Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Lojra per Pc...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Lojra per Pc...   Sun Jul 27, 2008 11:07 pm

Na thoni lojen qe po luani tani,ose lojrat me te bukura qe keni luajtur dhe ju kan ngel fiksim,gjithashtu na sygjeroni ndonje loje te bukur.

Meqense kam nje qender lojrash per pc tek komuna parisit nr tr (jo internet) kam shancin dhe rastin per te luajtur shum lojra te ndryshme per pc,per mendimin tim loja me 1 per strategji mbetet Lord of the Rings (2) tek kjo loje ska shanc njeri me fitu kunder meje :D .

Nje loje tjeter eshte edhe Euro 2008 (ka edhe shqiperine brenda) loje e lezetshme


na thoni ndonje loje ju..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Jul 27, 2008 11:21 pm

super mario. hahahaa lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Jul 27, 2008 11:44 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
super mario. hahahaa lol!

duket per te qesh,po ka qen loje e papare,kur luhej me kompjuter me kaseta te verdha,e luaja shum ne 97,nuk dilja nga shpia pa e mbaru si loje, :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Jul 27, 2008 11:47 pm

e ka pas lujtn edhe babi im. Jo vetem e ka pas lujt po ka qene i fiksuar pas marios. Jasht plasnin te shtenat ne 97 ndersa babi im luante marion. Nga te paktat gjera qe mbaj mend nga 97.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Jul 27, 2008 11:52 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
e ka pas lujtn edhe babi im. Jo vetem e ka pas lujt po ka qene i fiksuar pas marios. Jasht plasnin te shtenat ne 97 ndersa babi im luante marion. Nga te paktat gjera qe mbaj mend nga 97.


po normal keto lojra fiksuse luhen vetem kur je pushim dhe ske me cfare te meresh tjeter,si periudha e 97 psh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Jul 27, 2008 11:53 pm

me tank haaha
rri mos na kujtoni nintendon se si kemi loz me ato lojra acaruese ateher !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Mon Jul 28, 2008 2:01 pm

hihi ca teme kjo , une luj me spongebob dhe counterstrike kto i kam fiksim lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Mon Jul 28, 2008 3:43 pm

counter strike i thy ne mes te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 27
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Wed Jul 30, 2008 7:56 pm

provolushen 08 dhe fifa 08
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Aug 24, 2008 3:55 pm

per mua jan

Prince Of Persia Warrior Within
Prince Of Persia The Two Thrones
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sat Oct 11, 2008 11:31 am

fefe_ shkruajti:
counter strike i thy ne mes te gjith

ke nji tek per tek??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Dec 28, 2008 9:05 pm

a ka ndonje ketu per Moto GP??????:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Dec 28, 2008 9:13 pm

COUNTER STRIKE.....DUA TE SHFRYHEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sun Dec 28, 2008 9:13 pm

sdi ta berdoresh b44 edhe pse ke lujt shum prap nuk di ta perdoresh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
isi
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Piket : 2
Data e regjistrimit : 19/03/2009

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Thu Mar 19, 2009 11:42 pm

ej di ndonjeri si shkarkohen lojra per pc Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Thu Mar 19, 2009 11:49 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
super mario. hahahaa lol!

pooo :D edhe me play station kam pas lujt shuuuume una, crash bandikot e ka lujt njeri? :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Thu Mar 19, 2009 11:55 pm

fefe_ shkruajti:
me tank haaha
rri mos na kujtoni nintendon se si kemi loz me ato lojra acaruese ateher !


yyyyyyy sa koh pa lujt,fiximi jetes sime ka qen.... lol! Razz Razz
me shum mpelqente te ndertoja me model muret mbrojtse Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Fri Mar 20, 2009 7:32 pm

loja qe sapo mbarova eshte Sillent Hill 4 The Room...shume loje e bukur..:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Fri Mar 20, 2009 9:53 pm

skam kohe te loz e kam menjen per te tjera gjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   Sat Jul 25, 2009 5:05 pm

kamlujt para nje muaji me lojrat e nintendos se gjeta com qe kam pas atehet.. icik me zor po punonte akoma.. e sa gallat kan qen atehet po tani pfffffff duken kot..
ne pc luaj NFS most wanted.. e kam maru po e luj prap naj her ku skem ca te baj....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lojra per Pc...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lojra per Pc...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: