Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Pro
54%
 54% [ 44 ]
Kunder
46%
 46% [ 38 ]
Totali i votave : 82
 

AutoriMesazh
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 25
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Jan 28, 2009 1:31 am

pjo se ka te mirat dhe te keqiat e veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Jan 28, 2009 5:48 pm

nuk jam dakort po nejse me pelqejn ato qe fryhen me silikon..ka lezet Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DJ_ENI
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 8
Mosha : 24
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Jan 28, 2009 6:45 pm

per mendimin tim them se jam kunder se natyra te ka krijuar me nje fytyre normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Jan 28, 2009 6:58 pm

Pfff e shof ca truni ka EroldCeka!!!
Mesa di une kur 1 person te ben 1 pчetje duhet te kthesh pergjigje...:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Jan 28, 2009 7:58 pm

nese te nevojitet pse te mos i besh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Jan 28, 2009 8:27 pm

un jam pro per vet,nje arritje e madhe e shkences ,qe duhet shfrytezuar nga ai qe ka nevoje dhe deshire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Jan 28, 2009 8:29 pm

un per vete jom ne mes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Grifsha
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 26
Vendndodhja : tirane
Piket : 16
Data e regjistrimit : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Jan 28, 2009 8:51 pm

pro nderhyrjeve plastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Thu Jan 29, 2009 2:32 am

vetem nqs ka ndonje difekt ekstrem, te tipit fytyre e djegur apo ndonje deformim qe e ben tjetrin te ndihet keq, por nerhyrje per qef sic bejn ca prsh per te fryr gjoksin apo buzet a ku di un ca tjeter, boh sjam dakort
spo votoj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:24 am

S.A.M shkruajti:
Mars shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendim

Sikur ska shume lidhje kjo qe ke thene,ti mos nxirr perfundime nga raste te vecanta!Pastaj jo gjithmone behen per pune bukurie


Lexoje icik pyetjen qe do te bej me vemendje dhe me kthej pergjigje
E zem se ti e ke hunden me forme nga ana majte dhe buzen shtremet me forme nga ana djatht...ke mundesin ti kthesh ne vend te dyja...si cdo njeri tjeter normal...
Mos me thuaj qe sdo pranoje?
Apo ke ndermend me ngel beqar?

tani po e lexoj me vemendje kete hunden e kam normale nders buzen per ato qe me kane pare me vemendje e dine qe kur flas buza iken pak shtrembet dhe nuk kam pse te bej operacion plastike ai eshte nje difekt dhe une e pranoj kete difekt dhe nuk mendoj se per nje buze qe iken shtrembet do ngelem beqar perderisa koha gjer tani e ka treguar qe skam ngel beqar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:28 am

EroldCeka shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Mars shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendim

Sikur ska shume lidhje kjo qe ke thene,ti mos nxirr perfundime nga raste te vecanta!Pastaj jo gjithmone behen per pune bukurie


Lexoje icik pyetjen qe do te bej me vemendje dhe me kthej pergjigje
E zem se ti e ke hunden me forme nga ana majte dhe buzen shtremet me forme nga ana djatht...ke mundesin ti kthesh ne vend te dyja...si cdo njeri tjeter normal...
Mos me thuaj qe sdo pranoje?
Apo ke ndermend me ngel beqar?

tani po e lexoj me vemendje kete hunden e kam normale nders buzen per ato qe me kane pare me vemendje e dine qe kur flas buza iken pak shtrembet dhe nuk kam pse te bej operacion plastike ai eshte nje difekt dhe une e pranoj kete difekt dhe nuk mendoj se per nje buze qe iken shtrembet do ngelem beqar perderisa koha gjer tani e ka treguar qe skam ngel beqar

jam shum e sigurt qe sesht nai difekt i madh, dhe nuk bie shum ne sy mbi te gjitha, por te kesh nje fytyr ose pjes tjeter te trupit te djegur sdo doje te beje nderhyrje??! apo nqs do kishe aq sh defekte sa te mos ndiheshe mir me veten, normal qe do e beje !
skeni si flisni kot perderisa si keni provu ca gjera, jo se un i kam provu, por esht dicka llogjike

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:29 am

Child In Time shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Mars shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendim

Sikur ska shume lidhje kjo qe ke thene,ti mos nxirr perfundime nga raste te vecanta!Pastaj jo gjithmone behen per pune bukurie


Lexoje icik pyetjen qe do te bej me vemendje dhe me kthej pergjigje
E zem se ti e ke hunden me forme nga ana majte dhe buzen shtremet me forme nga ana djatht...ke mundesin ti kthesh ne vend te dyja...si cdo njeri tjeter normal...
Mos me thuaj qe sdo pranoje?
Apo ke ndermend me ngel beqar?

tani po e lexoj me vemendje kete hunden e kam normale nders buzen per ato qe me kane pare me vemendje e dine qe kur flas buza iken pak shtrembet dhe nuk kam pse te bej operacion plastike ai eshte nje difekt dhe une e pranoj kete difekt dhe nuk mendoj se per nje buze qe iken shtrembet do ngelem beqar perderisa koha gjer tani e ka treguar qe skam ngel beqar

jam shum e sigurt qe sesht nai difekt i madh, dhe nuk bie shum ne sy mbi te gjitha, por te kesh nje fytyr ose pjes tjeter te trupit te djegur sdo doje te beje nderhyrje??! apo nqs do kishe aq sh defekte sa te mos ndiheshe mir me veten, normal qe do e beje !
skeni si flisni kot perderisa si keni provu ca gjera, jo se un i kam provu, por esht dicka llogjike

kam te care te krahu i majte eshte shenje e madhe edhe ca do te thote do bej operacion plastik????? asnjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:34 am

te thaaaaaash njeher pra, por se paske kap moralin e postimit tim!!!
ti ske arrit ne ate pik qe MOS NDIHESH MIR ME VETEN DHE MOS NDIHESH MIR ME SHOQERINE dhe sta uroj, se po te kishte ndodh do e shifje ti!!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:36 am

Child In Time shkruajti:
te thaaaaaash njeher pra, por se paske kap moralin e postimit tim!!!
ti ske arrit ne ate pik qe MOS NDIHESH MIR ME VETEN DHE MOS NDIHESH MIR ME SHOQERINE dhe sta uroj, se po te kishte ndodh do e shifje ti!!!


jo se ke kapur ti postimin tim. une nuk bej operacione plastike per qef te shoqerise se do shoqeria.nqs une e ndjej veten mire sme intereson shume te te tjeret te tjeret le te me pranojne keshtu sic jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:39 am

haha e tmerrshme, sa e veshtir qenka t`merresh vesh me ty, anywayy shoku, edhe mendimi im kshu ishte, qe operacion per qef ske pse ben (E KE TE POSTIMI IM I PAR T EKJO TEM) deri ne momentin qe nuk ndihesh mir mem veten
shnet tani

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:41 am

Child In Time shkruajti:
haha e tmerrshme, sa e veshtir qenka t`merresh vesh me ty, anywayy shoku, edhe mendimi im kshu ishte, qe operacion per qef ske pse ben (E KE TE POSTIMI IM I PAR T EKJO TEM) deri ne momentin qe nuk ndihesh mir mem veten
shnet tani

sikur shkruajte qe kur nuk e ndjen veten mire ne "SHOQERI" lexoje me vemendje ca me ke shkruar perpara nejse klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 11:48 am

un per vete jam pro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:56 pm

EroldCeka shkruajti:
Child In Time shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Mars shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendim

Sikur ska shume lidhje kjo qe ke thene,ti mos nxirr perfundime nga raste te vecanta!Pastaj jo gjithmone behen per pune bukurie


Lexoje icik pyetjen qe do te bej me vemendje dhe me kthej pergjigje
E zem se ti e ke hunden me forme nga ana majte dhe buzen shtremet me forme nga ana djatht...ke mundesin ti kthesh ne vend te dyja...si cdo njeri tjeter normal...
Mos me thuaj qe sdo pranoje?
Apo ke ndermend me ngel beqar?

tani po e lexoj me vemendje kete hunden e kam normale nders buzen per ato qe me kane pare me vemendje e dine qe kur flas buza iken pak shtrembet dhe nuk kam pse te bej operacion plastike ai eshte nje difekt dhe une e pranoj kete difekt dhe nuk mendoj se per nje buze qe iken shtrembet do ngelem beqar perderisa koha gjer tani e ka treguar qe skam ngel beqar

jam shum e sigurt qe sesht nai difekt i madh, dhe nuk bie shum ne sy mbi te gjitha, por te kesh nje fytyr ose pjes tjeter te trupit te djegur sdo doje te beje nderhyrje??! apo nqs do kishe aq sh defekte sa te mos ndiheshe mir me veten, normal qe do e beje !
skeni si flisni kot perderisa si keni provu ca gjera, jo se un i kam provu, por esht dicka llogjike

kam te care te krahu i majte eshte shenje e madhe edhe ca do te thote do bej operacion plastik????? asnjehere
Njs ty ste ka ndodh ajo gje qe te bsh operacion po e di sh mire qe nqs se do te te ndodhte do ta beje ms bj ate historin qe nqs se ndjehem mire nk e bj... Wink
Se harrova me then...nk do ta beje vec ms te kishte lek :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 12:57 pm

Sa paska perparu pro-ja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 1:02 pm

Me vrt ke te drejt
dyfishi i te kundertes :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Jan 30, 2009 2:23 pm

edhe una jam proo,cte keqe ka te zbukurosh pamjen tende te jashte kur ke mundesi per ta bere,cdo njeri ka nevoj te ndihet i/e bukur
un ne te ardhmen do e bej nji vet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 01, 2009 11:04 am

jam kunder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 01, 2009 12:24 pm

Blue Paradise shkruajti:
edhe una jam proo,cte keqe ka te zbukurosh pamjen tende te jashte kur ke mundesi per ta bere,cdo njeri ka nevoj te ndihet i/e bukur
un ne te ardhmen do e bej nji vet :D


nqef nqef
dhe una
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
redian
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : Noti
Koha e lire : dal me shoqerine
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Tue Feb 03, 2009 6:24 pm

edhe une kuder jam biles i kam inat njerzit qe bejne operacione plastike si p.sh jane na ca goca qe i fryn buzet si buzet e vicit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Tue Feb 03, 2009 6:27 pm

un jam pro nderhyrjeve plastike.....cte keqe ka nese do te dukesh me e bukur..??edhe un e kisha bere nje po nuk e di akoma se ku...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: