Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Fotot e antareve.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Fotot e antareve.   Tue Feb 03, 2009 9:53 pm

hot spicy shkruajti:
spo e gjej foton e don corleones po ai esht i bukur vet ska nevoj per komente Razz
thnx po te gerrmosh aty do e gjesh.nga faqja 64 me duket a 65 :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Tue Feb 03, 2009 9:55 pm

don corleone shkruajti:

bingooooooooooooooooooo cheers cheers cheers
yll fare lal
si gjthm te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Tue Feb 03, 2009 9:56 pm

hot spicy shkruajti:
don corleone shkruajti:

bingooooooooooooooooooo cheers cheers cheers
yll fare lal
si gjthm te puth
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Embarassed Embarassed Wink te puth thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:23 amktu jemi me 21 qershor 2008, ditlindja imeee ku u bera maxhorene lol
ishim afer shpis sime, sa kishim kalu ate dyqanin me motorra Cc 215 apo jo fefe :D
hehe car nostalgjieeeeeeee
fefe kam ne pc nje album vetem me fotot qe mke be ti dhe me ato budalliqet qe ke pas ti nehi5 lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:23 am

mduket se e kam ngatarru emrin e motorrit lol

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:24 am

Child In Time shkruajti:


ktu jemi me 21 qershor 2008, ditlindja imeee ku u bera maxhorene lol
ishim afer shpis sime, sa kishim kalu ate dyqanin me motorra Cc 215 apo jo fefe :D
hehe car nostalgjieeeeeeee
fefe kam ne pc nje album vetem me fotot qe mke be ti dhe me ato budalliqet qe ke pas ti nehi5 lol!
shum mir te dy..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:24 am

iiii une e kam pa kete foto te nesermen edhe ka qene e paharruhme ajo dite
arli me floke te gjata ke dal shuuuuuuuume bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:25 am

thenkju rez, kena dal te dy tpapam Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:26 am

Child In Time shkruajti:
thenkju rez, kena dal te dy tpapam Cool
mire une nuk thash gje hahhha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:29 am

iiiiiiii sa bukur te dy,sinqerisht po mpelqen shum shum.
o arl ca i bere flokve o kalafmi i keq??? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:32 am

haha rri se po i rris prap (ishalla sme prishet mendja deri ne fund te sezonit Rolling Eyes ) ndoshta dhe i lyej :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:33 am

hihi arlinda
mu kujtua e gjith ajo dita , kur u takum te lulishtja perball heavy metal shop , sikur e dija qe do te shifja en autobuz haha , pastaj qe dolem me blue paradise dhe ate shoqen tende tjeter, pastaj me sidritin te alkimia.... e kshu
dit e bukur
kte foton e ka vellai im ne cel , se ate cel qe e kemi be ja kam dhen atij lol
te puth foort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:36 am

eeeee ylli un qe isha me vones si gjithmon lol!
pastaj te big bite qe hengrem, alkimiaaaaaaaaaa pooo, sidriti Razz
pastaj qe mpercolle....uuu ti kishe ardh dhe pa leje
aa te vdes una se mka marr malli
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 1:37 am

Child In Time shkruajti:


ktu jemi me 21 qershor 2008, ditlindja imeee ku u bera maxhorene lol
ishim afer shpis sime, sa kishim kalu ate dyqanin me motorra Cc 215 apo jo fefe :D
hehe car nostalgjieeeeeeee
fefe kam ne pc nje album vetem me fotot qe mke be ti dhe me ato budalliqet qe ke pas ti nehi5 lol!
keni dal shum shum mire
p.s.po me pelqejne shume vathet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 8:54 pm

there with out me shkruajti:

shum yje keni dal..
sidomos ajo goca..pupupupu sa e mire qe eshte Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 10:48 pm

angel boy shkruajti:
there with out me shkruajti:

shum yje keni dal..
sidomos ajo goca..pupupupu sa e mire qe eshte Razz


qe kemi dale si yje e dime ne e lale s'eshte nevoja te na e thuash ti po per ate gocen avash icik nje keshill po te jap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 10:49 pm

uuaaa foli eroldi. je xheloz moooo????????????? Evil or Very Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 10:50 pm

EroldCeka shkruajti:
angel boy shkruajti:
there with out me shkruajti:

shum yje keni dal..
sidomos ajo goca..pupupupu sa e mire qe eshte Razz


qe kemi dale si yje e dime ne e lale s'eshte nevoja te na e thuash ti po per ate gocen avash icik nje keshill po te jap

ok..do e kem parasysh keshillen tate :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 10:50 pm

angel boy shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
angel boy shkruajti:
there with out me shkruajti:

shum yje keni dal..
sidomos ajo goca..pupupupu sa e mire qe eshte Razz


qe kemi dale si yje e dime ne e lale s'eshte nevoja te na e thuash ti po per ate gocen avash icik nje keshill po te jap

ok..do e kem parasysh keshillen tate :gaga:


shiko se vetem heren e pare flas me te mira hajt shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 10:51 pm

erold per koken time me acaroveeeeeeeeeeeeeeeeeeee.cpate moooo?? ca ke pire?????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Thu Feb 05, 2009 10:52 pm

EroldCeka shkruajti:
angel boy shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
angel boy shkruajti:
there with out me shkruajti:

shum yje keni dal..
sidomos ajo goca..pupupupu sa e mire qe eshte Razz


qe kemi dale si yje e dime ne e lale s'eshte nevoja te na e thuash ti po per ate gocen avash icik nje keshill po te jap

ok..do e kem parasysh keshillen tate :gaga:


shiko se vetem heren e pare flas me te mira hajt shnet

mos e vrit mendjen mo plako....ske pse na kercenon kot pa lidhje..nejse..
have a nice day Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Sat Feb 07, 2009 4:07 am
me, in colors SmileSmile

p.s muri imee, qe e kam pikturu vet hehe :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Sat Feb 07, 2009 9:57 am

edhe une kete do pysja ku ke dale...
sa bukur e ke be murin mi..po edhe ti ke dale sh nice.me pelq shume ajo bluza me lejla Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Sat Feb 07, 2009 10:47 am

paske dal bukur fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Sat Feb 07, 2009 7:16 pm

Child In Time shkruajti:me, in colors SmileSmile

p.s muri imee, qe e kam pikturu vet hehe :D

yll fare . kisses ylli te puth te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 29Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Fotografia-
Kėrce tek: