Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 poezi humoristike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: poezi humoristike   Wed Jan 07, 2009 8:28 pm

ketu mund te shkruni poezi per humor
une kam bo nji:zemra ime gur
zemra jote llac
dashuria jon
si pallat peskac.... Razz Razz Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: poezi humoristike   Wed Jan 07, 2009 9:05 pm

doni shkruajti:
ketu mund te shkruni poezi per humor
une kam bo nji:zemra ime gur
zemra jote llac
dashuria jon
si pallat peskac.... Razz Razz Laughing
kte se ke bere ti se ket e kam dhe une ne cl...pffff nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: poezi humoristike   Wed Jan 07, 2009 10:39 pm

zotin komshi sdu ta shof me fare

se gjithditen flet per pare

por ka cunin simpatik

du ta bej per vete dhe pik

ja futa dhe une nje kot,meqe shquhem per poezi tbukra fort Razz lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: poezi humoristike   Tue Jan 27, 2009 11:06 pm

Do te shkoj un ne Shqipri
Do dal rrugve me pi raki
Do te shkoj ne spital
Do ti them zemra mo bo per mall
Dhe kur tdal prap me pi
Do shkoj tvjell mu ne shpi
E di qe do lej nam
Po jeta per qef o bo vallaj
Kshu si un boni ju
Boni qef muj per muj
Robt le tfolin ca te dun
Jena trima ne se rrujm Razz
Kena lin ne per SEVDA :gaga:
Beje qefin mashalla :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: poezi humoristike   Tue Jan 27, 2009 11:13 pm

Nuk e di pse kur te pash
ma rrembeve zemren per nje cast
thjesht mendova qe ti je ai
je ai qe du me bo fmi

du tkem pran
un cdo cast
te bjm qef tak e tak

du te puth un ne gush
sa her qe ti te hudhsh parfum

du te prek kur tjesh i lam
se er tmir e di qe do mash

du te te shaj
se skam ca me bo
thjesht kohen se kaloj dot

du tjem vec me ty
e vec me ty
se jeta ime srro pa ty

zemra ime gjak pikon
veshi im pa ty sdegjon
hunda ime pa ty snuhat
syt e mi derdhin lot pernat

mos me bej te vuj me shum
se jam goc qe sfal shum
thjesht i buzqeshje ma jep
ene ik shko shperthe

kurr hajde me mkerku
se jeten ma ke shkatrru
kam vujt un plot per ty
tashi ta dish me mu ske pun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: poezi humoristike   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi humoristike
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: