Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Thu Jan 08, 2009 8:22 pm

mendoj se ata qe skane pare kto filma ja pak te trashe nga kjo ana
tregohuni te sinqerte tek kjo teme

une kam pare Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Thu Jan 08, 2009 8:27 pm

Jo.. i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 4:33 pm

Ca esht filmi me pulle te kuqe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cool
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 66
Mosha : 27
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 4:45 pm

S.A.M shkruajti:
Ca esht filmi me pulle te kuqe?

:gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 4:46 pm

cool shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Ca esht filmi me pulle te kuqe?

:gaga:


Nqs se e di thuje mos hap dhomt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 5:25 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 5:34 pm

S.A.M shkruajti:
cool shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Ca esht filmi me pulle te kuqe?

:gaga:


Nqs se e di thuje mos hap dhomt...

jan filma qe shifen vetem nga ata mbi 18..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 5:36 pm

total overdose1 shkruajti:
S.A.M shkruajti:
cool shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Ca esht filmi me pulle te kuqe?

:gaga:


Nqs se e di thuje mos hap dhomt...

jan filma qe shifen vetem nga ata mbi 18..

qe shifen apo qe duhet te shifen??? e ke ngaterruar se me shum shohin -18 besoj sesa +18.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 5:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
S.A.M shkruajti:
cool shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Ca esht filmi me pulle te kuqe?

:gaga:


Nqs se e di thuje mos hap dhomt...

jan filma qe shifen vetem nga ata mbi 18..

qe shifen apo qe duhet te shifen??? e ke ngaterruar se me shum shohin -18 besoj sesa +18.

uuuuuuups u ngaterrova..Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 6:25 pm

po me dy pulla lejohen Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cool
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 66
Mosha : 27
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 6:26 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
S.A.M shkruajti:
cool shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Ca esht filmi me pulle te kuqe?

:gaga:


Nqs se e di thuje mos hap dhomt...

jan filma qe shifen vetem nga ata mbi 18..

qe shifen apo qe duhet te shifen??? e ke ngaterruar se me shum shohin -18 besoj sesa +18.

ka te drejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 6:27 pm

hmm sja kam iden ca jan pffffffffff...un si shof pullen filmit por permbajtjen Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 6:27 pm

hahahahhahahahaha sa kam qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 6:28 pm

une????? asiher ne jeten time ... sbehet fjale..... i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cool
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 66
Mosha : 27
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 6:31 pm

hot spicy shkruajti:
hmm sja kam iden ca jan pffffffffff...un si shof pullen filmit por permbajtjen Smile

:gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 25
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 6:36 pm

po he mos genjeni kot se te gjithe shofin Twisted Evil po he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 23
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 10:36 pm

kam pa po kan qen filma horror ama, ne ate sektorin tjeter jam e pafajshme i pafajshem hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Grifsha
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 26
Vendndodhja : tirane
Piket : 16
Data e regjistrimit : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 10:43 pm

cun nga kombinati shkruajti:
po he mos genjeni kot se te gjithe shofin Twisted Evil po he


kam te njejtin mendim me ty dhe me ate vajzen qe ka hapur temen
sa per temen kam pare filma me pulle te kuqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 10:49 pm

s`kam lane lloj filmi apo dokumentari pa pare... pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Fri Jan 09, 2009 10:57 pm

hot spicy shkruajti:
hmm sja kam iden ca jan pffffffffff...un si shof pullen filmit por permbajtjen Smile

moj ti,po sms-t e veres ca ishin eeeee???? hahaahhahahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Sat Jan 10, 2009 12:19 am

sishte per te qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Sat Jan 10, 2009 12:20 am

fefe_ shkruajti:
sishte per te qesh

uuueee po ti sja ke iden e mhb.
uhh esht shuum i thell te siguroj.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Sat Jan 10, 2009 12:21 am

puna esht qe te gjith gocat bejn si te mira , por kur veta puna per ato mhb i bejn te gjitha , line ca thojn sa andej kendej!
keshtu qe ske pse e thua kte gje ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Sat Jan 10, 2009 12:29 am

fefe_ shkruajti:
puna esht qe te gjith gocat bejn si te mira , por kur veta puna per ato mhb i bejn te gjitha , line ca thojn sa andej kendej!
keshtu qe ske pse e thua kte gje ne forum

oo fefe je kopmlet jasht teme. ca thu.
ska lidhje as me ate qe bejn gocat e as me ate qe thon. thjesht na u kujtua dicka me hotin dhe kaq.
pse e zgjat kaq shum e cun??
dhe dicka,mos fol ne pergjithesi se ja fut kot ndonjeher..
puc puc

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   Sat Jan 10, 2009 12:30 am

jo jo se e kam vertetu ate gje haha
hajt puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: