Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Wed Jun 25, 2008 1:23 pm

Ju pelqejne tatuazhet? A keni ndonje tatuazh? Nqs jo, do te donit ta kishit nje?
Cfare keni ose cfare do te donit te kishit si tatuazh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Sun Jun 29, 2008 4:53 pm

po me pelqejn shuum.
nuk kam por dua te kem nje te vogel. kismet pas ca vitesh se tani..ehe prindi....lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Thu Jul 10, 2008 10:43 pm

Une po per vete,me pelq e shpresoj ta kem nje ne te ardhmenmgjs them se do e bej nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Fri Jul 11, 2008 11:16 pm

Me pelqen te kem vetem nje, por nuk jam e sigurt nqs do e bej, sepse kam frike se me vone behem pishman. Por nqs bej, per momentin kam deshire nje celes soli ose nje note muzike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Sat Jul 12, 2008 12:14 pm

sigurisht qe me pelqejne ,dhe nese do te kisha shancin per ta bere nje do te doja nje kitare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Mon Jul 14, 2008 11:29 pm

Para dy ditesh ia hapa kete mhb babit.Po e acarova icik se ia bente po po te le une,mire i thoja e bej ne nje vend ku se shef ti lol! Mami qeshte nga ana tj,u kenaqa dhe une me verte se e acarova icik geek E babi qe vazhdonte me te veten goca serioze nuk bejne tatuazh,pse si Nocja do behesh ti? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 26
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Wed Jul 16, 2008 10:09 pm

hahaha e fort kjo mars..


Edhe mua me pelqejne shume tatut edhe nuk e di ne nje te ardhme them se do i kem nje por sma do mendja qe do e mbaj deri ne fund te jetes nese e bej kam ca ide kshu se ku dhe cfare po se di te shofim.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Wed Jul 16, 2008 10:11 pm

na thuj ndonje nga kto idet qe ke.. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 26
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Wed Jul 16, 2008 10:13 pm

NJe ide e kam tek shpatulla nje "sad angel" e kam pare diku eshte shume gje e bukur nje e kam te dora por se di mabse shkruaj noi fjale po te vogel qe sbie shume ne sy pastaj kam nje ide tjeter tek qafa mbrapa aty mund te shkruaj pseudomin ose date ose ose noi gje tj kaq per tani :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Wed Jul 16, 2008 10:19 pm

MaRgOt shkruajti:
NJe ide e kam tek shpatulla nje "sad angel" e kam pare diku eshte shume gje e bukur nje e kam te dora por se di mabse shkruaj noi fjale po te vogel qe sbie shume ne sy pastaj kam nje ide tjeter tek qafa mbrapa aty mund te shkruaj pseudomin ose date ose ose noi gje tj kaq per tani :D

nqef nice ideas....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 26
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Wed Jul 16, 2008 10:38 pm

thanks u !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Thu Jul 17, 2008 4:15 pm

Une pata nje tattoo te perkohshem 2 javor pata bere stemen e grupit tim te preferuar HIM por tani per fat te keq tattoo-ja nuk eshte me Sad me vone do bej ne kurriz nje engjell te madh tani per tani asgje sa te rritet edhe pak trupi se nuk dua qe te prishet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 26
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Thu Jul 17, 2008 4:17 pm

E edhe te ngeli shenj kjo tatoo-ja ty se thone qe tatoo e perkoshme ngelin shenje???????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Thu Jul 17, 2008 4:19 pm

MaRgOt shkruajti:
E edhe te ngeli shenj kjo tatoo-ja ty se thone qe tatoo e perkoshme ngelin shenje???????????????

jo fare skam asnje shenje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 26
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Thu Jul 17, 2008 4:20 pm

Oh sa mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Fri Jul 18, 2008 7:40 pm

tatto si jo, e kam fiksim nje tatto sidomos tek krahu, ne kurriz dhe nje aty tek ai vendi siper asaj ku ulemi Razz hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Sat Jul 19, 2008 3:11 am

sjam sh e fiksume, por po te me jepej mundsia do doja nji tatuazh me fjalet peace dhe freedom Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Tue Jul 22, 2008 9:15 pm

ermm,,i kam pas qejf,,edhe tani i kam por jo qe e du dhe vdes,,me shume me terheqin piercings,,nese do te beja,,do beja ndonje inicial,,ose "riot"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Tue Jul 22, 2008 9:18 pm

ehe i kam fiksim dhe sh shpejt do ta bej nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Tue Jul 22, 2008 11:57 pm

un e kam be 1 vet ne shtepi , me 1 makin te ber vet por mu hoq , ne dore , vetem 1 viz ka ngel , boje nga ato te marumet "pilikan"

doja te beja 1 ne qafe bashk me ja 2 shok te tjer , por ato 2 te tjeret sflasim me me goje keshtu qe nuk behet gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Wed Jul 23, 2008 12:00 am

fefe_ shkruajti:
un e kam be 1 vet ne shtepi , me 1 makin te ber vet por mu hoq , ne dore , vetem 1 viz ka ngel , boje nga ato te marumet "pilikan"

doja te beja 1 ne qafe bashk me ja 2 shok te tjer , por ato 2 te tjeret sflasim me me goje keshtu qe nuk behet gje

edhe atij shokut tend nje vize i kishte ngel. po pse nuk e vazhdoni?? do ishte bukur :D :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Wed Jul 23, 2008 6:55 pm

fefe_ shkruajti:
un e kam be 1 vet ne shtepi , me 1 makin te ber vet por mu hoq , ne dore , vetem 1 viz ka ngel , boje nga ato te marumet "pilikan"

doja te beja 1 ne qafe bashk me ja 2 shok te tjer , por ato 2 te tjeret sflasim me me goje keshtu qe nuk behet gje

ta paskan fut me ate bojen :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Thu Jul 24, 2008 12:03 am

2 mije lek ishte haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arble rookz
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Mosha : 27
Vendndodhja : siper nkarrike
Hobi : te lexoj libra agagagag
Koha e lire : skom,perher axhenda plot !!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Thu Jul 24, 2008 12:22 pm

jo sme pelqejn se te hikin shpejt nga qefi !!
yyyyyyyyyyy sa eqf ka qen athere te boje tato i shikoni pleqt me zemra,me akrepa,depozitat e shpis,,,,etj etj ,,dikur ajo ka qen ne mod te beje ashtu gjrash tani ato spelqehen meeee ...po ashtu do jen edhe gjerat qe do beni & ju tatoooo Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 22
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   Sat Jul 26, 2008 5:04 pm

nuk eshte se kam nje preference te vecante per tatuazhet. te kisha nje nuk eshte keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: