Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 15 web-faqet qe ndryshuan boten

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: 15 web-faqet qe ndryshuan boten   Tue Apr 07, 2009 7:47 pm

1) www.eBay.com : U hap nė vitin 1995 ve aktualihst ka 168 milion perdorues. Ankand, ku shitet gjithcka, nga armet e deri te kafshet.

2) www.wikipedia. com : E hapur nė viti 2001 vizitohet nga 912 mijė vizitorė. Ky sajt ofron tė dhėna enciklopedike falas. Cdokush ėshtė i lirė qė tė dėrgojė shkrim pėr tė ndryshuar tekstin.

3) www.napster. com : E themeluar nė 1999, ky sajt ka mbledhur rreth vetes 500 mijė antarė. Ofron muzikė ilegale (pa autorizim tė producentit), dhe kritikohet shumė nga kėngėtarėt dhe menaxherėt e tyre. U mbzll nė 2001' dhe mė vonė pas ndryshimeve tė bėra nė sistemin e antarėsimit u rihap.

4) www.youtube. com : Sajt pėr publikimin dhe shpėnrndarjen e videove. U themelua nė vitin 2005. Cdo ditė vizitohet nga pėrafėrsisht 100 milion njerėz.

5) www.blogger. com : U themelua nė vitin 1999 dhe ka gjithsej 18.5 milion vizitorė. Njerėzit shkruajnė ditaret dhe artikuj e tyre personale.

6) www.friendsunited. com : U themelua nė vitin 1999. Ka 15 milion pėrdorues dhe synon t i mbledh ish-shoket dhe shoqet e klases.

7) www.drudgereport. com : Kjo faqe lajmesh u themelua nė 1994 dhe cdo ditė ka nga 8-10 milion klikime. Ne vitin 1998, kjo faqe publikoi pėr herė tė parė lajmin e skandalit tė Monica Lewinsky-t.

8 ) www.myspace. com : E themeluar nė vitin 2003, kjo faqe ka mbi 100 milion pėrdorues. Duke hapur faqen tuaj, ju arrini tė takoheni dhe tė njiheni me njerėz tjerė.

9) www.amazon.com : E themluar nė vitin 1994, amazon ka klienė mbi 35 milion klientė nga 250 vdende tė ndryshme tė botės. Bėn shitjen e librave, CD dhe DVD-ve.

10) www.slashdot. org : E themeluar nga Rob Malda nė vitin 1997, slashdot vizitohet nga 5.5 milion viyitorė nė muaj. Sajti ofron informacione rreth teknologjisė. Pėrvec saj, posedon edhe njė forum tė gjėrė.

11) www.salon.com : E hapur nė vitin 1995 cdo ditė vizitohet nga 3.5 milion persona. Ne faqe gjenden artikuj tė temave tė ndryshme.

12) www.craigslist. org : U hap ne vitin 1995. Cdo muaj paraqiten 4 miliardė faqe. Ofron shpallje dhe lajmėrime gratis pėr ata qė jetojne ne qytetet e mėdha.

13) www.google.com : U themelua nė vitin 1998 nga Larry Page dhe Sergey Brin. Filloi si njė tezė diplome dhe sot cdo ditė vizitohet nga rreth 1 miljardė njerėz. Aktualisht ėshtė faqja mė e popullarizuar nė botė.

14) www.yahoo.com : E themeluar nė vitin 1994, Yahoo ka rreth 400 milion antarė. Sajti ofron e-mail, kėrkim nė internet dhe shėrbime tė medias.

15) www.easyjet. com : E themluar nė vitin 1995, vitin e kaluar arriti t u ofrojė shėrbim 30 milion pasagjerėve. Kjo faqe, bėn shitjen e biletave me cmime tė lira.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: 15 web-faqet qe ndryshuan boten   Tue Apr 07, 2009 7:52 pm

te gjithe dine te bejme copy paste..... Laughing
nejse infoormacion interesant :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: 15 web-faqet qe ndryshuan boten   Tue Apr 07, 2009 7:53 pm

hahahahahaha hahahaha shyqyr qe i punoka copy paste thuj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: 15 web-faqet qe ndryshuan boten   Tue Apr 07, 2009 7:54 pm

hot spicy shkruajti:
te gjithe dine te bejme copy paste..... Laughing
nejse infoormacion interesant :D

e kam ven re, se vej ne dyshim Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: 15 web-faqet qe ndryshuan boten   Tue Apr 07, 2009 7:55 pm

te tjera thu dhe ben te njejten gje apo se quan gabim kte qe bere :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 15 web-faqet qe ndryshuan boten   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
15 web-faqet qe ndryshuan boten
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: