Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Pro
54%
 54% [ 44 ]
Kunder
46%
 46% [ 38 ]
Totali i votave : 82
 

AutoriMesazh
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 12:24 am

jo po qe ta dish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 12:28 am

ik mi ti,celpse se asgje nuk di,kot flet,ja meshtjell si te te vij per mbar,prandaj dhe une tkam xhan Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 12:48 am

pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:21 am

MeTallicA shkruajti:
pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil

sa pa kuptim dalin fjalet nga goja njerezve.... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:28 am

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil

sa pa kuptim dalin fjalet nga goja njerezve.... Razz


ose thjesht ka ardhur koha qe ta nxjerresh trurin tend nga stand by dhe ti besh turn on Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:30 am

MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil

sa pa kuptim dalin fjalet nga goja njerezve.... Razz


ose thjesht ka ardhur koha qe ta nxjerresh trurin tend nga stand by dhe ti besh turn on Wink

sepse e kupton qe sapo i ben stand by (se ke nevoj te shplodhesh) te tjeret ste kuptojn me ,e humbin filin per shkak te paaftesis qe kan ne te kuptuar.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:31 am

un e kam deklarur dhe me perpara,sikur te kishte dhe nderhyrje plastike dhe per ne tru,nga idiot te beheshin te mencem njerzit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:31 am

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil

sa pa kuptim dalin fjalet nga goja njerezve.... Razz


ose thjesht ka ardhur koha qe ta nxjerresh trurin tend nga stand by dhe ti besh turn on Wink

sepse e kupton qe sapo i ben stand by (se ke nevoj te shplodhesh) te tjeret ste kuptojn me ,e humbin filin per shkak te paaftesis qe kan ne te kuptuar.

po si mund te te kuptojn te tjeret kur ti dhe kur flet e ke stand by trurin hahahahahahahahhahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:35 am

kuptohet tjetri dhe kur esht turn off,nejse,ik se me lodhe macok

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:36 am

Lacuna_Coil shkruajti:
kuptohet tjetri dhe kur esht turn off,nejse,ik se me lodhe macok

eh paske kalu turn off fare mee. nncncncnc sa inat me vjen, kam pas dhe un nje macoke shoqe me para apo seshte e drejte te thuhet macoke; duhet te them mace.Eshte njesoj si ai rasti ku nje vajz i thot nje djali " o qen" dhe ai sja kthen dot " oj qenushe" Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:42 am

MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
kuptohet tjetri dhe kur esht turn off,nejse,ik se me lodhe macok

eh paske kalu turn off fare mee. nncncncnc sa inat me vjen, kam pas dhe un nje macoke shoqe me para apo seshte e drejte te thuhet macoke; duhet te them mace.Eshte njesoj si ai rasti ku nje vajz i thot nje djali " o qen" dhe ai sja kthen dot " oj qenushe" Laughing

une di qe qenit femer nuk i thojne qenushe por pak me ndryshe lol! :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:43 am

ate thash dhe un vetem ne nje menyr pak me te sofistikuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Feb 08, 2009 1:46 am

MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
kuptohet tjetri dhe kur esht turn off,nejse,ik se me lodhe macok

eh paske kalu turn off fare mee. nncncncnc sa inat me vjen, kam pas dhe un nje macoke shoqe me para apo seshte e drejte te thuhet macoke; duhet te them mace.Eshte njesoj si ai rasti ku nje vajz i thot nje djali " o qen" dhe ai sja kthen dot " oj qenushe" Laughing


Suspect Suspect

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Wed Mar 04, 2009 2:09 pm

sme pelqejne nderhyrjet plastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lovilo
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 1
Mosha : 31
Vendndodhja : paradite pa pune,mbasdite pushim!!
Hobi : Udhetimet naten
Koha e lire : Rrugeve
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Mar 15, 2009 1:19 am

derisa njerezit jane aq te zote sa te sfidojne natyren ne kete aspekt pse te mos lejohet nderhyrja plastike!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Mar 15, 2009 1:21 am

Lovilo shkruajti:
derisa njerezit jane aq te zote sa te sfidojne natyren ne kete aspekt pse te mos lejohet nderhyrja plastike!!!!

sa i shkathet njeri, sa u antarsua bravo Laughing
m`pelqe pergjigja, njerzit e kan tregu veten qe jan te zote ta sfidojn natyren ne cdo aspekt jo vetem ne kte heh Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Sun Mar 15, 2009 12:29 pm

ce do merr veten ne qaf kot Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fatjona-kaka
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 21
Vendndodhja : maqedoni
Piket : 2
Data e regjistrimit : 03/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Apr 03, 2009 6:14 pm

une jam pro Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gjenta
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 24
Vendndodhja : Tetovė
Piket : 36
Data e regjistrimit : 07/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Tue Apr 07, 2009 10:20 pm

me mir kunder....njeriu eshte me i bukur si e ka fal zoti e jo me lloj lloj plastike neper fytyr Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Tue Apr 07, 2009 10:22 pm

gjenta shkruajti:
me mir kunder....njeriu eshte me i bukur si e ka fal zoti e jo me lloj lloj plastike neper fytyr Laughingpo nqs se ti bon nje aksident edhe je car ne faqe si do ja besh do e mbash faqen me fije edhe me shenjen ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Apr 10, 2009 2:16 am

ja nje arritje tjeter cheers cheers

France, transplanti i pare i fytyres dhe parakrahut

06/04/2009

France, transplanti i pare i fytyres dhe parakrahut
Mjekesia ka hedhur nje tjeter hap te madh perpara. Ne Paris te Frances eeshte kryer per here te pare nje transplant fytyre dhe parakrahu.

Nderhyrja qe zgjati disa ore u krye tek nje 30 vjecar nga kirurget franceze te spitalit “Henri Mondor” ne qytezen Kreteil afer Parisit. Transplanti eshte kryer ne mesnaten mes se shtunes dhe te dieles dhe sipas te dhenave te para, pacienti eshte ne gjendje te mire shendetesore.

Nese gjithcka ecen sipas parashikimeve, atehere metodika e perdorur nga mjeket franceze do filloje te aplikohet ne shume qendra kirurgjikale perendimore.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
breang dance
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 22
Vendndodhja : up and up
Hobi : the streetbasket
Koha e lire : streetbasket,pub,net,chat,music,tv.
Piket : 463
Data e regjistrimit : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri Apr 24, 2009 8:07 pm

une jam kunder nderhyrjeve plastike sepse ajo ka edhe efekte ansore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 26
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri May 01, 2009 5:09 pm

po me se jan gjynaf ca njerez qe sjan aq normal nga pamja... ku mund te hyj gjithkush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri May 01, 2009 6:42 pm

nqs eshte e nevojshme pse jo??
po per qef tip fryrje buzesh apo gjoksi blaaaahhhhh ma shpif
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Fri May 01, 2009 7:37 pm

patjeter qe po,ne nje mendje me hotin jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: