Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Satanizmi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Thu Jun 25, 2009 7:57 pm

S.A.M shkruajti:
Mund te quhej BESIM...
Ca e quan ISLAMIN ti? Rrym ?!

une satanizmin keshtu e konsideroj nje lloj rryme qe ndiqet nga nje rryme njerezish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Satanizmi   Thu Jun 25, 2009 7:58 pm

Po ti the ashtu quhet...jo ashtu e konsideroj un !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rebel-for-sixtem
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 4
Mosha : 27
Vendndodhja : milan
Piket : 12
Data e regjistrimit : 14/06/2009

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Thu Jun 25, 2009 8:52 pm

organizatoret ghithmone sme lene rehat te shkruaj
atehere duhet te theme qe edhe forumet jane te kontrolluara nga satanistet
kujdesni djema shikoni videot ne faqen 8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Thu Jun 25, 2009 11:37 pm

dj jero shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Mund te quhej BESIM...
Ca e quan ISLAMIN ti? Rrym ?!

une satanizmin keshtu e konsideroj nje lloj rryme qe ndiqet nga nje rryme njerezish
nuk eshte rryme eshte besim,rryma eshte dicka tjeter,njerzit besojne ne satnizem dhe jo e ndjekin si rryme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sun Aug 09, 2009 8:02 pm

me pershkr pak ferrin sipas teje burzgoroth a si e ke emrin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sun Aug 09, 2009 8:52 pm

hot spicy shkruajti:
me pershkr pak ferrin sipas teje burzgoroth a si e ke emrin :D

gjete ta pysesh tani qe se ka me iden e forumit Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Mon Aug 10, 2009 5:21 pm

me thon te drejten kur isha me e vogel,i kisha qejf,e i besoja ato qe me thonin,e me pelqente ideja e satanizmit,saqe fillova te besoja ne satanizem e te shperndaja idet e tij tek ato te klases,e te ato qe rrija.ndoshta kjo ngaqe te ben ndryshe nga te tjeret,ose ndoshta kshu ishte koha,ose nuk e di pse e doja kaq shume te isha sataniste,ose te futesha ne keto gjera,por deri tani po kuptoj qe eshte e kot te besoj,jo siper tokes,jo posht tokes,jo ferri,jo parajsa.une besoj te jeta ime,te ajo qe shof,te ajo qe eshte e mire dhe e keqe,mjafton te ndihem mire,dhe ato qe dua te jen mire.pak rendsi ka se ku besoj.kshuqe nuk besoj fare as ne ekzistencen e zotit e as te satanit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Mon Aug 10, 2009 7:16 pm

RioT shkruajti:
me thon te drejten kur isha me e vogel,i kisha qejf,e i besoja ato qe me thonin,e me pelqente ideja e satanizmit,saqe fillova te besoja ne satanizem e te shperndaja idet e tij tek ato te klases,e te ato qe rrija.ndoshta kjo ngaqe te ben ndryshe nga te tjeret,ose ndoshta kshu ishte koha,ose nuk e di pse e doja kaq shume te isha sataniste,ose te futesha ne keto gjera,por deri tani po kuptoj qe eshte e kot te besoj,jo siper tokes,jo posht tokes,jo ferri,jo parajsa.une besoj te jeta ime,te ajo qe shof,te ajo qe eshte e mire dhe e keqe,mjafton te ndihem mire,dhe ato qe dua te jen mire.pak rendsi ka se ku besoj.kshuqe nuk besoj fare as ne ekzistencen e zotit e as te satanit!

nuk je e vetmja te siguroj. cdo bashkmoshatare e jotja ne ate mosh kishin mendime te tilla. ''mburreshin'' me besimin qe kishin te kjo ''gjeja keqe'' sepose ishin te vetmet ne shoqri qe besonin.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Mon Aug 10, 2009 7:20 pm

as qe e di fare se ca eshte....sme intereson shume.... :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Mon Aug 10, 2009 7:21 pm

si i behet qefi ktij..hahahaa Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Mon Aug 10, 2009 7:23 pm

haha e e ashtu eshte Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
vertet qe sja kam iden se ca eshte kjo gjeja dhe jam i lodh sot per te lexu gjith ate perralle........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rebel-for-sixtem
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 4
Mosha : 27
Vendndodhja : milan
Piket : 12
Data e regjistrimit : 14/06/2009

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Aug 15, 2009 8:44 pm

satanistet ne fuqi kane fshehur numrin e djallit 666 brenda microcipit qe po prodhohen apostafat per njerezit
ne vendet e industrializuara pas pak microcipi do behet i detyrueshem
shikoni videot ne faqen 8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sun Aug 16, 2009 9:40 pm

rebel-for-sixtem shkruajti:
satanistet ne fuqi kane fshehur numrin e djallit 666 brenda microcipit qe po prodhohen apostafat per njerezit
ne vendet e industrializuara pas pak microcipi do behet i detyrueshem
shikoni videot ne faqen 8

pa liiiiiiiiiidhjeee, akoma besoni te kto gjerat jo nr. jo vl. ??????????? Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Satanizmi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: