo jo?nejse...megi paska goxha virtyte...do i bej dhe une nji lacut kshu si kjo Razz



jo mi jo nuk e ka bere niki e ka bere nje tjeter qe nuk e konsideroj si nje shoqen time po ec me
tani e more vesh ti qe paskam gjith keto virtyte un?????se dije ti??? Razz Razz Razz :
hhahahahahahahahahahaahhahahahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 08, 2009 6:49 pm

x juxhen

dy pika shiu sec ran mbi xham
dhe un per ty sec ndjeva mall
jetojm te dy ne nje qytet
ej, me duket se ne fizik kishe mbet..
:gaga: :gaga: lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 08, 2009 8:20 pm

H_boy354 shkruajti:
x juxhen

dy pika shiu sec ran mbi xham
dhe un per ty sec ndjeva mall
jetojm te dy ne nje qytet
ej, me duket se ne fizik kishe mbet..
:gaga: :gaga: lol!


hahhahahhahahaa te mart e mira tyyyyyyyy qe mkujton fiziken.ska shance te ngel une Razz Razz Razz Razz
flm flm


x fabjolin

dy goca ty te pane
sa i mire je te thane
ti u turperove
dhe nje nder me kerkove
ulu me mua ne bang me the
se mkan acaru pa mase
per koken e mamase

Razz Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 08, 2009 8:22 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
x juxhen

dy pika shiu sec ran mbi xham
dhe un per ty sec ndjeva mall
jetojm te dy ne nje qytet
ej, me duket se ne fizik kishe mbet..
:gaga: :gaga: lol!


hahhahahhahahaa te mart e mira tyyyyyyyy qe mkujton fiziken.ska shance te ngel une Razz Razz Razz Razz
flm flm


x fabjolin

dy goca ty te pane
sa i mire je te thane
ti u turperove
dhe nje nder me kerkove
ulu me mua ne bang me the
se mkan acaru pa mase
per koken e mamase

Razz Razz Razz Razz


:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 08, 2009 8:24 pm

he mi te pelqeu??? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 08, 2009 8:27 pm

paske qen talent i pa zbulum :duartrokitje:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 08, 2009 8:30 pm

Lacuna_Coil shkruajti:





x fabjolin

dy goca ty te pane
sa i mire je te thane
ti u turperove
dhe nje nder me kerkove
ulu me mua ne bang me the
se mkan acaru pa mase
per koken e mamase

Razz Razz Razz Razz



Hahhaha sa nam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 08, 2009 8:37 pm

S.A.M shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:





x fabjolin

dy goca ty te pane
sa i mire je te thane
ti u turperove
dhe nje nder me kerkove
ulu me mua ne bang me the
se mkan acaru pa mase
per koken e mamase

Razz Razz Razz Razz



Hahhaha sa nam

per 1 min. e bera

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   Wed Jul 08, 2009 8:38 pm

Pak si shum Razz Ja paske marr doren e,,,se po i lexoj tgjitha postimet te kjo tema Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 11 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: