Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 SOFIA LOREN

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: SOFIA LOREN   Mon Apr 06, 2009 5:14 pm

MENDOJ SE ESHTE E RRUGES TE SHKRUAJME EDHE PER FIGURA TE SHQUARA TE KINEMASE SIC ESHTE EDHE SOFIA LOREN...NJIHET SI NJE NDER AKTORET ME TE BUKURE,KRYESUESE EDHE NE TOPLISTEN E 100 GRAVE ME TE BUKURA TE SHEKULLIT,KA PUSHTUAR GJTHM SKENEN ME IMAZHIN E SAJ SUPER FANTASTIK...A JU PELQEN SOFIA LOREN??/PO FILMAT E SAJ???
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOFIA LOREN   Mon Apr 06, 2009 5:16 pm

Sofia Loren lindi me emrin Sofia Villani Scicolone mė 20 shtator 1934, nė njė lagje tė varfėr tė Romės. Babai i saj, Riēardo Scicolone, nuk pranoi tė martohej me nėnėn e saj, Romilda Villani, por lejoi Sofinė dhe motrėn e saj mė tė re, Maria, qė tė merrnin mbiemrin e tij. Kur ishte vetėm katėr vjeēe, nėna e saj u vendos nė Napoli, pak para se tė shpėrthente lufta.
Nga mosha pesė dhe dhjetė, Sofia vuajti vėshtirėsitė e luftės, teksa Napoli u bė njė prej objektivave mė tė goditur italianė. Nėna e saj, Romilda, u pėrpoq tė mbante familjen duke luajtur nė piano nė kafenetė e qytetit, por shpeshherė ato nuk kishin ushqim nga mungesa e parave dhe lufta. Kur ishte nė shkollė, Sofia shpeshherė ishte pre e ngacmimeve, pėr arsye se ishte fėmijė i paligjshėm dhe ngaqė ishte shumė e dobėt, ēka bėri qė ajo tė merrte nofkėn "kunjė dhėmbėsh". Ajo arratisej nė botėn e kinemasė duke kaluar pjesėn mė tė madhe tė kohės, duke parė filma dhe duke ndier se ishte e pėrcaktuar qė tė bėhej aktore. Nė kohėn kur mbushi 14 vjeē, ajo ishte kthyer nė njė zonjushė mahnitėse. Figura e saj e hollė ishte transformuar nė format qė do bėheshin tė famshme dhe do ta nxirrnin nga lagjja e varfėr ku jetonte. Nėna e saj e regjistroi atė nė konkursin e bukurisė "Mbretėresha e detit", ku ajo u zgjodh nė 12 vajzat mė tė bukura nga 200 pjesėmarrėset.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SOFIA LOREN   Mon Apr 06, 2009 5:49 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: SOFIA LOREN   Mon Apr 06, 2009 6:21 pm

thon se Sofia Loren ka qen nje nga grat me mė difekte ne fytyre,duke filluar nga goja,ka dicka qe nuk shkon,veshet apo ku di une tjeter.
panvarsisht ksaj ajo mbetej nje sex simbol

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SOFIA LOREN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SOFIA LOREN
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: