Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 “Iron Maiden: The Movie”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 1:07 am

Sё shpejti filmi “Iron Maiden: The Movie”
Rokerёt e bendit Iron Maiden planifikojnė ta pasqyrojnė nё ekran tё madh turneun e fundit botėror, me njё film dokumentar.

“Iron Maiden: Flight 666 - The Movie” do tё pėrfshijё pamje nga turneu i fundit i bendit, ai i vitit 2008 “Somewhere Back In Time”, gjatё tё cilit ata zhvilluan 23 paraqitje nipėr botё brenda 45 ditёsh.

Pamjet po ashtu do tё tregojnė frontmenin Bruce Dickinson qё e fluturon bendin e tij me aeroplanin, Boeing 747.

Filmi do tё lėshohet nё kinema mё 21 prill tё kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 7:50 pm

WOOOOOOOW!!!!!!DUHET ME U PA PATJETER!!!!!! bounce bounce bounce bounce bounce Qef Qef aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 7:53 pm

besoj se ne prill do shfaqet ne kinemat botrore,po ktu? kuuuuur?????
tamam duhet par,jam shum kurjoze te shoh turnet e shumta te IRON MAIDEN

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 7:55 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
besoj se ne prill do shfaqet ne kinemat botrore,po ktu? kuuuuur?????
tamam duhet par,jam shum kurjoze te shoh turnet e shumta te IRON MAIDEN

o xheniiiii po ku ka Kinema sot miiiii!!!!Razz:P..sot ka vetem Torrent!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 8:04 pm

total overdose1 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
besoj se ne prill do shfaqet ne kinemat botrore,po ktu? kuuuuur?????
tamam duhet par,jam shum kurjoze te shoh turnet e shumta te IRON MAIDEN

o xheniiiii po ku ka Kinema sot miiiii!!!!Razz:P..sot ka vetem Torrent!!!!!

hahahaha poosi,ka dhe kinema,jam me tradicionalen une Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 8:12 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
besoj se ne prill do shfaqet ne kinemat botrore,po ktu? kuuuuur?????
tamam duhet par,jam shum kurjoze te shoh turnet e shumta te IRON MAIDEN

o xheniiiii po ku ka Kinema sot miiiii!!!!Razz:P..sot ka vetem Torrent!!!!!

hahahaha poosi,ka dhe kinema,jam me tradicionalen une Razz Razz

po mire prit nja 2 vjet qe ta shofesh filmin..Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 8:22 pm

hahhhhaaa te pakten do e shoh nje dite...nje dit te largetttlargettte...ettt...etttt Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 8:36 pm

nqs atje shfaqet ne prill 2009 ktu mos e prit as ne dhjetor 2012 Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 8:39 pm

e dini qe po ja fusni kot ju.e dini qe shum filma me par shfaqen ktu,dmth me par blihen nga kinemat tona se sa nga kinemat europiane.psh kur ika ne kinema heren e fundit,pyeta per filmin e 007,pjesa fundit.ne itali nuk kishte dal akoma vetem reklama jepej,nderkohe qe ktu kishte disa dit qe kishte dal.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 8:53 pm

PO NORMALE...FILMA SI 007...HAHHAHAHAHAHAHHA lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 8:59 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
e dini qe po ja fusni kot ju.e dini qe shum filma me par shfaqen ktu,dmth me par blihen nga kinemat tona se sa nga kinemat europiane.psh kur ika ne kinema heren e fundit,pyeta per filmin e 007,pjesa fundit.ne itali nuk kishte dal akoma vetem reklama jepej,nderkohe qe ktu kishte disa dit qe kishte dal.

tkam rrejt miii Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 9:00 pm

JAM DAKORT ME CHILD IN TIMEEE nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 9:36 pm

hot spicy shkruajti:
nqs atje shfaqet ne prill 2009 ktu mos e prit as ne dhjetor 2012 Twisted Evil Twisted Evilnqef nqef nqef Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   Fri Jan 23, 2009 9:55 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
e dini qe po ja fusni kot ju.e dini qe shum filma me par shfaqen ktu,dmth me par blihen nga kinemat tona se sa nga kinemat europiane.psh kur ika ne kinema heren e fundit,pyeta per filmin e 007,pjesa fundit.ne itali nuk kishte dal akoma vetem reklama jepej,nderkohe qe ktu kishte disa dit qe kishte dal.

tkam rrejt miii Laughing

hmm ndoshta se di, kurse ti o mel ja fut kot se ti se ke iden e filmit,ve bast qe ske par as pjesen e par,dhe jo me te flasesh per te fundit.nejseee se nga tema per filmin e Iron Maiden-ave kaloi ne teme: kinemaja dhe jeta.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: “Iron Maiden: The Movie”   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
“Iron Maiden: The Movie”
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: