Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Keni punuar ndonjehere?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Mon Jan 26, 2009 1:38 am

ku ke punu ti mi ??
pergjigju ne msn !!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Jan 27, 2009 10:55 pm

Ncuq thjesht kam shku ca her rregullisht te puna mamit dhe punoja une ne ven te asaj se ajo rrinte kot :D
Ajo esht pagu prap se prap Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Jan 27, 2009 10:57 pm

punova veren qe kaloi si kamarier te nje lokal afer lagjes, i nje mikut te plakut
pas provimeve te matures kuptohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Jan 27, 2009 11:49 pm

po me une kam punu ne vere se ca kam punu nuk po e them po kam punuar kete vere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Jan 27, 2009 11:53 pm

vallahi na duhet puna, na duhen leke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Sun Feb 01, 2009 10:31 pm

jo nuk kam punu nenjiher.kshu me rroge e kam fjalen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 5:53 pm

pun beh sa te dush un,po lek sme jep njeri..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 5:54 pm

mu mjapin naiher kur bej pun tip masazhi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 5:55 pm

hot spicy shkruajti:
mu mjapin naiher kur bej pun tip masazhi Laughing
pse je e mir per masazhe?? :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 5:55 pm

pooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 5:58 pm

odeta shkruajti:
hot spicy shkruajti:
mu mjapin naiher kur bej pun tip masazhi Laughing
pse je e mir per masazhe?? :D :D
prindit te pakten i pelqen gjthm dhe me paguann Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 6:00 pm

edhe une jam i papam per masazhe, i bej ndonjehre mamit, haha, po tezja shkrihet fare kur i bej masazh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 6:02 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
edhe une jam i papam per masazhe, i bej ndonjehre mamit, haha, po tezja shkrihet fare kur i bej masazh
rendesi ka qe i sherben mamit dhe tezes po ca te japin ne kembim >>>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 6:04 pm

hot spicy shkruajti:
odeta shkruajti:
hot spicy shkruajti:
mu mjapin naiher kur bej pun tip masazhi Laughing
pse je e mir per masazhe?? :D :D
prindit te pakten i pelqen gjthm dhe me paguann Laughing

shpresoj mos te genjej me noj lek te vogel :D :D :D :D Razz Razz
se bej shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 6:04 pm

asgje nuk me japin, e bje per qef, nuk jam ndonje materialist i madh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 6:04 pm

jo asnjehere as nuk dua te punoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 6:09 pm

sweet_girl shkruajti:
jo asnjehere as nuk dua te punoj...

Shocked Shocked do e marresh burrin bos kshu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 6:21 pm

Slash shkruajti:
sweet_girl shkruajti:
jo asnjehere as nuk dua te punoj...

Shocked Shocked do e marresh burrin bos kshu Razz
hahahahahahahahahahahh po po Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 8:28 pm

Shum her ose me mire te themi qe nga mosha 15 vjeqe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 8:29 pm

Shpirti-pist shkruajti:
Shum her ose me mire te themi qe nga mosha 15 vjeqe Smile

mire ke bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Tue Feb 03, 2009 8:30 pm

Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
Shum her ose me mire te themi qe nga mosha 15 vjeqe Smile

mire ke bere
e di dako,pune se smun asni,as si ben dem vetem mire Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Fri Mar 13, 2009 12:56 am

pune bej perdite un,po kshu pun taman taman q te paguhem jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Fri Mar 13, 2009 1:07 am

ehe,mbaj mend,mbaj mend kam lar nje her xhamat e shpis.. Razz lol!
pun shpie mo,asgje tjeter

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Fri Mar 13, 2009 10:18 pm

do doja sh te punoja ,,po them se do e bej me vone kur et rritem edhe pak .... Razz
edhe pse mami sdo donte kurr Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Fri Mar 13, 2009 10:25 pm

po me NET-a :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keni punuar ndonjehere?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: