Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
thenie Vetmia mire besh dashurie eshte kasandra shprehje jeten lumturi keni adoleshentet tjetrit lojra foto antari poezi fate fotot adoleshenca jeta histori bukur ANTARET cfare madhe
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Prezantohuni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 25
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Aug 04, 2010 2:14 pm

vanessa shkruajti:
Hii:) une jam vanessa nga qyteti i shkodres, e zbulova rastesisht kete forum dhe me pelqeu ndaj u bera pjese e tij.....shpresoj tja kalojme mire se bashku:) kiss Razz


myspace layouts codes

cool myspace layouts

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Canadian_Girl_xoxo
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 22
Vendndodhja : Toronto, Kanada
Hobi : Sportet si basketball dhe futbolli. AND I LOVE MUSIC.
Koha e lire : Dal me shoqerin, rri ne interenet, lexoj, degjoj muzik etj etj.
Piket : 1
Data e regjistrimit : 05/10/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Oct 05, 2010 12:39 am


HEEY. me quajne ines. jam 15. dhe e zbulove kte faqje shume rastesisht.
tani jetoj ne kanada po me perpara kam jetuar ne tirane.
Smile[b] Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/WTF.LMFAO
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 25
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Oct 05, 2010 7:05 pm

Canadian_Girl_xoxo shkruajti:

HEEY. me quajne ines. jam 15. dhe e zbulove kte faqje shume rastesisht.
tani jetoj ne kanada po me perpara kam jetuar ne tirane.
Smile[b] Smile


_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
xhilda
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 23
Vendndodhja : new york
Hobi : \ partyy s
Koha e lire : 2 min,
Piket : 9
Data e regjistrimit : 09/10/2010

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat Oct 09, 2010 6:05 pm

ckemiii..jam xhilda po kerkojaa forumee per adoleshentet ne net..dhe me doli faqja juajj!!!!mu duk interesant dhe u rregjistrovaa..!!!tematt ktu me pelqekan shumm ka rreth te gjitha temavee!!!shpresojj qe tja kalom sa me bukurrr!!!!! ju puthhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 25
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat Oct 09, 2010 6:16 pm

xhilda shkruajti:
ckemiii..jam xhilda po kerkojaa forumee per adoleshentet ne net..dhe me doli faqja juajj!!!!mu duk interesant dhe u rregjistrovaa..!!!tematt ktu me pelqekan shumm ka rreth te gjitha temavee!!!shpresojj qe tja kalom sa me bukurrr!!!!! ju puthhh


_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 21
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Mon Jul 04, 2011 4:10 pm

Hey Ckemi ^^
Me quajne Ina dhe jam 15 vjec ... E kam zbuluar kte forum rastesisht dhe me pelqeu.
U regjistrova dhe shpresoj t'ia kaloj mir ktu xD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 25
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Mon Jul 04, 2011 5:15 pm

SeNoRiTa shkruajti:
Hey Ckemi ^^
Me quajne Ina dhe jam 15 vjec ... E kam zbuluar kte forum rastesisht dhe me pelqeu.
U regjistrova dhe shpresoj t'ia kaloj mir ktu xD
mirseerdhe!!!!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 21
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jul 05, 2011 12:57 pm

Flm ^^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amadeus
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 6
Mosha : 20
Vendndodhja : Tirane
Piket : 7
Data e regjistrimit : 30/03/2013

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Sat Mar 30, 2013 2:59 am

Amadeus,emer i vjeter austriak,16 vjec,tirane. Pershendetje te gjithe dhe respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 31 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: