Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

» Kenga qe po degjoni me shum kohet e fundit
Mon Jun 11, 2012 1:51 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
bukur adoleshentet jeta mire tjetrit ANTARET dashurie jeten keni thenie adoleshenca besh shprehje lojra lumturi poezi eshte madhe fate Vetmia histori kasandra antari fotot cfare foto
February 2016
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©
Share | 
 

 dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve: 18764
Mosha: 24
Vendndodhja: Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi: cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire: e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket: 5690
Data e regjistrimit: 29/06/2008

MesazhTitulli: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Mon Jan 19, 2009 10:57 pm

cfare mendoni se do ishte dhurate e bukur per te dashurit tuaj qe i doni shuume. materiale mundesisht ose dhe shpirterore,mjafton qe te konsiderohet dhurateeee!!!! Smile Smile Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 15511
Mosha: 23
Vendndodhja: ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi: Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire: ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket: 10435
Data e regjistrimit: 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Mon Jan 19, 2009 11:00 pm

e kam gjthm problem zgjedhjen....se di... Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 10377
Mosha: 25
Vendndodhja: aty miii..nuk po me shef
Hobi: te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire: mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket: 1150
Data e regjistrimit: 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Mon Jan 19, 2009 11:01 pm

hmmmmmmmmmmm...
nese behet fjale per nje femer...
une do i dhuroja nje tufe te madhe me lule...te madhe te madhe...
dmth do i shkoja atje ku e festonte ditlindjen(gjithmone nese e feston me shoqerine)me tufen e madhe me lule dhe me nje unaza te bukurrr( jo fejese ore)besoj se ajo do ndihej mire nga kjo dhurate...se di..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore


Female
Numri i postimeve: 9831
Mosha: 25
Vendndodhja: At the Hill of Madness
Koha e lire: sex drugs & rock n roll
Piket: 5367
Data e regjistrimit: 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Mon Jan 19, 2009 11:02 pm

un per ditlindje i dhurova nje zipo :D
kurse tani per shen valentin kam be gati i gje tjeter qe sdo e them qe tani :D
kurse un nga ai dua...thjesht ate dhe perkushtim Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz


Male
Numri i postimeve: 995
Mosha: 27
Vendndodhja: diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi: maskaroj kohen....
Koha e lire: eshte masakruar.....
Piket: -27
Data e regjistrimit: 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Mon Jan 19, 2009 11:10 pm

dikur kam bere nje dhurate qe ma konsiderun shume , po shume fare te bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore


Female
Numri i postimeve: 9831
Mosha: 25
Vendndodhja: At the Hill of Madness
Koha e lire: sex drugs & rock n roll
Piket: 5367
Data e regjistrimit: 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Mon Jan 19, 2009 11:15 pm

car ishte ?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 4592
Mosha: 25
Vendndodhja: on the road
Hobi: kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire: sweet cafe *alsioni
Piket: 482
Data e regjistrimit: 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 12:02 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore


Female
Numri i postimeve: 9831
Mosha: 25
Vendndodhja: At the Hill of Madness
Koha e lire: sex drugs & rock n roll
Piket: 5367
Data e regjistrimit: 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 12:17 am

fefe_ shkruajti:

ca esht kjo Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve: 333
Mosha: 25
Vendndodhja: at the world ends
Hobi: cybernetic
Piket: 2
Data e regjistrimit: 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 12:18 am

Child In Time shkruajti:
un per ditlindje i dhurova nje zipo :D
kurse tani per shen valentin kam be gati i gje tjeter qe sdo e them qe tani :D
kurse un nga ai dua...thjesht ate dhe perkushtim Smile

kete radhe dhuroi nje cerek kilje tritol ma mire Cool Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore


Female
Numri i postimeve: 9831
Mosha: 25
Vendndodhja: At the Hill of Madness
Koha e lire: sex drugs & rock n roll
Piket: 5367
Data e regjistrimit: 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 12:19 am

bad idea !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve: 333
Mosha: 25
Vendndodhja: at the world ends
Hobi: cybernetic
Piket: 2
Data e regjistrimit: 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 12:21 am

ose ma mire nitrat amoni (e perdorin ing.gjeodezise per te shperthy themelet per te ba te reja...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve: 397
Mosha: 23
Vendndodhja: pf itali
Hobi: noti
Piket: 20
Data e regjistrimit: 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 1:16 am

do ti dhuroja ndonje gje te vecante , nuk e di ndoshta nje liber ose nargila, ose noi pal allstar origjinale,ose nje macushke, ka shum gjera te vecanta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 10720
Mosha: 26
Vendndodhja: Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi: Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire: jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket: 83
Data e regjistrimit: 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 6:25 pm

Child In Time shkruajti:
fefe_ shkruajti:

ca esht kjo Rolling Eyes

nokia e51
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore


Female
Numri i postimeve: 9831
Mosha: 25
Vendndodhja: At the Hill of Madness
Koha e lire: sex drugs & rock n roll
Piket: 5367
Data e regjistrimit: 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 6:27 pm

aha se mua dje sme dilte foto :S

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???   Tue Jan 20, 2009 11:32 pm

nje kater fenersh mire do ishte lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt ::  :: -
Kėrce tek: