Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Vleresimi i keshillave qe ju japin................

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Thu Jan 22, 2009 1:26 am

sa i degjoni te tjeret kur ju japin keshilla. per mendimin tim keshillat jane shume te rendesishme pavareshisht se nga kush ditohen.per vete nuk i le pas dore edhe nese me duken pa vlere i konsideroj paksa..................

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Thu Jan 22, 2009 1:28 am

jane dicka me vlere.i pranoj nga te tere qofshin per mire apo per keq edhe pse ne shumicen e rasteve nuk i marr parasysh dhe bej sipas mendjes sime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 6:42 pm

i degjoj por pak i ve ne zbatim..varet se kush mi jep...mami pffffffff Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 6:44 pm

zakonisht i ngjoj keshillat,po jo se i ve gjithmon ne zbatim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PiG-Pog-U
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Mosha : 24
Vendndodhja : te lagja LaLuC-it
Piket : 12
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 6:47 pm

mos te pim cigare dhe mos te merena me femra hahahahahh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 6:48 pm

ajo e dyta nuk zbatohet....... Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PiG-Pog-U
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Mosha : 24
Vendndodhja : te lagja LaLuC-it
Piket : 12
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 6:50 pm

PiG-Pog-U shkruajti:
mos te pim cigare dhe mos te merena me femra hahahahahh

do me thene me femra do si do Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 7:13 pm

Shume rralle i zbatoj...Me pal fjal skam qef te me thon ca te bej ca ste bej se as1her sado e keqe te jet gjeja qe bej nuk e zbatoj keshillen...
Shum rrall ndodh qe zbatoj keshilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 25
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 7:19 pm

vleresoj shume keshillat e prinderve dhe njerzve qe me duan (keta te fundit i di kush jane)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 7:21 pm

S.A.M shkruajti:
Shume rralle i zbatoj...Me pal fjal skam qef te me thon ca te bej ca ste bej se as1her sado e keqe te jet gjeja qe bej nuk e zbatoj keshillen...
Shum rrall ndodh qe zbatoj keshilla


binjaku ime per keto pune Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 7:22 pm

i bej delete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Feb 02, 2009 7:24 pm

LaLuC-I shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Shume rralle i zbatoj...Me pal fjal skam qef te me thon ca te bej ca ste bej se as1her sado e keqe te jet gjeja qe bej nuk e zbatoj keshillen...
Shum rrall ndodh qe zbatoj keshilla


binjaku ime per keto pune Razz

Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 12:33 am

i degjoj me mjaft vemendje keshillat qe me japin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 12:55 pm

ngjo shum dhe fol pak dhe kjo keshill eshte dhe un e zbatoj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 1:00 pm

ne fakt ti flet shum pakkk :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 1:01 pm

ta marr si keshille :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 1:01 pm

merre si te duash ti...
mu sme japin shum keshilla....e perditshmja eshte
ME MEND NE KOK Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 1:03 pm

bej cfar te duash por mendo se cfar po ben ,nje keshille per hotin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 1:04 pm

scratch scratch
SA I THELL ESHT KY DJALEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 1:05 pm

e kisha fjalen per degen e universitetit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 1:05 pm

AHAAAA OK TE KUPTOVA..... Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 1:06 pm

nqs keshillat qe me japin jan ne interesin tim i vlersoj shum,ne te kundert perpiqem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 2:47 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
sa i degjoni te tjeret kur ju japin keshilla. per mendimin tim keshillat jane shume te rendesishme pavareshisht se nga kush ditohen.per vete nuk i le pas dore edhe nese me duken pa vlere i konsideroj paksa..................

e mban ate dite te divino ,per nate te vitit te ri qe ra fjala per kete pune?
te njejten pergjigje me ke dhene Smile

sa per mua,varet nga personi qe me jep kto keshilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Tue Feb 03, 2009 5:12 pm

po narmele o frenkli, gjithmone i degjoj keshillat, nuk jam nga ata qe i them te tjereve: "e cte duhet ty ca bej une?!"

Ja psh para ca kohesh e prisha fjalorin fare, me nje e me dy i fusja nga nje te share, po filloji te behej aq e shpeshte sa me thane shoke, o eri shume ke filluar te shashe, dhe i hoqa te sharat nga fjalori

Pastaj ka qene kur i drejtohesha njerezve me "Ju", dhe me ka thene motra jote, greta dhe sidomos redi, qe mos ju drejto te tjereve me Ju se krijon distanca, dhe tani drejtohem me ti, se me ishte bere norme ti drejtohesha me JU.

Para ca kohesh me ka thene greta qe ku dikush flet ti e nderpret shume shpesh, tani po mundohem ta heq edhe kete.

Kur te tjeret te japin keshilla nuk ben keq se i degjon, se te tjeret na shofin neve me mire nga sa e shohim neve veten tone.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   Mon Mar 16, 2009 3:19 am

i vleresoj shum,edhe me pelqen ti degjoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vleresimi i keshillave qe ju japin................   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vleresimi i keshillave qe ju japin................
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: