Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 HYRJA NE NATO

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Perfect Dad
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Mosha : 32
Vendndodhja : kappaoil
Piket : 80
Data e regjistrimit : 01/04/2009

MesazhTitulli: HYRJA NE NATO   Sun Apr 05, 2009 9:09 pm

SI MENDONI A ESHTE ARRITJE HYRJA NE NATO??? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Perfect Dad
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Mosha : 32
Vendndodhja : kappaoil
Piket : 80
Data e regjistrimit : 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Sun Apr 05, 2009 9:11 pm

MENDOJ SE PO.TREGON SE PARI PLOTESIMIN E KRITEREVE TE CAKTUARA GJE QE VERTETON EDHE NJE HERE PLOTESIMIN DHE SUKSESIN E REFORMAVE QEVERITARE DHE NGA ANA TJETER TREGON NJE SHKALLE DHE NJE FAQE TE RE NE HISTORINE E JETES POLITIKE SOCIAL EKONOMIKE KULTURORE SHQIPTARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Sun Apr 05, 2009 9:18 pm

kjo sme duket shum teme per adoleshentet po hajt me
anyway

te them te drejten fare,ndonje arritje e madhe nuk me duket,pasi ne fund te fundit per luft behet fjal (megjithse sigurisht ne kte rast NATO esht per mbrojtjen ndaj luftrave) por kam pershtypjen qe pa luft ska ''pun'' per forcat e armatosura.
ne rradh te par populli ka nevoje per mireqenje, shqiperia ska vende pune ,jan ne pakic madje dhe papunsia eshte treguesi kryesor i ekonomis se nje vendi.
nuk them qe hyrja ne NATO ishte e kote dhe e panevojshme,por ama ne rradh te par duhen par ca gjera tjera,duhet ditur se cdo populli ne te vertet para se te shoh avion ushtarak neper qiell

my opinion

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Sun Apr 05, 2009 9:49 pm

pse s`qenka teme per ktu, ka edhe antar mbi 18 vjec qe jan ne gjendje te votojn, pastaj mos harro klaudion qe tani merret me politik Razz

njs..duhet permend fakti qe ne hyme ne N (north)A (atlantic)T (treaty) O(organization) me rastin e 60 vjetorit te krijimit te saj, 4 prill bashk me Kroacine

un personalisht nuk jam kundra NATO-s, mire beme edhe qe hyme, por dikush qe e njef mire nivelin e vendit tone, do i duket pa vend hyrja ne kte kohe dhe gjith kjo zhurme per kaq gje ishte sa per sy e faqe.
gjithsesi esht nje nga gjerat e fundit qe me intereson per momentin..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Sun Apr 05, 2009 9:54 pm

Child In Time shkruajti:
pse s`qenka teme per ktu, ka edhe antar mbi 18 vjec qe jan ne gjendje te votojn, pastaj mos harro klaudion qe tani merret me politik Razz

njs..duhet permend fakti qe ne hyme ne N (north)A (atlantic)T (treaty) O(organization) me rastin e 60 vjetorit te krijimit te saj, 4 prill bashk me Kroacine

un personalisht nuk jam kundra NATO-s, mire beme edhe qe hyme, por dikush qe e njef mire nivelin e vendit tone, do i duket pa vend hyrja ne kte kohe dhe gjith kjo zhurme per kaq gje ishte sa per sy e faqe.
gjithsesi esht nje nga gjerat e fundit qe me intereson per momentin..

kete do thoja edhe une..nje nga gjerat qe se di po e shoh sh larg vetes,,,nuk me prek mua fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Sun Apr 05, 2009 9:55 pm

Child In Time shkruajti:
pse s`qenka teme per ktu, ka edhe antar mbi 18 vjec qe jan ne gjendje te votojn, pastaj mos harro klaudion qe tani merret me politik Razz

njs..duhet permend fakti qe ne hyme ne N (north)A (atlantic)T (treaty) O(organization) me rastin e 60 vjetorit te krijimit te saj, 4 prill bashk me Kroacine

un personalisht nuk jam kundra NATO-s, mire beme edhe qe hyme, por dikush qe e njef mire nivelin e vendit tone, do i duket pa vend hyrja ne kte kohe dhe gjith kjo zhurme per kaq gje ishte sa per sy e faqe.
gjithsesi esht nje nga gjerat e fundit qe me intereson per momentin..


that's what I mean Wink

una una dhe icik Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Sun Apr 05, 2009 10:20 pm

ne spo hyme dot diten do hyme naten Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Sun Apr 05, 2009 10:22 pm

dhe harrova dicka..nen shkuam ne strasburg me 2 delegacione dhe u mbajten 2 konferenca..pse duhej 2, jemi nje shtet i vetem! pra ne nuk jemi nje shtet i unifikuar..pff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Mon Apr 06, 2009 8:01 pm

sigurisht qe po.per ne eshte gje e madhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 9:04 pm

do te jemi me te sigurar ne konfliket e brendshme dhe te jashtme.
po ku ka konflikte shqipria re aman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 9:51 pm

tashme nuk na pushton me njeri edhe nqs kishte ndermend ta bente..kjo eshte thelbesorja.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 10:13 pm

hot spicy shkruajti:
tashme nuk na pushton me njeri edhe nqs kishte ndermend ta bente..kjo eshte thelbesorja.. :D

kush do na pushtonte ne me??
ppfff po jo mi mel se ska me njeri nevoj per Shqiperin.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 10:28 pm

there with out me shkruajti:
do te jemi me te sigurar ne konfliket e brendshme dhe te jashtme.
po ku ka konflikte shqipria re aman

po sigurisht, shqiperia shkon nga fryn era Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 11:45 pm

nuk me intereson fare fare fare

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 11:47 pm

bashkangjithem me mendimin e parafolsit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 11:48 pm

thnx parafolese

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 11:50 pm

eshte arritje po eshte shume e veshtire qendresa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Apr 07, 2009 11:51 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
thnx parafolese
ska gje parafoles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Wed Apr 08, 2009 11:49 am

Ftesa per ne NATO, sipas Shefer, eshte vetem nje vendim politik i vendeve anetareve te NATO-s, pra eshte thjesht nje vendim sipas interesave gjeostrategjike. Sigurisht qe edhe Shqiperia ka perfitimit e saj. Nje nder keto eshte pershpejtimi i reformave sidomos asaj ne drejtesi dhe zgjedhjeve te lira dhe demokratike.pastaj kjo sjell dhe lehtesimin qe shqiperia te futet ne BE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Wed Apr 08, 2009 12:40 pm

Ca o kjo? Ca o NATO? Ca permben...Ca behet...ku behet...kur behet....cfar behet...si behet...pse behett?

As qe ja kam haberin Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ENIGMA
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 99
Mosha : 25
Vendndodhja : ENIGMA
Piket : 35
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Wed Apr 08, 2009 2:13 pm

nuk e di se per cfare hyn ne pune hyrja ne nato
mund te ma shpjegoje ndonjeri sigurisht nese munden???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Wed Apr 08, 2009 2:43 pm

ENIGMA shkruajti:
nuk e di se per cfare hyn ne pune hyrja ne nato
mund te ma shpjegoje ndonjeri sigurisht nese munden???

duhet ta kesh ber ne msim se cdo te thot NATO sepse merret ne 8vjecare.
per me gjer hap google Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Jun 30, 2009 9:53 pm

i parapriu hyrjes ne be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Jun 30, 2009 9:54 pm

spo shikoj nai ndryshim te madh per shqiperine un !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   Tue Jun 30, 2009 9:56 pm

as une ne fakt porishte moto e PDI sot ne nato
neser ne be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HYRJA NE NATO   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HYRJA NE NATO
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: