Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Wed Apr 08, 2009 11:56 am

Ai ishte luftėtari, prijėsi dhe njėkohėsisht heroi mė i madh nė histori.
flisni rreth heroit ton te pa mposhtur.
disa gjera po ti them dhe un
----Mund tė thuhet pėr kėtė burrė, se ai ishte heroi mė i madh nė histori, dhe askush, as nė historinė e vjetėr dhe as nė atė tė re, nuk mund tė krahasohet me tė. Pasi asgjė nuk ėshtė mė madhėshtore, se sa tė shohėsh njė princ tė vogėl me njė grusht njerėzisht tė drejtojė luftėn kundėr dy monarkėve, nga tė cilėt Persia, Egjipti dhe e gjithė Evropa u dridhėn dhe u tmerruan. Ai shkatėrroi plotėsisht 20 ushtri tė fuqishme, shumicėn e komandantėve dhe luftėtarėve, qė e sfiduan atė, i vrau me dorėn e vet. Dhe shkruesit e kohės dėshmojnė, se nė kėto konflikte ai ka vrarė rreth 3000 vetė me shpatėn e tij, gjė qė ėshtė mė shumė se ē'mund tė thuhet pėr ēdo njeri tjetėr mbi tokė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Wed Apr 08, 2009 3:03 pm

KOHET E FUNDIT MESA KAM DEGJUAR UNE PO VIHET NE DYSHIM SE SKENDERBEU NUK EHTE ME ORIGJINE SHQIPTARE .AI MENDOHET TE ETE SERB..GJITHSESI RENDESI KA QE FALE TIJ OSE MA SAKTE FALE MITIT TE TIJ NE JEMI AKOMA KTU,JEMI NJE KOMB,ME NJE GJUHE DHE ME NJE UNIFIKIM TE VETEM.... cheers
SA PER FILMIN SE KAM PARE ASNJEHERE TE GJITHIN POR AQ SA KAM PARE ME PELQEN JASHTEZAKONISHT SIDOMOS KOLONA ZANORE E TIJ :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Wed Apr 08, 2009 3:21 pm

PAMJE NGA FILMI

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Wed Apr 08, 2009 9:55 pm

hot spicy shkruajti:
KOHET E FUNDIT MESA KAM DEGJUAR UNE PO VIHET NE DYSHIM SE SKENDERBEU NUK EHTE ME ORIGJINE SHQIPTARE .AI MENDOHET TE ETE SERB..GJITHSESI RENDESI KA QE FALE TIJ OSE MA SAKTE FALE MITIT TE TIJ NE JEMI AKOMA KTU,JEMI NJE KOMB,ME NJE GJUHE DHE ME NJE UNIFIKIM TE VETEM.... cheers
SA PER FILMIN SE KAM PARE ASNJEHERE TE GJITHIN POR AQ SA KAM PARE ME PELQEN JASHTEZAKONISHT SIDOMOS KOLONA ZANORE E TIJ :D

serbet i thone ato gjera me qellime te caktuara politike poor,por nuk duhet mohuar fakti qe mamaja e skenderbeut Vojsava ishte serbe.por prape ai mbetet shqiptare krenar qe luftoi dhe mbrojti vendin e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Wed Jun 17, 2009 10:12 pm

Mel Gibson, gati tė luajė rolin e Skėnderbeut nė Holliwood


Mel Gibson do tė luajė Skėnderbeun. Njė nga aktorėt mė tė njohur tė Hollivudit do tė mund ta shohim nėn rrobat e Heroit tonė Kombėtar dhe sė shpejti do tė jetė njė kolosal i Hollivudit. Nuk ėshtė fantazi dhe as njė dėshirė e fshehur, por njė mundėsi qė mund tė bėhet realitet. Lajmi i publikuar nga "Tirana Observer" njė vit mė parė ėshtė konfirmuar edhe nga regjisori amerikano-shqiptar dhe producenti i filmit dokumentar "Mbreti Luftėtar". Nik Gjonaj tha pėr "Gazetėn Shqiptare" se ėshtė vėnė nė kontakt dhe po bashkėbisedon me "Icon Production", tė aktorit australian Mel Gibson pėr filmin mbi Heroin tonė Kombėtar, Skėnderbeu. Nuk ėshtė ende e konfirmuar, por ai shprehu lumturinė e tij se "Illyria Entertainment" ka lidhur kontakte edhe me regjisorin e famshėm amerikan, Francis Ford Coppola, i njohur nga tė gjithė pėr kryeveprat e tij kinematografike dhe pėr mė shumė pėr filmin "Kumbari".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Wed Jun 17, 2009 10:14 pm

mos me thuaj :D jam shum i lumtur per kte fakt

kjo shprehje vlen, ...historia e nje gjigandil.ka qen dhe mbetet legjende heroi yn kombetar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Wed Jun 17, 2009 10:16 pm

...edhe une u habita kur e lexova si titull pranej e postova dhe ktu...mezi pres ta shoh kte film bounce bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Wed Jun 17, 2009 10:17 pm

po po edhe un edhe pse u habita njekohesisht dhe u lumturova.shqiptaret kan se me cfar krenohen :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   Sat Jun 20, 2009 5:16 pm

e pash un..nuk esht tamam film, esht dokumentar qe flet per gjith jeten e Skernderbeut..
m`pelqeu,tben tndihesh shum krenar

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SKENDERBEU-filmi dhe historia e nje gjigandi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: