Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
histori Vetmia foto keni mire tjetrit dashurie besh ANTARET madhe antari poezi jeta cfare lumturi fotot bukur kasandra adoleshenca adoleshentet thenie jeten lojra fate eshte shprehje
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 SPIRO XEGA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: SPIRO XEGA   Sat Jul 26, 2008 11:46 pm

E njef njeri eeeeeee ?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Sat Jul 26, 2008 11:48 pm

Une per vete jo Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 27
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Fri Aug 01, 2008 12:53 am

o almir ca ke kshu me duket sikur ke pi si shume qumesht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Fri Aug 01, 2008 1:25 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
E njef njeri eeeeeee ?????????

shi si bo almiri sikur merr vesh nga piktura Laughing Razz:P:P
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Fri Aug 01, 2008 1:49 pm

ooooooooooooouuuuuuuuu un smar vesh eeee po esht denisi qe mer vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Tue Nov 25, 2008 1:49 am

se njof personalisht po me than qe esht piktor i vjeter!!!!!ej po dhe ju sa pytje te veshtira qe bani ma keq se un!!!!po kto ropt perderisa jane te tema e piktures piktore do jen se sjan barinj jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Assy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 25
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Sun Feb 01, 2009 7:27 pm

Ky njeri meriton shume me teper sesa kaq komente... jam krenare tpranoj lidhjen e gjakut qe kam me spiro xegen,duke qen se ka qen katragjyshi im. nje njeri q e kishte pikturen n gjak,i lindur dhe rritur ne korce n fillim ka punuar n stanboll duke pikturuar n lidhje me tema fetare,por m von iu perkushtua pikturave q shprehnin patriotizem, duke ngritur sa me lart figuren e skenderbeut dhe ngjarjeve historike.duhet t dime shum m teper per artistet tane. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Tue Jun 09, 2009 12:21 pm

merrni lexoni Historin e Artit,botimin e vjeter te kohes se xhaxhit Enver,se eshte e papame.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Tue Jun 09, 2009 3:26 pm

nuk e di fare kush eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dimion
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 29
Vendndodhja : Korce
Hobi : Piktura
Koha e lire : shah dhe libra
Piket : 6
Data e regjistrimit : 23/03/2011

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Mon Apr 11, 2011 10:48 am

Spiro Xega e njoh une shume mire dhe per te kam krijuar dhe nje website per te gjithe ata qe nuk enjohin le ta shohin se ka vleera te pakrahasueshme dhe eshte piktor i rangut nderkombetar dhe bota e njeh shume mire.
Ja: http://spiroxega.mosaicglobe.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dimion
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 29
Vendndodhja : Korce
Hobi : Piktura
Koha e lire : shah dhe libra
Piket : 6
Data e regjistrimit : 23/03/2011

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Mon Apr 11, 2011 10:49 am

Ti Assy cfare lidhje gjaku ke me piktorin e njohur Spiro Xega?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SPIRO XEGA
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: