Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 QEMAL VOGLI

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: QEMAL VOGLI   Sat Jul 26, 2008 11:56 pm

E njef njeri apo jo
nqs se njifni smerrni vesh nga futbolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Sat Jul 26, 2008 11:57 pm

un e kam then qe smarr vesh nga futbolli
kshuqe se njof hauhahauhau

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Sun Jul 27, 2008 1:05 am

un se njof
nga tr eshte??

po qe puna per te medhenjt e elbasanit kur ka qen "labinoti" flasim lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Sun Jul 27, 2008 1:33 pm

esht portieri me i mire shqiptar i te gjitha koherave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Sun Jul 27, 2008 2:23 pm

ej po ca jaen keto tema re qe hapni

JO PO E NJIFNI JU VERIN CUNIN E BUQES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Sun Jul 27, 2008 2:28 pm

E KAM SERIOZISHT ESHT PORTIERI ME I MIRE SHQIPTAR PYESNI KE TE DONI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Sun Jul 27, 2008 2:29 pm

po mire re edhe po qe ca me hyn ne pune mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Sun Jul 27, 2008 2:31 pm

po mir pra a esht futbollist flisni per te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Mon Aug 25, 2008 12:24 am

I madhi Qemal Vogli , ish portieri i shqiperis , edhe te birin etij e beri portier dhe e sterviste jo me top por me tulla..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Thu Sep 25, 2008 7:06 pm

ehhh... ne ate kohe ka pas futbollista tamom shqipria!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   Thu Jun 11, 2009 6:12 pm

Qemal Vogli lindi mė 29 shtator 1929 nė qytetin futbolldashės tė Kavajės.
Qė i vogėl ai mbrojti pėr 2 kampionate portėn e Besės. Pastaj pėr 3
vjet atė tė Yllit tė Kuq tė Durrėsit. Por Vogli nė kontrast me mbiemrin
e tij u bė shpejt i madh. Ai bėhet pronė e Dinamos, qė nė lindje tė
saj, duke fituar 6 herė titullin kampion dhe 5 herė Kupėn e Shqipėrisė.
Qemal Vogli ėshtė ndėr futbollistėt shqiptarė, qė e ka veshur nė
moshėn mė tė re fanelėn kuqezi. Ka qenė vetėm 17 vjeē. 11 ndeshje me kombėtaren shqiptare
sigurisht nuk janė shumė pėr njė portier tė kalibrit si Qemal Vogli,
por duhet pranuar se ashtu ishin kushtet. Ai ishte i gjatė 1 metėr e 87
centimetėr dhe peshonte 75 kilogramė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: QEMAL VOGLI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
QEMAL VOGLI
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: