Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 A luani muzik ne ndonje bend ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Thu Mar 26, 2009 7:56 pm

po un lujm,dhe kemi rock band vetem me goca:Dgirls power definitivisht!
meqe ra llafi,dmth e bona vet llafin me ra ktu,hidhini i sy e i vesh kenges s top festit
http://www.youtube.com/watch?v=G-f0hS5kjew

hope tju pelqej:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Thu Mar 26, 2009 8:08 pm

Enny-Art shkruajti:
po un lujm,dhe kemi rock band vetem me goca:Dgirls power definitivisht!
meqe ra llafi,dmth e bona vet llafin me ra ktu,hidhini i sy e i vesh kenges s top festit
http://www.youtube.com/watch?v=G-f0hS5kjew

hope tju pelqej:)

dje isha me ledion dhe ju kemi permendur ju te 5ta.
ju ka ngritur ne qieell ai,ahh sa keq qe sju pash
gjithsesi suxsese goca,u're so hiiigh Wink
dhe ajo rrym pelqehet shumm,jam e sigurt qe do merrni vota shum :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Thu Mar 26, 2009 8:12 pm

meq sna ke pa mund tna shofesh online :)e kom dhen linkun lart:)enjoy:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Thu Mar 26, 2009 8:14 pm

Enny-Art shkruajti:
meq sna ke pa mund tna shofesh online :)e kom dhen linkun lart:)enjoy:P

e pash,ju betohemi jeni suuper
:D Asy e ka ber textin?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Thu Mar 26, 2009 8:24 pm

jo enny:D
une dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Thu Mar 26, 2009 8:47 pm

Eniii sa papammmmmmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Thu Mar 26, 2009 9:00 pm

enny sa njish firma!!! :D
urime per kengen, ishallla me naj cmim Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Mon Mar 30, 2009 4:19 pm

uauuuu m,e ne fund grupe femrash....hata fare...suksese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Mon Mar 30, 2009 4:30 pm

po te nje grup cunash hip hopistash qe jane te pa pam emri grupit e kane grupi TIK TIK TA RRAS NE THIK Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EMI
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 23
Vendndodhja : Lice
Hobi : MUZIKA
Koha e lire : ca te mteket
Piket : 3
Data e regjistrimit : 31/05/2009

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Tue Jun 02, 2009 10:26 am

Ka te drejt ai me siper.... jam per vete pianiste dhe esht profesion shum i lodhshem... un per vete e nisa grupin& deshtoi pa fillu akoma.. Ca ti bosh.. por gjithsesi un kam trecerekun e shoqnise neper Band tndryshem & do ishte e papame sikur ti binim tgjith neper lokale darkave..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Tue Jun 02, 2009 11:08 am

Big_Boss shkruajti:
po te nje grup cunash hip hopistash qe jane te pa pam emri grupit e kane grupi TIK TIK TA RRAS NE THIK Razz:P:P

Me mir do ishte TAK TAK DO VI TA HAJ Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 7:44 pm

un jam menaxheri,vocalisti...kitarrist esht i shoku im...banda quhet me mire drog sesa buk...dmth nqs rrin gjith diten tu honger nuk e ke menjen me bo nai muzik,kurse me drog kalon ne nje gjendje tjeter qe i shef gjerat ashtu sic jane,me pak fjale dyert e perceptimit hapen...dhe per me teper te vjen dhe frymzimi per me shkrujt kengen...

rryma : mmmm...kte se kisha menu naiher pfff...nese do e degjonit do thonit rrok po nuk esht ashtu...ngjan dhe me rapin si me thon rrep me kitarre...po jo as kshu nuk esht tamam se biti im nuk esht stil hip hopi esht me shum sikur i interpreton poezin....vk man....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 7:46 pm

hahahhaha sdini rrymen mo
ju beni rap metal?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 7:47 pm

keni ber nai kenge ju???? Suspect Suspect Suspect Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 7:50 pm

keng the....kena bo i tuf....po bojm albumin e dyte hahahaha...jo jo seriozisht kur mblidhemi luajme per qef...ndonje ca te na vije...njera titullohet kur mami ngel pa lek edhe un ashtu jam....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 7:50 pm

je mami?
apo je pa lek?
anyway suksese :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 7:52 pm

pytje retorike kjo...thnx lali...
po kam ndermend ta zgjeroj grupin...meqe ra fjala pjestari tjeter quhet darling lacku...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 7:56 pm

kristi te uroj suksese per grupin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 8:23 pm

faleminderit !
e vlersoj shum ej ti i bjen kitarres eeee...sa keq qe snojf na nji tjeter knej vajze qe i bjen kitarres se do ta doja nje ne grup...hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 8:54 pm

kjo esht nje pfff....ca quhet qe sapo e shkrujta...do behet "kenge" hihihihi
spranoj komente negative por edhe nese e merrni me mend pergjigjen qe mos ta shkruj un

fak
fak
fak
fak

fat kakir ky fati im kur faltrat ferferin
ferferin fort forcen qe ferkon
lart e me lart do tme coje

my lyrics starting hight and my ink got loe
fuking life east suks...in the west we trust
yeah girl in the west we trust come and you and lets make a fantastik trust...

perberie kimike radioaktive behem kur acidin marr
provoje dhe ti ne autastradene parajses shko...
merr autostraden ne fundin e nates dhe do te takosh shumte panjohur qe duan te te ....
dhe prap se prap vetem disa sekonda kalojne zemer dhe te duken sikur nje jete ke qe i njeh

ajo jeton larg ne rruget me ballokum
ku esta veres festohet si dita me e merzitshme e vitit....
e megjithate per kete mburren sikur ca e kane

rima ime spo punon sot por nese ke intelekt dhe llogjika te punon
futi i dysh dhe emagjinata fillon...
muzika lind vet nga shpirti im nese do ta degjosh come and fuk wuth me...
digje naten zemer mos lejo qe jeta te behet monoton

eja zemer ndize flaken time comon baby light my fire thoshte bobie dhe un them pse se tha jimi sepse ai skishte pse ti tterriste femrat ato vinin vet pas tij...
dhe un prap e them hajde zemer ndize flaken time sepse ferri ku po jetojm na thot ta bejm kete per ndryshe do thonim hajde dor kape ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 8:55 pm

hahahaha sa keng gallat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   Wed Jun 03, 2009 8:59 pm

jo me jo...kjo esht pergjigja qe do i pelqente autorit ne kete rast mu eee...
njs
jo me i bo qefin vetes po kshu mendonin edhe per poezite e jimit ne fillim...hahahaha

IM THE KING LIZARD AND I .......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A luani muzik ne ndonje bend ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: